Software για bluray αναπαραγωγή

Μηνύματα
774
Reaction score
782
Τις καλησπερες μου σε απαντες!

Με χετε βαλει τελευταία με τα κολπα σας (atmos κτλ.)σε σκεψεις να στήσω home cinema και θα με σκίσει το γυναικακι μου :D

Εχω αρχισει και γλυκοκοιταω για oppo 150 εαν βρω σε μεταχ.η αλλιώς για oppo 205.
Μεχρι να παρω συσκευή player λεω να την βγαλω με το pc μου για προβολή bluray ταινιων.
Δεν με ενδιαφέρει το 4k περιεχόμενο προς το παρων και ετσι εχω ενα lite-on driver για αναπαραγωγή.

Στα του software εχω το jriver το οποιο χρησιμοποιώ και για ακροαση μουσικης dsd,flac αρχειων αλλα bluray που δοκιμασα δεν το παιζει.
Κοιταξα για power dvd το ultra αλλα δεν ειδα καλες κρητικές και δεν θελω να δωσω χρηματα και να ειναι πατατα.
Οποτε μεχρι να δω τι θα κανω με player,υπαρχει καποιο free προγραμμα που να δουλεύει σωστα σε win10 64bit και να παιζει τα bluray σωστα?
 


Μηνύματα
774
Reaction score
782
ε δε θα 'ν' εξανοιξες καλα :D, εγω που τσι θωρω καθε μερα σε βεβαιω ... ειν' εξαιρετικες !!!
Καλη συνεχεια !!! :drinks:
Χαχαχα οχι οι" κρητικες" (και η γυναικα απο εκει ειναι, απ τα μερη σου)ειναι καλες οι αλλες κριτικες του power dvd ειναι χαλια.
Είμαι απο κινητο και η αυτοματη συμπλήρωση κανει θαυματα. :D
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Το χρησιμοποιώ το power dvd και δεν έχω κάποιο θέμα. Απλά είναι λίγο "μπούρδα" που για να πλοηγηθείς στο menu του δίσκου σου πετάει ένα εξτρά πανελάκι με πλήκτρα πλοήγησης, αλλά μέχρι εκέι.
Έχω ξεχωριστό player έτσι και αλλιώς, αλλά όσες φορές το έχω χρησιμοπ[οιήσει δεν έχω εντοπίσει κάτι άλλο αρνητικό....
 

Μηνύματα
774
Reaction score
782
Το χρησιμοποιώ το power dvd και δεν έχω κάποιο θέμα. Απλά είναι λίγο "μπούρδα" που για να πλοηγηθείς στο menu του δίσκου σου πετάει ένα εξτρά πανελάκι με πλήκτρα πλοήγησης, αλλά μέχρι εκέι.
Έχω ξεχωριστό player έτσι και αλλιώς, αλλά όσες φορές το έχω χρησιμοπ[οιήσει δεν έχω εντοπίσει κάτι άλλο αρνητικό....
Χτες κατέβασα το trial του και μπορω να πω οτι μου αρεσε στο γενικό συνολο και εχει αρκετες ρυθμίσεις,στην εικονα στον ηχο κτλ.
Καλο,ευκολο η εικονα πολύ σωστη χρωματικα στην ταινία που ειδα.
Περα απο το αρνητικό που ειπες και εσυ με το πανελακι,μαλλον θα το αγορασω και λεω να το συνδυάσω με ενα γρηγορότερο blu ray drive γιατι μου φάνηκε λιγο αργο το drive μου στο φόρτωμα των menu εκτος και εαν ηταν θεμα στο δυσκακι η το οντως το drive μου.

Λεω να παω σε αυτο
https://www.skroutz.gr/s/7119802/Asus-BW-16D1H-U-PRO.html

Με βολεύει επειδη ειναι και εξωτερικό drive
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.240
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top