Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
20.134
Reaction score
14.549



Μηνύματα
20.134
Reaction score
14.549
View attachment 100603 View attachment 100604
[DOUBLEPOST=1530893910][/DOUBLEPOST]Ατοπο..!
Αλλο thread διάβαζα, και αλλού χτύπαγα..:)
Λίγο η ζέστη..:( λίγο το κορμί...:hi:
Μπερδεύτηκα ο καψερός!!!
Sorry παίδες!!1:(
Εγώ πάλι βρίσκω πως ταιριάζει σαν απάντηση στην πάνω ακριβώς φωτό.:D
[DOUBLEPOST=1530896200][/DOUBLEPOST]
Ποτέ δεν προσπέρασα τους στόχους μου. :D

View attachment 100599
Τότε από λάθος πλευρά μας την δείχνεις.:p
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.784
Reaction score
83.712
Σόρυ που στο χαλάω βρε Άλεξ, αλλά είναι σαν μπετατζής με βυζγιά και κwλο Kardashian... :roflmao:
Γούστα είναι αυτά. Έχω μεγαλώσει μέσα στα γυμναστήρια και αυτές οι εικόνες ήταν κάτι συνηθισμένο. Από την άλλη ποτέ δεν με τράβηξε η "κοπέλα της διπλανής πόρτας", η "λίγο απ' όλα", αυτή που μπορείς να την περιγράψεις με χαριτωμενιές και υποκοριστικά (γλυκούλα, κουκλίτσα, Μαράκι), αυτή που θα εγκρίνει η μαμά. :D

Η Καρντάσιαν είναι μια περιποιημένη χοντρή. Η συγκεκριμένη (Sonia Isaza) είναι αθλήτρια με σχεδόν μονοψήφιο ποσοστό λίπους.

* Το γούστο επηρεάζεται από τα καθημερινά ερεθίσματα και τις κόκκινες γραμμές στον συμβιβασμό λόγω δυνατοτήτων και χρήσης. 8-)
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.976
Ανάμεσα στην Sonia και το Mαράκι, υπάρχει και το ενδιάμεσο που πλησιάζει πιο πολύ στα...κινηματογραφικά μου πρότυπα. :D



 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.784
Reaction score
83.712
Ανάμεσα στην Sonia και το Mαράκι, υπάρχει και το ενδιάμεσο που πλησιάζει πιο πολύ στα...κινηματογραφικά μου πρότυπα. :D
Εγώ μίλησα για τα ...«ανεβαστικά» μου πρότυπα. :D
Η απλά ωραία δεν είναι απαραίτητα και καύLα. 8-)

Ερώτησης κρίσεως..
Black...! Or White...!

View attachment 100687 View attachment 100688
Με αυτήν τη μαύρη που έβαλες μού θύμισες το δημοψήφισμα του Τσίπρα. :lolsign:
Χάλι ...μαύρο. :D


Τα υπόλοιπα στο Καλημέρα. :D
 
Last edited:


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.905
Reaction score
77.520
Ντρέπομαι να γράψω τον τίτλο αλλά έχει μαϊμού, λύκο, κροκόδειλο και παίζει ένας βράχος. 5-/10, ούτε για το τέλειο Atmos δεν αξίζει. :o


την είχα έτοιμη από χθες μήπως και....αλλά.....σήμερα έρχεται ο ξάδελφος για καφέ...
Ξάδελφος: Να τη δεις...ωραία ταινία:thumbsup:
Χάρης:Ναι ε? Shift+Delete :thumbsdown::roflmao:
[DOUBLEPOST=1531008392][/DOUBLEPOST]
Ερώτησης κρίσεως..
Black...! Or White...!

View attachment 100687 View attachment 100688
επιλέγω τον μουσκεμένο βράχο :p:roflmao:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.238
Reaction score
27.857
Είδα το The Bookshop και περιέργως μ΄ άρεσε πολύ.
Πολύ προσεγμένα πλάνα, ωραίες ερμηνείες, ωραία απόδοση της εποχής, ωραίο σενάριο.
Η αλήθεια είναι ότι ο Bill Nighy ήταν η αιτία να το δω, καθώς οι ερμηνείες του σε άλλες ταινίες μ΄άρεσαν πολύ.
Π.χ. Valkyrie - Πειρατές της Καραϊβικής - Underworld - Harry Potter κ.λ.π.
Ακόμη και το τελευταίο πλάνο που δείχνει τα ράφια με τα βιβλία, είναι προσεγμένο, με φάτσα κάρτα το βιβλίο της
Penelope Fitzgerald που είναι η συγγραφέας της νουβέλας και δείχνει και το τμήμα Greek myths.

Σίγουρα δεν είναι για τον Xfader όμως, διότι δεν πέφτει ούτε ένας πυροβολισμός, ούτε μια έκρηξη, ούτε μια μπουνιά και κανένας δεν πεθαίνει βίαια. :D
 

Μηνύματα
20.134
Reaction score
14.549
Είδα το The Bookshop και περιέργως μ΄ άρεσε πολύ.
Πολύ προσεγμένα πλάνα, ωραίες ερμηνείες, ωραία απόδοση της εποχής, ωραίο σενάριο.
Η αλήθεια είναι ότι ο Bill Nighy ήταν η αιτία να το δω, καθώς οι ερμηνείες του σε άλλες ταινίες μ΄άρεσαν πολύ.
Π.χ. Valkyrie - Πειρατές της Καραϊβικής - Underworld - Harry Potter κ.λ.π.
Ακόμη και το τελευταίο πλάνο που δείχνει τα ράφια με τα βιβλία, είναι προσεγμένο, με φάτσα κάρτα το βιβλίο της
Penelope Fitzgerald που είναι η συγγραφέας της νουβέλας και δείχνει και το τμήμα Greek myths.

Σίγουρα δεν είναι για τον Xfader όμως, διότι δεν πέφτει ούτε ένας πυροβολισμός, ούτε μια έκρηξη, ούτε μια μπουνιά και κανένας δεν πεθαίνει βίαια. :D

Ωραίο το θέμα της και είχε ευκαιρίες για ν απογειωθεί.Δυστυχως ήταν άνευρη,προβλέψιμη και δίχως εξαρξεις....,για μένα λίγο βαρετή....Ότι μπορούσε να πάει στραβά,πήγε...


Εξοχή η ερμηνεία του Nighy!

6/10
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.976
Ντρέπομαι να γράψω τον τίτλο αλλά έχει μαϊμού, λύκο, κροκόδειλο και παίζει ένας βράχος.
Διαβάζω ότι ο κροκόδειλος είναι...ιπτάμενος; :o:laugh:

Και δεν σου άρεσε; :D
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.976
Ready Player One, πόσα quotes! :D 8+/10, άριστος ήχος Atmos.




Πολλά χρόνια έχω να δω κάτι τόσο geeky. :party:
Δεν είναι τέλειο γιατί ο Spielberg κάνει (λίγο) τα γνωστά του, αλλά δεν παύει να είναι πολύ ευχάριστο.



Anál nathrach,
orth’ bháis’s bethad,
do chél dénmha
Γ@μάτο! 8/10
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.665
Μηνύματα
2.869.361
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top