To σαλόνι του SurfDrifter

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.145
Reaction score
77.996
Και εγώ θα κλαφτώ σε εσένα..αν βγάλεις τα mission προσφορά ενημέρωσε με ;):D:D:D
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Λοιποοον.... Έχουμε εξελίξεις. Απλά για να γελάσουμε (και να κλαψουμε παρέα) σας ενημερώνω πώς έχουν τα πράγματα έως τώρα.

Εχουν ξεκινήσει εργασίες στο νέο σπιτι για την ανακαίνηση και γινονταν φυσικα ο κακός χαμός. Προχθες ασανσεροκολλήθηκε μια ανακοίνωση για εκτακτη γενική συνελευση στην πολυκατοικία. Εμένα δεν με ξέρουν οι ενοικοι, μονο τον πεθερό μου και την γυναικα μου.

Σας ανεβάζω την ανακοινωση σε 2 λεπτα.

IMG_6660.JPG
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.145
Reaction score
77.996
Λοιποοον.... Έχουμε εξελίξεις. Απλά για να γελάσουμε (και να κλαψουμε παρέα) σας ενημερώνω πώς έχουν τα πράγματα έως τώρα.

Εχουν ξεκινήσει εργασίες στο νέο σπιτι για την ανακαίνηση και γινονταν φυσικα ο κακός χαμός. Προχθες ασανσεροκολλήθηκε μια ανακοίνωση για εκτακτη γενική συνελευση στην πολυκατοικία. Εμένα δεν με ξέρουν οι ενοικοι, μονο τον πεθερό μου και την γυναικα μου.

Σας ανεβάζω την ανακοινωση σε 2 λεπτα.
Απαγορεύονται τα 12 ιντσα?:p:D:roflmao::roflmao:
 


Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Και τελικά απολογηθήκατε;
Σας επέβαλλαν και πρόστιμο να έρχονται να βλεπουν ταινίες στο στούντιο;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.145
Reaction score
77.996
Δες την ανακοίνωση. Χθες ήταν η συνελευση.
ΕΛΑ ΡΕ ! !

και ακόμα δεν έχεις καλέσει κανέναν να τα κάνει putain..

με μπλουζάκι avsite κυκλοφορούσες τόσο καιρό στην οικοδομή?

Υ.Γ. δεν παίζει..κάποιος σε κάρφωσε από δω μέσα
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
ΕΛΑ ΡΕ ! !

και ακόμα δεν έχεις καλέσει κανέναν να τα κάνει putain..

με μπλουζάκι avsite κυκλοφορούσες τόσο καιρό στην οικοδομή?

Υ.Γ. δεν παίζει..κάποιος σε κάρφωσε από δω μέσα
Μπα, ο μπουνταλάς ο πεθερός μου φταιει. Παει ένας και ρωταει: "τι δουλεια κάνει ο γαμπρος σου;" και απαντάει "κατι με ήχο". Εγω ειμαι σαν τον Τσαντλερ για την οικογενεια μου. Κανεις δεν ξερει τι κάνω. Και μετα τον ρωτάει:" και τι φτιαχει εδω;" και απαντάει το καμάρι ο πεθερός μου:

"Α, θα φτιαξει συστήματα ηχομόνωσης για να κλεισει τον χώρο πλήρως για να είναι όμορφα όλα τα ηχεια του!"

Κι εγω να ήμουν ένοικος, θα τρόμαζα. Και δεν έφτανε αυτό, ήθελε και να κοκορευτει και να λέει ότι θα κοστισει 45.000€!!!
Περα ότι δεν ισχυει τιποτε από ό,τι ειπε, καταλαβαινετε τι έπαθαν όλοι οι ενοικοι μετα.

Το τελειωτικό χτυπημα ήρθε όταν έριξα έναν τοιχο για να φτιαξω ντουλάπα για rack (υπάρχει βιντεο σε slo-mo) που θα ήταν παρανομη φυσικα, διοτι επηρεάζει την κατοψη. Το ειδε ένας και φρικαρε εντελώς και παει ο πεθερος μου και του εξηγει ότι θα φτιαξει ντουλαπα - σημειωτέον 1,80 υψοςχ1,40 πλατος, επι 0,70 βάθος - και για να μας δικαιολογησει είπε ότι θα βάλω μεσα σε αυτη τη ντουλάπα την εξωτερική μονάδα του κλιματισμου!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!
 
Last edited by a moderator:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.145
Reaction score
77.996
Μπα, ο μπουνταλάς ο πεθερός μου φταιει. Παει ένας και ρωταει: "τι δουλεια κάνει ο γαμπρος σου;" και απαντάει "κατι με ήχο". Εγω ειμαι σαν τον Τσαντλερ για την οικογενεια μου. Κανεις δεν ξερει τι κάνω. Και μετα τον ρωτάει:" και τι φτιαχει εδω;" και απαντάει το καμάρι ο πεθερός μου:

"Α, θα φτιαξει συστήματα ηχομόνωσης για να κλεισει τον χώρο πλήρως για να είναι όμορφα όλα τα ηχεια του!"

Κι εγω να ήμουν ένοικος, θα τρόμαζα. Και δεν έφτανε αυτό, ήθελε και να κοκορευτει και να λέει ότι θα κοστισει 45.000€!!!
Περα ότι δεν ισχυει τιποτε από ό,τι ειπε, καταλαβαινετε τι έπαθαν όλοι οι ενοικοι μετα.

Το τελειωτικό χτυπημα ήρθε όταν έριξα έναν τοιχο για να φτιαξω ντουλάπα για rack (υπάρχει βιντεο σε slo-mo) που θα ήταν παρανομη φυσικα, διοτι επηρεάζει την κατοψη. Το ειδε ένας και φρικαρε εντελώς και παει ο πεθερος μου και του εξηγει ότι θα φτιαξει ντουλαπα - σημειωτέον 1,80 υψοςχ1,40 πλατος, επι 0,70 βάθος - και για να μας δικαιολογησει είπε ότι θα βάλω μεσα σε αυτη τη ντουλάπα την εξωτερική μονάδα του κλιματισμου!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!
σε έκαψε με λίγα λόγια...μας έφαγε η υπερηφάνεια για τον γαμπρό:o:p

εσύ σκέψου τι ανησυχία κρυβόταν πίσω από κάθε καλημέρα που έλεγες τόσο καιρό στους λοιπούς ενοίκους....:dance2::roflmao::roflmao:
''πάλι ήρθε αυτός με του στούντιου..που θα βαράει με κλαμπατσίμπανα και τα διαόλια στη διαπασών!!'':D

τελικά τους ενημέρωσες ότι δεν πρόκειται για επαγγελματική έδρα?:whistling::tongue::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
302
Reaction score
495
χαχαχα αυτα ειναι τα καλα!
μερικες ερωτησουλες

σε τι εντασεις παιζεις?
τι αποσταση θεασης με την οθονη εχεις και τι διαστασεις το δωματιο?
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
χαχαχα αυτα ειναι τα καλα!
μερικες ερωτησουλες

σε τι εντασεις παιζεις?
τι αποσταση θεασης με την οθονη εχεις και τι διαστασεις το δωματιο?
Οι εντάσεις δεν θα είναι χαμηλες αλλά και ουτε πολυ υψηλές. Απο εκει και πέρα σιγουρα αν βάλεις Transformers, οι σαμπιές θα ακουγονται, αλλά δεν παίζει να είναι τόσο οχληρές. Θα βάλω ηχομονωτική πόρτα στο διαμέρισμα για να κλείσω την διαρροη όσο γίνεται στο κλιμακοστάσιο, που προκαλέι το μεγαλυτερο πρόβλημα. Απο εκει και πέρα σκεφτομαι αν αξίζει το πράγμα να ηχομονώσω και το ταβάνι. Για τους άλλους τοιχους, δεν υπαρχει budget. Βασικα ουτε για την ηχομόνωση στο ταβάνι υπάρχει, αλλά θα το ξεζουμίσω αν αξίζει τον κόπο.

Απο οθόνη θα είμαι περιπου 3.00μ και οι διαστάσεις είναι περιπου 3,80x 6,50 ο χώρος του σαλονιού ορθογώνιος, αλλά θα είναι ανοιχτός από πίσω και θα επικοινωνεί με την κουζίνα/τραπεζαρία.
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Μπα, ο μπουνταλάς ο πεθερός μου φταιει. Παει ένας και ρωταει: "τι δουλεια κάνει ο γαμπρος σου;" και απαντάει "κατι με ήχο". Εγω ειμαι σαν τον Τσαντλερ για την οικογενεια μου. Κανεις δεν ξερει τι κάνω. Και μετα τον ρωτάει:" και τι φτιαχει εδω;" και απαντάει το καμάρι ο πεθερός μου:

"Α, θα φτιαξει συστήματα ηχομόνωσης για να κλεισει τον χώρο πλήρως για να είναι όμορφα όλα τα ηχεια του!"

Κι εγω να ήμουν ένοικος, θα τρόμαζα. Και δεν έφτανε αυτό, ήθελε και να κοκορευτει και να λέει ότι θα κοστισει 45.000€!!!
Περα ότι δεν ισχυει τιποτε από ό,τι ειπε, καταλαβαινετε τι έπαθαν όλοι οι ενοικοι μετα.

Το τελειωτικό χτυπημα ήρθε όταν έριξα έναν τοιχο για να φτιαξω ντουλάπα για rack (υπάρχει βιντεο σε slo-mo) που θα ήταν παρανομη φυσικα, διοτι επηρεάζει την κατοψη. Το ειδε ένας και φρικαρε εντελώς και παει ο πεθερος μου και του εξηγει ότι θα φτιαξει ντουλαπα - σημειωτέον 1,80 υψοςχ1,40 πλατος, επι 0,70 βάθος - και για να μας δικαιολογησει είπε ότι θα βάλω μεσα σε αυτη τη ντουλάπα την εξωτερική μονάδα του κλιματισμου!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!

 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
εγω προτεινω να γινει μετονομασια του νηματος σε:

Ο γολγοθας και το καμουφλαζ cinematic σαλονι του surfdrifter ! ! ! :roflmao:

ρε τι θα γινει τελικα? δε μπορει κανεις ν'απολαυσει την τρελα του εχουμε και τους μπιπ μπιιιιιπ μπιπ μπιιιπ....:mad:

και μετα απο λιγο καιρο ετσι!!

 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.145
Reaction score
77.996
Ήθελα να δω τα μούτρα τους αν μάθαιναν οτι θα δημιουργηθεί άλλου τύπου στούντιο "κάθε μέρα καινούργια κοπέλα"
:lolsign::lol::lol:

- Φιλαράκι πόσο πάει?
- 30 γιούρο πίπ@ και 50 από πίσω
- Το κανονικό από μπροστά πόσο?
- Ξέρεις αρχή είναι ακόμα το δουλεύω μόνος το μαγαζί..:p:lol::lol::lol:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
- Φιλαράκι πόσο πάει?
- 30 γιούρο πίπ@ και 50 από πίσω
- Το κανονικό από μπροστά πόσο?
- Ξέρεις αρχή είναι ακόμα το δουλεύω μόνος το μαγαζί..:p:lol::lol::lol:
Για σένα ομορφόπαιδο τσάμπα θα το κάνει.:lol::lol:
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.800
Μηνύματα
2.876.607
Members
37.949
Νεότερο μέλος
tzino
Top