ΑΠΕΙΡΟΣ ΕΓΩ+ΒΛΑΜΕΝΟΙ ΜΑΣΤΟΡΕΣ=ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Α και ο Νταχαρης και ο Νανος του , τι ειναι?ο ενας παει το μυαλο μου.2 μετρος μουστακαλης με ατριχο κορμακι?αλλα ο νανος ?παλι καλα παντως που δεν ειναι ανοιξη.θα ειχε προβλημα ο νανος....
Στείλ' του ένα πι εμ...!:p
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Μια έξοδος στην ρεσεψιον (θα κάνεις και αυτά τα ηχεία παράλληλα) και μια στα δωμάτια.
Αυτό εννοούσα πιο πριν.

Υπάρχει κι άλλη μια λύση για να τη γλυτώσεις με στερεοφωνικό ενισχυτή, αλλά άστη αυτή ακόμα.
 


A

AKARL

Guest
Α και ο Νταχαρης και ο Νανος του , τι ειναι?ο ενας παει το μυαλο μου.2 μετρος μουστακαλης με ατριχο κορμακι?αλλα ο νανος ?παλι καλα παντως που δεν ειναι ανοιξη.θα ειχε προβλημα ο νανος....
Το θέμα είναι πολύ πχιό μπερδεμένο....

Εκτός του Νταχάρη και του Νάνου εμπλέκονται ο Κεφάλας, ο Περαστικός ο Δημηπόδης, το Γωγουλίνι και δγυό κρυσταλιέρες... Ο κακός χαμός στο τσαρδί του Νταχάρη εχμ του Γωγουλινίου!
 


Μηνύματα
61
Reaction score
91
Καλημερα στα παιδια!!!
Εγω να σας πω την αληθεια κυριοι και κυριες,bikeras ειμαι.μηχανακιας λαϊκίστικα.χωρις acrapovic βεβαια , δεν εχω μαντηλι να σκουπισω τα δακρυα μου πλεον.
αλλα παντα με γοητεύαν τα db και τα Hz ,και λιγο τα Ω.αυτα δε τα γουσταρα πολυ ,ειναι δυσχειριστα.βασικα απο οταν βγηκε ευρεως το ΜΡ3 1999-2001 σταματησα και να ακουω μουσικη και να ασχολουμε.......εγινε σκατα η φαση.απιστευτη προσφορα ΜΒ ή και ΤΒ τσαμπα ,και ποιότητα πιο χαμηλη και απο το χιουμορ του Σερβετα.αι στα διαολα δεν ηξερα τι να ακουσω οποτε πηρα ενα CBR 600 και την ακουσα STEREO.αλλα εχω ενα χούι απο τοτε ,δεν υπαρχει φορα την ιερη στιγμη που εχεις απλωσει ποδια στο σκατοκουβα,εχεις αναψει τσιγαρακι και απολαμβανεις το διαβασμα του ηλεκτρονικου καταλογου των ταδε ενισχυτων ,την παρουσιαση των ταδε ηχειων.δηλαδη οταν διαβαζεις περιγραφη για τα τονισμενα ψηλα,που χαλανε ολη τη διαυγια της ορχηστας που προφανως προερχοντα απο κακοσχεδιασμενο κροςς οβερ.ενταξει εκει ακους το γκλουπ ,και κοιτας να δεις αν εχει μεινει κωλοχαρτο.εκει ειναι η μαγεια των specs.η μαγικη τελαυταια σελιδα των specs.οργασμος....
[DOUBLEPOST=1511441399][/DOUBLEPOST]ΥΓ:θελω να γνωρισω το Νανο και το 2μ μουστακαλη.κρύβετε κατι ρε παιδια?οι αλλοι που αναφερατε τι ειναι?παιδια φοβαμε....
 


Μηνύματα
61
Reaction score
91
Πού κοιμήθηκες; εχτές;:D
Mr.Νταλιπης
της εχω πει παραμυθι τρελο να περιμενει μεχρι αυριο που ειναι μαυρη Παρασκευη μπας και σωσω κανενα πανω κατω Κορυδαλλο-Γλυφαδα .Αλλα επειδη ειμαι πονηριδης ,ελα που εγω αυριο θα παω χωριο να μαζεψω καμια ελιτσα.Οποτε παει τους παραγκελνει μονη της γιατι εγω δε ξερω αν οι ανταπτορες που χρειαζοντε για τη συνδεση αν πρεπει να μονοφονικοι ή στερεο.και περιμενω τα παιδια στο φορουμ να μου απαντησουν.θελω να κανω το καρφι 1/4 θυληκο που εχουν στην εισοδο σε 3.5 θυληκο για να συνδεσω το λαπτοπ στον εναν και ενα ΜΡ3 στον αλλον.και πως βαζω το γεφυρωμενο σετ ηχειων στον ενα ενισχυτη.
Ευτυχως τα παιδια στο φορουμ αργουν να απαντησουν.

Νομιζω εχω σκισει τη γατα.

Της πλασαρωμε τωρα τελαυταια για εξυπνο σπιτι.πουστικα και εκει ομως.
-Μωρο μου τα ακουσες?μπηκαν στο διπλα και τα ξηλωσαν ολα.μεχρι και το γκαζακι και τη ζαχαρη πηραν.να βαλουμε καμια καμερουλα κτλ?
(π@π@ρια κανεις δε μπηκε διπλα)
Το σκεφτεται λιγο.....
-Ειναι ακριβα αυτα?
-ε φτηνα δε ταλες ρε μωρο.Αλλα σκεψου ρε χαζο θα γλυτωσεις το μαστορα που θα τα βαλω εγω.

Παιζει να πιασει.εχω καταλαβει το WAF θελει και φοβο και τρομοκρατια.
 






Μηνύματα
61
Reaction score
91
Σκατα και αποσκατα τα εκανα ρε σεις.μονο το right παιζει.εχει ενα διακοπτη ο ενισχυτης parallel/stereo .δε βγαζω ακρη.τα ηχεια κατεβεσα ενα απο το ταβανι να δω.ουτε πακι στη μεναδρου δε τα πουλαει.και η αλλη δε μου δινει το τηλ του ηλεκτρολογου γιατι εχω νευρα λεει και θα κανω μαλακια....
 

A

AKARL

Guest
Σκατα και αποσκατα τα εκανα ρε σεις.μονο το right παιζει.εχει ενα διακοπτη ο ενισχυτης parallel/stereo .δε βγαζω ακρη.τα ηχεια κατεβεσα ενα απο το ταβανι να δω.ουτε πακι στη μεναδρου δε τα πουλαει.και η αλλη δε μου δινει το τηλ του ηλεκτρολογου γιατι εχω νευρα λεει και θα κανω μαλακια....
Μισό λεφτό να φωνάκσω τον Νταχάρη με τον Νάνο ....:superman::neo:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.278
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top