player με vu meter




Μηνύματα
19
Reaction score
14
Δες εδώ : Είναι η portable δεν επηρεάζει την standard. Κατεβάζεις το αρχείο, κάνεις αποσυμπίεση και τον φάκελο που θα δεις τον κάνεις αποκοπή χύμα στο C. Μέσα στον φάκελο θα δεις το σύμβολο του Foobar2000 ΔΕ κλικ & αποστολή στην επιφάνεια εργασίας & το τρέχεις. Το μόνο που του λείπει είναι ο asio driver (αν σου χρειάζεται) ,το κατεβάζεις & το κάνεις εγκατάσταση. Ελπίζω να βοήθησα

Από εδώ το κατεβάζεις :
http://www.mediafire.com/file/0894dmo41tgut5a/foobar2000+DarkOne+v4+v1.3.17+Portable.rar
 
Last edited:

Μηνύματα
94
Reaction score
26
Δες εδώ : Είναι η portable δεν επηρεάζει την standard. Κατεβάζεις το αρχείο, κάνεις αποσυμπίεση και τον φάκελο που θα δεις τον κάνεις αποκοπή χύμα στο C. Μέσα στον φάκελο θα δεις το σύμβολο του Foobar2000 ΔΕ κλικ & αποστολή στην επιφάνεια εργασίας & το τρέχεις. Το μόνο που του λείπει είναι ο asio driver (αν σου χρειάζεται) ,το κατεβάζεις & το κάνεις εγκατάσταση. Ελπίζω να βοήθησα

Από εδώ το κατεβάζεις :
http://www.mediafire.com/file/0894dmo41tgut5a/foobar2000+DarkOne+v4+v1.3.17+Portable.rar
Ευχαριστω κατεβασα κατι και δουλευει θα κοιταξω και αυτο
 

Μηνύματα
879
Reaction score
1.145
Δες εδώ : Είναι η portable δεν επηρεάζει την standard. Κατεβάζεις το αρχείο, κάνεις αποσυμπίεση και τον φάκελο που θα δεις τον κάνεις αποκοπή χύμα στο C. Μέσα στον φάκελο θα δεις το σύμβολο του Foobar2000 ΔΕ κλικ & αποστολή στην επιφάνεια εργασίας & το τρέχεις. Το μόνο που του λείπει είναι ο asio driver (αν σου χρειάζεται) ,το κατεβάζεις & το κάνεις εγκατάσταση. Ελπίζω να βοήθησα

Από εδώ το κατεβάζεις :
http://www.mediafire.com/file/0894dmo41tgut5a/foobar2000+DarkOne+v4+v1.3.17+Portable.rar
υπερπαραγωγή ναούμ
 


Μηνύματα
19
Reaction score
14
http://www.vuplayer.com/other.php

ανεξάρτητα vuμετρα
Καλησπέρα, αυτά είναι παλιά , αυτό που σου έδωσα είναι ότι καλύτερο και κυριώς γιατί είναι portable. Προσπαθούσα αρκετό καιρό να εγκαταστήσω sτην standard που έχω & δεν μπορούσα με τίποτα δεν μου αναγνώριζε τα vu meters μόνο ένα το κλασσικό. Εν πάση περιπτώσει έχει πολλά καλούδια αυτή η έκδοση και είναι το πιο πετυχημένο skin. Επίσης για να φέρεις ακριβώς τα vumeters με το ψηφιακό κάτω που είναι πραγματικό θα πρέπει αφού επιλέξεις το vumeter να πας : Preference = Advanced = Display = VU meter και να παίξεις με τις τιμές των left & right preamp. Εγώ έχω επιλέξει το 7 inch 3 mod antonyb v3 και ρυθμισμένο στα -65 db
[DOUBLEPOST=1523892178][/DOUBLEPOST]
Καλησπέρα, αυτά είναι παλιά , αυτό που σου έδωσα είναι ότι καλύτερο και κυριώς γιατί είναι portable. Προσπαθούσα αρκετό καιρό να εγκαταστήσω sτην standard που έχω & δεν μπορούσα με τίποτα δεν μου αναγνώριζε τα vu meters μόνο ένα το κλασσικό. Εν πάση περιπτώσει έχει πολλά καλούδια αυτή η έκδοση και είναι το πιο πετυχημένο skin. Επίσης για να φέρεις ακριβώς τα vumeters με το ψηφιακό κάτω που είναι πραγματικό θα πρέπει αφού επιλέξεις το vumeter να πας : Preference = Advanced = Display = VU meter και να παίξεις με τις τιμές των left & right preamp. Εγώ έχω επιλέξει το 7 inch 3 mod antonyb v3 και ρυθμισμένο στα -65 db
upload_2018-4-16_18-22-49.png
 

Μηνύματα
94
Reaction score
26
Δες εδώ : Είναι η portable δεν επηρεάζει την standard. Κατεβάζεις το αρχείο, κάνεις αποσυμπίεση και τον φάκελο που θα δεις τον κάνεις αποκοπή χύμα στο C. Μέσα στον φάκελο θα δεις το σύμβολο του Foobar2000 ΔΕ κλικ & αποστολή στην επιφάνεια εργασίας & το τρέχεις. Το μόνο που του λείπει είναι ο asio driver (αν σου χρειάζεται) ,το κατεβάζεις & το κάνεις εγκατάσταση. Ελπίζω να βοήθησα

Από εδώ το κατεβάζεις :
http://www.mediafire.com/file/0894dmo41tgut5a/foobar2000+DarkOne+v4+v1.3.17+Portable.rar
Κατι δεν κάνω σωστά με την αποσυμπίεση και δεν μπορώ να τα κάνω φάκελο.
 

Μηνύματα
19
Reaction score
14
Κατι δεν κάνω σωστά με την αποσυμπίεση και δεν μπορώ να τα κάνω φάκελο.
Δεν δημιουργείς εσύ κανένα φάκελο, ΔΕ κλικ στο rar αρχείο extract here και δημιουργείται ένας φάκελος Foobar2000, τον κάνεις αποκοπή & το βάζεις χύμα στο C δίσκο. Στη συνέχεια μπαίνεις μέσα στον φάκελο & βρίσκεις το εικονίδιο του foobar2000 που είναι η εφαρμογή, την τρέχεις, επιλέγεις Portable(βασικό αυτό) & σου ανοίγει το foobar2000. Απλώς σου είχα πει για να μην μπαίνεις μέσα στο C να κάνεις ΔΕ κλικ στο εικονίδιο & να το στείλεις συντόμευση στην επιφάνεια εργασίας. Για τα vu meters πας πάνω τους ΔΕ κλικ & σου ανοίγει παράθυρο που επιλέγεις αυτό που σου αρέσει.
 

Μηνύματα
325
Reaction score
254
Καλησπέρα, αυτά είναι παλιά , αυτό που σου έδωσα είναι ότι καλύτερο και κυριώς γιατί είναι portable. Προσπαθούσα αρκετό καιρό να εγκαταστήσω sτην standard που έχω & δεν μπορούσα με τίποτα δεν μου αναγνώριζε τα vu meters μόνο ένα το κλασσικό. Εν πάση περιπτώσει έχει πολλά καλούδια αυτή η έκδοση και είναι το πιο πετυχημένο skin. Επίσης για να φέρεις ακριβώς τα vumeters με το ψηφιακό κάτω που είναι πραγματικό θα πρέπει αφού επιλέξεις το vumeter να πας : Preference = Advanced = Display = VU meter και να παίξεις με τις τιμές των left & right preamp. Εγώ έχω επιλέξει το 7 inch 3 mod antonyb v3 και ρυθμισμένο στα -65 db
[DOUBLEPOST=1523892178][/DOUBLEPOST]
View attachment 94531
Thank's....Θα μας πεις και πώς έκανες τα αναλογικά vuμετρα έτσι?????
Pleaseee!!!!:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
 

Μηνύματα
19
Reaction score
14
Thank's....Θα μας πεις και πώς έκανες τα αναλογικά vuμετρα έτσι?????
Pleaseee!!!!:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
Κάνεις ΔΕ κλικ πάνω στα vumeters και επιλέγεις (βλέπε εικόνα)
Thank's....Θα μας πεις και πώς έκανες τα αναλογικά vuμετρα έτσι?????
Pleaseee!!!!:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
upload_2018-9-16_22-28-22.png

Κάνεις ΔΕ κλικ πάνω στα vu meters και επιλέγεις
 






Μηνύματα
19
Reaction score
14
Με ψησατε και το 'βαλα κι εγω - αντε να δω πως θα το δουλεψω τωρα ...
Εύκολο είναι
Θα το δω με την πρώτη ευκαιρία...
Thanks..;);)
Λοιπόν το βρήκα (νόμιζα ότι το είχα αναφέρει πιο πάνω). Πας με ΔΕ κλικ στο vumeter επιλέγεις Splitter setting > VU > Uncheck Forced Layout > Apply > Ok είσαι έτοιμος κάνοντας τώρα ΔΕ κλικ στο vumeter θα σου εμφανίσει όλα τα vumeters
 

Μηνύματα
325
Reaction score
254
Εύκολο είναι

Λοιπόν το βρήκα (νόμιζα ότι το είχα αναφέρει πιο πάνω). Πας με ΔΕ κλικ στο vumeter επιλέγεις Splitter setting > VU > Uncheck Forced Layout > Apply > Ok είσαι έτοιμος κάνοντας τώρα ΔΕ κλικ στο vumeter θα σου εμφανίσει όλα τα vumeters
Δυστυχώς επιμένει ...:idk::idk::idk:
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top