Τα...κρυφά συστήματα (ή τα off topics του ποιος έχει τι)


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ο αβουγουδού το κρατάει κρυφό το σύστημά του τόσο καιρό.:D
Για να μην λέμε μόνο για το μέλος kefalas.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.719
Reaction score
94.799
Καθόλου κρυφό Στάθη μου!

Βιντεοπροβολέας ο jvc 30, ενισχυτής 1300 denon, ηχεία ρόιστερ 15ετίας, 2 ηχεία atmos koda και πηγή pc.

Δεν έχω τις απαιτήσεις σας, αλλά ούτε και τα χρήματα για κάτι καλύτερο. :)
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.719
Reaction score
94.799
Κοίτα ποιος μιλάει! :D

Για κοίτα στη παρουσίαση του δικού σου χώρου. Ποιος άνοιξε το thread και με ποιο τίτλο; :rolleyes:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Κοίτα ποιος μιλάει! :D

Για κοίτα στη παρουσίαση του δικού σου χώρου. Ποιος άνοιξε το thread και με ποιο τίτλο; :rolleyes:
Έτερον εκάτερον, σαν συντονιστής που είσαι και παλαιό μέλος δεν δικαιολογείσαι.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.719
Reaction score
94.799
Δεν είμαι συντονιστής, είμαι ο ιδιοκτήτης του φόρουμ! :party:
 


Μηνύματα
7.239
Reaction score
4.621
Ironman γιατί νομίζεις έχει αυτό το σύστημα ;
Με την συντήρηση του σάιτ δεν του περισσεύει τίποτα για το σύστημα του
ΑΒΓΔ πουλά το ρε να δεις άσπρη μέρα
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.432
Reaction score
125.794
ας μαθουμε και στον ear τι ειναι auro3d
Δε καταλαβαίνω τίποτα.
Τι είν'τούτο το όρο τέτχιο δε μας λες, πως παιζ' δε θέλουμε να μας λες, πως στήνεται δε ξέρς, χέσ'ψλά κι'αγνάντευε..

Και με τέτοια μπιενταμπλεγιου που έχς, ότι και να στησεις, για κλάματα είναι. Βράσε ρύζι. Μέχρι κι ο γουοναμπί ιδιοκτήτης του φόρουμ παίζει καλύτερα από σένα, με τα τιμημένα ρόιστερ.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Έχει αναβαθμιστεί άκουσα , τρύπισε την stewart με καρφίτσα στο σημείο του κεντρικού που ήταν απο πίσω και το έκανε ηχοπερατό!:D
Οπότε οι φωνές βγήκαν μπροστά, αν κάθεσαι στα 30 εκατοστά απόσταση καναπέ!:lolsign:
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
κουφαλιτσες...:D


τα προβληματα σου αυτια δεν μπορει να στα λυση το site, πες του dimi να σου βρει εναν καλο doctor γιαυτα ;)
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.432
Reaction score
125.794
να στα λυση
Κόγιααααααα! Ανορθόγραφος εν όψει! :p

Κι ο κόγιας είναι καλός άνθρωπος, ανορθόγραφος σκέτο, άντε, ντέφι να γίνει, να το καταπιεί, αλλά ανορθόγραφος με μπιενταμπλεγιου; Έλεος δηλαδή...:D
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Εχω παρατηρήσει πως τους τελευταίους μήνες το μέλος Κεφάλας είναι πολύ συγκαταβατικό και ολιγαρκές στις παρατηρήσεις-συμβουλές του:
"Σαλόνι είναι, δεν πειράζει", "δεν χρειάζονται υψηλές στάθμες", "ένα σαμπ φτάνει", "μια απλή ισοστάθμιση και είσαι καλά" κτλ κτλ. Μόνο στο auro3d κρατάει την στάση του.

Μάλλον έχει καταθέσει τα όπλα οριστικά, χάνοντας την μάχη της παντόφλας, και συμβουλεύει αναλόγως και τους υπόλοιπους.

:p
κοιτα μην σουρθω και κλαις(εικονα -ηχο).....:D
....δεν χαιδευω εγω ;)

... κοιτα λοιπον να χτισεις εκει που εχεις βαλει την παχια κουρτινα νομιζοντας οτι κατι εκανες :roflmao: και ανοιξε αλλου πορτα.....βαλε μπροστα τον ear να φαει τις παντοφλιες μπας και συνερθει και αυτος :laugh:

αυτα που εχουν κανει καποιοι στα σαλονια τους, εσυ ουτε να το σκεφτεις δεν σε παιρνει απο το ξυλο που θατρωγες :D

τους τελευταιους μηνες που λες dimi μου βλεπω οτι το site εχει τα ψυχολογικα του προβληματα που βγαινουν μεσα απο την διαχειριση ;)
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Καθόλου κρυφό Στάθη μου!

Βιντεοπροβολέας ο jvc 30, ενισχυτής 1300 denon, ηχεία ρόιστερ 15ετίας, 2 ηχεία atmos koda και πηγή pc.

Δεν έχω τις απαιτήσεις σας, αλλά ούτε και τα χρήματα για κάτι καλύτερο. :)

Τι έτσι ξερά;
Θέλουμε παρουσίαση και φωτό.
δεν μας ενδιαφερει αν ειναι οικονομικο το συστημα η οτι δεν εχεις απαιτησεις....
.....παρουσιαση σου λεει να κανεις ο ανθρωπος, οπως λες και εσυ σε αλλους :p

εχει δικιο ο stathis....
....πρεπει να δωσεις το καλο παραδειγμα μιας και εισαι και στην διαχειριστικη ομαδα ;)
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.412
Reaction score
79.674
... κοιτα λοιπον να χτισεις εκει που εχεις βαλει την παχια κουρτινα νομιζοντας οτι κατι εκανες :roflmao: και ανοιξε αλλου πορτα.
Καλή ιδέα :roflmao:, λες και δεν το ειχα σκεφτεί :roflmao::roflmao:

Αγαπητέ μέλος Κ, δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα για να αναζητούνται λύσεις πλέον.

αυτα που εχουν κανει καποιοι στα σαλονια τους, εσυ ουτε να το σκεφτεις δεν σε παιρνει απο το ξυλο που θατρωγες :D
Είμαι σίγουρος. Και μπράβο τους. Το θέμα μας όμως εδώ ειναι εσύ τι έκανες στο σαλόνι σου :gotcha:

κοιτα μην σουρθω και κλαις(εικονα -ηχο).....:D
....δεν χαιδευω εγω ;)
Έλα, καλοδεχούμενος.
Αλλα γιατί νομίζεις πως η γνώμη σου είναι σημαντική, αυτό δεν το έχω καταλάβει :p
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.696
Μηνύματα
2.870.203
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top