αποψεις ηχειων για tsakiridis devices artemis plus

Μηνύματα
297
Reaction score
131
Καλησπερα στην ομορφη παρεα.Το τελευταιο διαστημα βρισκομαι σε μια περιοδο αναζητησης συστηματος για το γραφειο μου....δωματιο περιπου 12τμ.Αν εχουν καποια μελη αποψη για το ηχειο που θα ταιριαζε σε ενα σετ τελικους λαμπας tsakiridis devices artemis plus.Σκεφτομαι για audio spectrum eros .Τι αποψη έχετε;Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Μηνύματα
299
Reaction score
321
Καλησπερα στην ομορφη παρεα.Το τελευταιο διαστημα βρισκομαι σε μια περιοδο αναζητησης συστηματος για το γραφειο μου....δωματιο περιπου 12τμ.Αν εχουν καποια μελη αποψη για το ηχειο που θα ταιριαζε σε ενα σετ τελικους λαμπας tsakiridis devices artemis plus.Σκεφτομαι για audio spectrum eros .Τι αποψη έχετε;Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Δυστυχώς καμία πρόταση δεν μπορεί να εγγυηθεί το καλό ματσάρισμα από πλευράς οδήγησης και καλού ηχητικού αποτελέσματος γενικότερα. Επομένως...πρέπει να ακούσεις το υποψήφιο ζέυγος! Δεν αναφέρεις επίσης κατηγορία τιμής. Αν ήμουν στην θέση σου θα προσανατολιζόμουν στα triangle titus ez στα 750 ευρώ, πιο ψηλά harbeth p3esr. Αλλά και τα audio spectrum μπορεί να κάτσουν καλά! Ενημερωτικά τα triangle comete ez τα έχω με λάμπα και σκίζουν!
 

Μηνύματα
13.639
Reaction score
6.603
Τα eros τα εχεις ηδη ή σκεφτεσαι να τα αγορασεις? Το δευτερο μαλλον αδυνατο μιας και η εταιρεια δεν υφισταται εδω και χρονια (εκτος και αν εχεις βρει κατι σε μεταχειρισμενο).
Σαν οδηγηση δεν θα εχεις θεμα παντως,μιας και ο χωρος ειναι μικρος (ευκολοσχετικα φορτιο τα eros αλλα με χαμηλη ευαισθησια οπως ειναι φυσικο λογω μεγεθος καμπινας και μεγαφωνων). Θα παρεις καλο ηχο αλλα σαφως ο συνδυασμος προτιμα "ηρεμα" ακουσματα και αντιστοιχο υλικο.
 

Z

Zdimis

Guest
proac tablette η 1sc.(με κατι αρτέμηδες κ αλεξανδρο -ιδιια βατ δηλαδη κ φιλοσοφια ηχου) ειχα πάρει το καλυτερο αποτελεσμα σε 11 τμ .
 

Μηνύματα
352
Reaction score
207
Εαν το ζητουμενο ειναι οι χαλαρες πολυωρες ακροασεις, τοτε κατι απο castle σε μεταχειρισμενο θα προτεινα εγω

Η ακροαση σε σπιτι συμφορουμιτη με καποιους τελικους των Τσακιρηδη (εαν οχι τους ιδιους...) ηταν αξεχαστο για μενα...τοσο που αρπαξα τα πρωτα severn 2 που βρηκα σε αγγελια

Εναλλακτικα θα κοιτουσα και sonus faber toy η και κατι σε proac που προτεινε ο συνονοματος απο πανω (zdimis)

Α τωρα που το καλοσκεφτομαι θα κοιτουσα και το μονοδρομου του Μπουλαματση
Λενε οτι αξιζουν μιας ευκαιριας
 

Μηνύματα
518
Reaction score
460
Εγω πάλι θα σου πρότεινα τα sirene απο audio spectrum με τους tsakiridis. ποιο μεγάλο woofer πολύ ελεγχόμενο χαμηλό ,δεν θα έχεις πρόβλημα με τον χώρο και όταν θα μερακλώσεις μπορείς να ακούσεις και κανενα ροκακι (εάν βέβαια σου αρέσει).τέλος νομίζω ότι υπάρχει ενα στις αγγελίες εάν δεν κάνω λάθος
[DOUBLEPOST=1510694553][/DOUBLEPOST]
Καλησπερα στην ομορφη παρεα.Το τελευταιο διαστημα βρισκομαι σε μια περιοδο αναζητησης συστηματος για το γραφειο μου....δωματιο περιπου 12τμ.Αν εχουν καποια μελη αποψη για το ηχειο που θα ταιριαζε σε ενα σετ τελικους λαμπας tsakiridis devices artemis plus.Σκεφτομαι για audio spectrum eros .Τι αποψη έχετε;Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Όσο για το Eros που ρωτάς ειναι ένα πολύ γλυκό ηχείο που θα δεν θα εχουν πρόβλημα οι τελικοί σου να το οδηγήσουν σε λογικές στάθμες αλλα δεν εχουν μπάσο
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.562
Μηνύματα
2.865.649
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top