AUDIOMEGA PIERRE LURNE ROMANCE + ROMEO + ZYX

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
446
Reaction score
189
Δινω το pick up του τιτλου σε αριστη κατασταση με service στην αντ/α προ μιας εβδομαδας με βραχιονα unipivot romeo & zyx r50 bloom κεφαλη.Τιμη σετ 1700ευρω , πιθανη ανταλλαγη με pick up ανωτερης κατηγοριας & διαφορα απο μερους μου.Ευχαριστω.
 

Attachments


Μηνύματα
446
Reaction score
189
Δινω το pick up του τιτλου σε αριστη κατασταση με service στην αντ/α προ μιας εβδομαδας με βραχιονα unipivot romeo & zyx r50 bloom κεφαλη.Τιμη σετ 1700ευρω , πιθανη ανταλλαγη με pick up ανωτερης κατηγοριας & διαφορα απο μερους μου.Ευχαριστω.
Xρονια πολλα, ισχυει, μπορει να δοθει & χωρις τη zyx.
 



Μηνύματα
446
Reaction score
189
Ενεργοποιω παλι την αγγελια , για οσο διαστημα υπαρχει καποιο pick up που με ενδιαφερει. Μπορει να δωθει & χωρις τη zyx. Tιμη η zyx 250e.Δεκτος ελεγχος & ακροαση.Ευχαριστω.
[DOUBLEPOST=1527237496][/DOUBLEPOST]
Ενεργοποιω παλι την αγγελια , για οσο διαστημα υπαρχει καποιο pick up που με ενδιαφερει. Μπορει να δωθει & χωρις τη zyx. Tιμη η zyx 250e.Δεκτος ελεγχος & ακροαση.Ευχαριστω.
Τιμη σετ 1750.
[DOUBLEPOST=1527238051][/DOUBLEPOST]
Ενεργοποιω παλι την αγγελια , για οσο διαστημα υπαρχει καποιο pick up που με ενδιαφερει. Μπορει να δωθει & χωρις τη zyx. Tιμη η zyx 250e.Δεκτος ελεγχος & ακροαση.Ευχαριστω.
[DOUBLEPOST=1527237496][/DOUBLEPOST]
Τιμη σετ 1750.
Τιμη σετ 1700ευρω (ειχα ξεχαση την αρχικη, ευχαριστω για τη διορθωση)
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Ενεργοποιω παλι την αγγελια , για οσο διαστημα υπαρχει καποιο pick up που με ενδιαφερει. Μπορει να δωθει & χωρις τη zyx. Tιμη η zyx 250e.Δεκτος ελεγχος & ακροαση.Ευχαριστω.
[DOUBLEPOST=1527237496][/DOUBLEPOST]
Τιμη σετ 1750.
[DOUBLEPOST=1527238051][/DOUBLEPOST]
Τιμη σετ 1700ευρω (ειχα ξεχαση την αρχικη, ευχαριστω για τη διορθωση)
Επαναφορα της αγγελιας ,δινεται το ανωτερο pick up + κεφαλη , πιθανη ανταλλαγη με ολοκληρομενο η΄ τελικο 300Β η' 2Α3. Ευχαριστω Γιωργος.
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Ισχυει , πιθανη ανταλλαγη με ενισχυτικα 300Β σινγκ εντ(μπορει να γινει κατι καλυτερο στη τιμη αν δωθη με τo phono που εχω σε αλλη αγγελια).Ευχαριστω Γιωργος.
 


Μηνύματα
446
Reaction score
189
Καλησπερα , υπαρχει τηλ
Νεα τελικη τιμη 1500ευρω το σετ (pick up - zyx r50 bloom - συν βαση pick up).Aν δε δοθει το pick up set τα υπολοιπα δεν δινονται πρωτα.Δεκτη ακροαση & ελεγχος.
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Νεα τελικη τιμη 1500ευρω το σετ (pick up - zyx r50 bloom - συν βαση pick up).Aν δε δοθει το pick up set τα υπολοιπα δεν δινονται πρωτα.Δεκτη ακροαση & ελεγχος.
UP, δεκτες ανταλλαγες με pick up ανωτερης κατηγοριας η' με se τελικο η' ολοκληρωμενο λαμπατο.
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Νεα τελικη τιμη 1500ευρω το σετ (pick up - zyx r50 bloom - συν βαση pick up).Aν δε δοθει το pick up set τα υπολοιπα δεν δινονται πρωτα.Δεκτη ακροαση & ελεγχος.
Ισxυει, ανταλλαγή μόνο με pick up ανωτερης κατηγορίας συν ανάλογης διαφορας από μερους μου, απαραιτητη ακροαση
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Ισxυει, ανταλλαγή μόνο με pick up ανωτερης κατηγορίας συν ανάλογης διαφορας από μερους μου, απαραιτητη ακροαση
Δινω το pick up του τιτλου (πωληση η΄ ανταλ/γη) περιλαμβανει zyx 50 (στο κουτι της πλεον) + βαση, ακροαση επιβαλλεται .Για ανταλλαγη μονο με pick up που με ενδιαφερει διαθετω + 2000ευρ. μετρητα. Ευχαριστω Γιωργος.
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
UP!!! .Ισχυει ανταλλαγη με pick up aνωτερης κατηγοριας +2000ευρω.Γιωργος.
 



Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top