4K Ultra HD με Ελληνικούς υπότιτλους







Μηνύματα
387
Reaction score
131
Παιδιά μούφα η δουλειά.Αγόρασα το Oblivion από το Amazon UK καθώς έλεγε ότι έχει ελληνικούς υπότιτλους ενώ τελικά δεν έχει!
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Παιδιά μούφα η δουλειά.Αγόρασα το Oblivion από το Amazon UK καθώς έλεγε ότι έχει ελληνικούς υπότιτλους ενώ τελικά δεν έχει!
Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει;δες το ξανά και αν υπάρχουν υπότιτλοι σε ''French, Dutch, German, Japanese, Swedish, Danish, Finnish, Norwegian'' και όχι Ελληνικοί το αγοράζω αμέσως όσο το πήρες,με έξοδα αποστολής δικά μου.
 

Μηνύματα
387
Reaction score
131
Το 4Κ blu ray έχει υπότιτλους στα English,French,German,Japanese,Swedish,Danish,Finnish,Dutch και Norwegian. Το απλό blu ray που έχει μέσα έχει μερικές επιπλέον γλώσσες. Έχω το κουτί τώρα μπροστά μου και το κοιτάω. Φαίνεται ότι κάνανε λάθος στο amazon και έγραψαν και ελληνικά δυστηχώς. Έχω περιέργια αν και τα υπόλοιπα 4Κ blu ray έχουν κάνει λάθος ή στα υπόλοιπα υπάρχουν ελληνικά.

Αν σε ενδιαφέρει το δισκάκι στείλε μου pm.Εξάλου είναι ακόμα με την ζελατίνα.
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Έχω το κουτί τώρα μπροστά μου και το κοιτάω.
Δεν είναι απαραίτητο να αναγράφεται στην συσκευασία...γι αυτό σου είπα 'δες το ξανά' εννοώντας στο μενού του 4Κ uhd player σου....έχεις;:p....και εδώ γράφουν για Ελληνικούς υπότιτλους:http://www.blu-ray.com/movies/Oblivion-4K-Blu-ray/161541/
...φυσικά και με ενδιαφέρει,τα υπόλοιπα με π.μ:)
 



Μηνύματα
387
Reaction score
131
Τελικά το UHD blu ray του Oblivion έχει ελληνικούς υπότιτλους. Στο κουτί για κάποιο λόγο έχουν παραλείψει να γράψουν και άλλους εκτός από τους ελληνικούς.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.958
Εδώ έχει ακόμα DLP βιντεοπροβολέα! :p
 


Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Την πάτησε η Nelsy. :p
Μπα...γλίτωσα τα μεταφορικά και κάποιος έχασε ένα ωραίο 4Κ δισκάκι-δωράκι...αφού...

Έχει 4Κ η Nelsy?
....ούτε καν player 2K

Εδώ έχει ακόμα DLP βιντεοπροβολέα! :p
...και βιντεοπροβολέα δεν έχω πια....

Θα πάρει τον 11000 και θα παραμιλάς Γιωργάκη...:p
....και δεν σκοπεύω να πάρω,θα το κάνω γυμναστήριο....στέλνω π.μ στον argi για λεπτομέρειες:D
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Καλά τα λες, να αφήσεις μόνο τα surround για μουσική γυμναστηρίου. :thumbsup:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.115
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top