Technics New SL 1200 MK7

Μηνύματα
518
Reaction score
460
Συγγνώμη ρε παιδιά.
Εγώ το δικό μου το είχα πάρει 189.000δρχ ,δηλαδή 550€ και το πούλησα μετά από 17 χρόνια 490€ ,δηλαδή σχεδόν όσο το είχα αγοράσει.
Από τη στιγμή που υπήρχε η ανάλογη ζήτηση και διάθεση από πολλούς να δώσουν αυτά τα λεφτά ,γιατί να μην το δώσω τόσο?
Βέβαια ,η κατάστασή του ,τόσο οπτικά όσο και λειτουργικά ήταν άριστη. Καμία σχέση με τα σαπάκια που πωλούνται σήμερα 450 και 500 ευρώ.
Αυστηρά οικιακή και πολύ προσεχτική χρήση.
Έλα πες τώρα σοβαρά που κρύβεις τους τενεκέδες με το λάδι ;
Η κουβέντα δεν είναι για σένα και για όποιον άλλο έδωσε ένα άψογο πικαπ σχεδόν όσο το πήρε γιατί αυτή ήταν η τιμή την δεδομένη χρονική περίοδο,αλλά για αυτούς που ξέθαψαν από αποθήκες και κλειστές καφετέριες τα ρημάδια τους και ζήταγαν αυτά τα χρήματα. Αλλά τι να γίνει αυτός,είναι ο καπιταλισμός
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Τα Χριστούγεννα του '16 αγόρασα καπάκι με 70€, το '17 με 78€ και τυχαία ανακάλυψα πως το '18, το ίδιο μαγαζί τα έδινε με 199€.
Για πες και το μαγαζί να φάει μαύρο!

H Technics ανήκει στην Panasonic.
Mιλάς μ αυτούς και σου λένε πως έχουν αντιπρόσωπο στην Ελλάδα.
Η απάντηση των Ελλήνων? Δεν τα φέρνουμε αυτά...
 

Μηνύματα
842
Reaction score
714
Για πες και το μαγαζί να φάει μαύρο!

H Technics ανήκει στην Panasonic.
Mιλάς μ αυτούς και σου λένε πως έχουν αντιπρόσωπο στην Ελλάδα.
Η απάντηση των Ελλήνων? Δεν τα φέρνουμε αυτά...
Δεν νομίζω πως έχει να κάνει με το μαγαζί ή τουλάχιστον μόνο με αυτό, αλλά με αυτή κάθ'αυτή την Technics και τις μαρκετιές προκειμένου να ανεβάσει την τιμή.
Πόσο να πουλήσει ο Θεσσαλονικιός (αν και πλέον που κοίταξα το έχει αφαιρέσει από την λίστα) όταν για παράδειγμα ο Τhakker τον οποίο δεν νομίζω ο δικός μας να μπορεί να συναγωνιστεί το δίνει στα 149 ευρωπαικά;
 



Μηνύματα
3.086
Reaction score
8.862
Νέο Technics SL-1200MK7-S Σε Ασημί

 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.552
Μηνύματα
2.864.074
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top