High end ολοκληρωμένος

Μηνύματα
16
Reaction score
22




Μηνύματα
16
Reaction score
22
Οι τιμή αγοράς αν πας και αγοράσεις κατευθείαν απο τον κατασκευαστή ΙΣΩΣ ειναι άλλη...
:)
Τόσο πιό κάτω από αυτή που βλέπω στα διάφορα reviews??? Πόσο να κόψει ο άνθρωπος από τα ~18000euro που κάνει???
(τέτοια λέγε μας να κάνουμε όνειρα...)
 


vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.246
Reaction score
8.146
Τόσο πιό κάτω από αυτή που βλέπω στα διάφορα reviews??? Πόσο να κόψει ο άνθρωπος από τα ~18000euro που κάνει???
(τέτοια λέγε μας να κάνουμε όνειρα...)
Εγώ δεν λέω τίποτα...
Η παιανια ειναι δίπλα.
Πήγαινε να ακούσεις τον άψογο ηχητικά χώρο και κάνε μια συζήτηση.
 


T

Tadakis

Guest
Gryphon Diablo 300 και 120. Θα τους έβλεπα (που τους βλεπω δηλαδή) πολύ ζεστά.

Άλλες αξιολογεσ επιλογές είναι ο Audia Flight FLS10 και φυσικά ο Pass Int.250.
 




vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.246
Reaction score
8.146
Ωραία.
Αφού μαζευτήκαμε πολλοί, θα πείτε στο παιδί κάτι για τους 2 που ρωτάει;
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.095
Reaction score
20.573

Μηνύματα
16
Reaction score
22
ΦΥΣΙΚΑ τον Karan.
Πάντως σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις/προτάσεις σας.
Μου αρέσει που γράφτηκαν δύο "ΦΥΣΙΚΑ", ένα για τον Ypsilon και το άλλο για τον Karan !
Φαντάζομαι ότι και οι δύο θα είναι πολύ καλοί ενισχυτές, μάλλον το κόστος (αν όντως υπάρχει μεγάλη διαφορά) θα είναι αυτό που θα γύρει την απόφαση προς τον έναν ή τον άλλο.
 
  • Like
Reactions: vet


Μηνύματα
557
Reaction score
523
Πάντως σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις/προτάσεις σας.
Μου αρέσει που γράφτηκαν δύο "ΦΥΣΙΚΑ", ένα για τον Ypsilon και το άλλο για τον Karan !
Φαντάζομαι ότι και οι δύο θα είναι πολύ καλοί ενισχυτές, μάλλον το κόστος (αν όντως υπάρχει μεγάλη διαφορά) θα είναι αυτό που θα γύρει την απόφαση προς τον έναν ή τον άλλο.
Πηγαινε να ακουσεις ΛΕΩΝΙΔΑ.... πολλες σκαλες πανω φίλε μου...πολλές.....(κριμα να πληρωσεις και να μην παρεις το καλυτερο που μπορεις..)
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Πάντως σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις/προτάσεις σας.
Μου αρέσει που γράφτηκαν δύο "ΦΥΣΙΚΑ", ένα για τον Ypsilon και το άλλο για τον Karan !
Φαντάζομαι ότι και οι δύο θα είναι πολύ καλοί ενισχυτές, μάλλον το κόστος (αν όντως υπάρχει μεγάλη διαφορά) θα είναι αυτό που θα γύρει την απόφαση προς τον έναν ή τον άλλο.
Ακόμα ένα "φυσικά" για τους Ypsilon. ;)
 
  • Like
Reactions: vet

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Ρε παιδιά λίγο off topic αλλά για να μπορέσω να καταλάβω μερικά πράγματα. Όταν μιλάμε για κάποιον ενισχυτή ολοκληρωμένο π.χ. και τον τιμολογεί ο δημιουργός του 15 χιλιάρικα. Έχει θυσιάσει καμιά παρθένα όταν κόλλαγε τους πυκνωτές τροφοδοσίας ή κάτι τέτοιο; Ή απλά η hi-end - φραγκάτη society "τσιμπάει" πιο εύκολα βλέποντας εξωφρενικές τιμές; Όπως για παράδειγμα ένας πίνακας μεταμοντέρνας τεχνοτροπίας που όσο πιο ακαταλαβίστικη είναι η κουτσουλιά πάνω στον καμβά τόσο πιο γαμάτος και ακριβός θα είναι? Η απορία που εκφράζω είναι πραγματική και δεν έχει καμιά δόση ειρωνείας......... :p
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.864.415
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top