Ζητείται sub SVS




A

AKARL

Guest
Αρτέμη, πιστεύω ότι έχεις καταλάβει πλήρως που έχεις μπλέξει. Δγιάφοροι εδώ μέσα σε είχαμε προειδοποιήσει, ο καθένας με τον τρόπο του, αλλά εσύ δε μας άκουσες. Αν εκσακολουθήσεις να κάνεις παρέα και να ακούς τους γιατρούς η ζωή σου θα καταστραφεί ολοκληρωτικά και ανεπανόρθωτα.
Τεσπά, έχεις μνιά τελεφταία ελπίδα να γλυτώσεις από τον αφτόν τον κυκεώνα μέσω του Hi-Fi Victims Protection Program. Καταβάλλοντας ένα εύλογο ποσό (πολύ μικρότερο από όσο θα σου στοιχίσουν τα υποβαθύφωνα που θα σε υποχρεώσουν να πάρεις) μπορούμε να σου προσφέρουμε νέα ταφτότητα, τόπο κατοικίας και εργασία. Πέψε Μαντάτο πέντε λεπτά πριν διαγραφείς από το αβουσάϊτ και άσε τα υπόλοιπα πάνω μας.
 



Μηνύματα
202
Reaction score
122
Από Γερμανία στην svs υπάρχει προσφορά 2 χ pb12nsd στα 1300 ή 700 το ένα

https://www.sv-sound.de/

θελεις να μου πουλησης αυτο που ερχεται την παρασκευη και να παρεις 2 τετοια εσυ που τα χεις καλα με τους γερμανους και κανω και δωρο το crystal :):):boast::dance2:
 

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
θελεις να μου πουλησης αυτο που ερχεται την παρασκευη και να παρεις 2 τετοια εσυ που τα χεις καλα με τους γερμανους και κανω και δωρο το crystal :):):boast::dance2:
μου έφαγες το 2κ και τώρα ζητάς το 13? χαχα
 

Μηνύματα
202
Reaction score
122
μου έφαγες το 2κ και τώρα ζητάς το 13? χαχα
οχι και στο εφαγα μην λες τετοια :fuckyou: το ειχα κλειση μιση μερα ποιο πριν ... παντος η προσφωρα μου να ξερεις θα ειναι ενεργη γιατι ουτε αυτο θα σε καλυψη θα το συνηθησης μετα απο λιγο..:hunter:
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.661
Προχωράει γερά το πρότζεκτ!

Παίζ' καλά βρε; Το άκουσες αρκετά από τότε που το χέριασα;
 

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Προχωράει γερά το πρότζεκτ!

Παίζ' καλά βρε; Το άκουσες αρκετά από τότε που το χέριασα;

Τρίωρο ροκ προγραμμα :dance2:
Ευχάριστη και κυρίως ξεκούραστη ακρόαση σε υψηλές εντάσεις.



Στο τέλος το προγραμμα γύρισε σε λαϊκά και έκλεισε με Τερζή και Ρέμο. :bigboss:


Θενκς Κώστα


Παιδιά απλά θεός. :drinks:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.661
Ναι, εκεί επικέντρωσα το ενδιαφέρον μου, να στρώσει λίγο σε ψηλές στάθμες, να δώσει σώμα στα ανώτερα χαμηλά, να ηρεμήσουν και τα πρίμα. Να θυμίζει λίγο λάιβ.

Θέλει κι άλλο παίδεμα το θέμα της ισοσταθμισης σε σένα, αλλά με μικρόφωνο. Με το αυτί, παραπάνω, κομματάκι δύσκολο το βλέπω, μόνο κάνα επαγγελματικά εκπαιδευμένο αυτί τύπου Χατζησταμου μπορεί περισσότερα.
Πολύ περισσότερα βέβαια, αυτά είναι τα λεγόμενα "αυτιά επαγγελματία", μεις είμαστε άσχετοι, μη νομίζεις.. κοροϊδευόμαστε αναμεταξύ μας..:p
 

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Ναι, εκεί επικέντρωσα το ενδιαφέρον μου, να στρώσει λίγο σε ψηλές στάθμες, να δώσει σώμα στα ανώτερα χαμηλά, να ηρεμήσουν και τα πρίμα. Να θυμίζει λίγο λάιβ.

Θέλει κι άλλο παίδεμα το θέμα της ισοσταθμισης σε σένα, αλλά με μικρόφωνο. Με το αυτί, παραπάνω, κομματάκι δύσκολο το βλέπω, μόνο κάνα επαγγελματικά εκπαιδευμένο αυτί τύπου Χατζησταμου μπορεί περισσότερα.
Πολύ περισσότερα βέβαια, αυτά είναι τα λεγόμενα "αυτιά επαγγελματία", μεις είμαστε άσχετοι, μη νομίζεις.. κοροϊδευόμαστε αναμεταξύ μας..:p


Ασχετοι ;;
Πλάκα με κάνεις ;
:roflmao:
Ρισπέκτ
 

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Ζητείται sub 12’’ σε πολύ καλή κατάσταση. Κατά προτίμηση το παρακάτω :
SVS SB12 NSD
 
  • Like
Reactions: PPG





Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.160
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top