Νέο μέλος - Καλώς σας βρήκα!


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Τι κουτσομπόλες θε μου!
Αμεσως σου μου του...’να, την είδες τη σουρλουλου; Ακόμα δεν ήρθε στη γειτονιά το νέο το παιδί και τον άρχισε στα καλημέρα σας, καλώς ήλθατε, από που είστε...βρε είναι αυτή μια!!!!’

Χειρότερα από ελληνική ταινία είστε εδώ μέσα. Σε λιγο θα πετάτε κανάτια από τα μπαλκόνια μερικές κρυφές.
 


Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Καλώς όρισες! Τώρα πες μας σε πόσα κυβικά μέτρα χώρο ακούς, στα ποσα μέτρα έχεις αφήσει το ισοπλευρο τρίγωνο ακρόασης, πόσα σαμπγουφερ έχεις και αν είσαι παντρεμένος (ώστε να ξέρουμε μέχρι που είναι τα ορια που μπορείς να παρέμβεις στο χώρο με ασφάλεια). Τέλος βάλε ήδη αγγελια για πώληση των AS και πάρε ενεργά.
Υ.Γ αν έχεις Μπουχάρα στο δωμάτιο πρέπει να πάρει δρόμο οπωσδηποτε γιατί χαλάει το rt60
Ουφ τα είπα πρώτος :D:p:D
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Το σίγουρο είναι ότι τίποτα να μην θεωρείς σίγουρο, εφόσον αποφάσισες να γραφτείς εδώ.
Θα διαβάσεις πολλά , θα τριφτείς με πολλά, και θα αναθεωρήσεις πολλά...
Δύσκολοι καιροί για αλλαγές και πειραματισμούς. Θα μείνω με αυτά που έχω και θα τα συντηρήσω όπως πρέπει για να τα αφήσω στους υιούς μου.

Ο αφτχιας μου είπε να σε ρωτήσω με ποιά σαμπγουφερς συνοδεύεις τα audio spectrum και πως τα κροσσαρεις..
Πολύ περίεργος αυτός ο αφτχιάς.....Πές του πως δεν τα συνοδεύω με σαμπγουφερς (πρέπει?????) και επειδή δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει κροσσάρω, θα πάρω τη βοήθεια του κοινού πρίν του απαντήσω....

Καλώς ήλθες, εμπλεξες, ας πρόσεχες.
Καλά είναι τα μπλεξιματα, να μαθαίνουμε και τίποτα

Καλώς όρισες! Τώρα πες μας σε πόσα κυβικά μέτρα χώρο ακούς, στα ποσα μέτρα έχεις αφήσει το ισοπλευρο τρίγωνο ακρόασης, πόσα σαμπγουφερ έχεις και αν είσαι παντρεμένος (ώστε να ξέρουμε μέχρι που είναι τα ορια που μπορείς να παρέμβεις στο χώρο με ασφάλεια). Τέλος βάλε ήδη αγγελια για πώληση των AS και πάρε ενεργά.
Υ.Γ αν έχεις Μπουχάρα στο δωμάτιο πρέπει να πάρει δρόμο οπωσδηποτε γιατί χαλάει το rt60
Ουφ τα είπα πρώτος :D:p:D
Α, δε γράφτηκα εδώ για να κάνω το μηχανικό, αυτό το κάνω για να ζήσω σαν επάγγελμα.....
Εγώ απλά μουσική ακούω με τι γυναίκα μου και τα δυο μου αγόρια, μη βαράτε!!!
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Δεν βαράμε εδώ μέσα κύριε Μητσούμπαε (τι χαριτωμένα brutal είναι το χαϊδευτικό σας; )
 


PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Καλώς όρισες! Τώρα πες μας σε πόσα κυβικά μέτρα χώρο ακούς, στα ποσα μέτρα έχεις αφήσει το ισοπλευρο τρίγωνο ακρόασης, πόσα σαμπγουφερ έχεις και αν είσαι παντρεμένος (ώστε να ξέρουμε μέχρι που είναι τα ορια που μπορείς να παρέμβεις στο χώρο με ασφάλεια). Τέλος βάλε ήδη αγγελια για πώληση των AS και πάρε ενεργά.
Υ.Γ αν έχεις Μπουχάρα στο δωμάτιο πρέπει να πάρει δρόμο οπωσδηποτε γιατί χαλάει το rt60
Ουφ τα είπα πρώτος :D:p:D
:lol::lol::lol:
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Ο αφτχιας μου είπε να σε ρωτήσω με ποιά σαμπγουφερς συνοδεύεις τα audio spectrum και πως τα κροσσαρεις..
Αγαπητέ φίλε haris, πολύ θα ήθελα τι γνώμη σου πάνω στην ερώτηση που μου έκανες.
Έχω τον rotel ra-971 και τα AS art I όπως ανέφερα. Συνήθως ακούω τα μου CD από ένα Sony CD player.
Μπορώ να συνδέσω subwoofers στον ενισχυτή μου? Θα κερδίσω σε μπάσα? Sorry αλλά είναι λίγο άσχετος!
Επίσης, πως μπορώ να κροσσαρω τα ηχεία μου και τι κέρδος, ηχητικό, θα έχω?
Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!
 

D

Deleted member 23222

Guest
Αγαπητέ φίλε haris, πολύ θα ήθελα τι γνώμη σου πάνω στην ερώτηση που μου έκανες.
Έχω τον rotel ra-971 και τα AS art I όπως ανέφερα. Συνήθως ακούω τα μου CD από ένα Sony CD player.
Μπορώ να συνδέσω subwoofers στον ενισχυτή μου? Θα κερδίσω σε μπάσα? Sorry αλλά είναι λίγο άσχετος!
Επίσης, πως μπορώ να κροσσαρω τα ηχεία μου και τι κέρδος, ηχητικό, θα έχω?
Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!
Καλό μου παιδί, μια συμβουλή θα σου δώσω εγώ μόνο.
Μείνε στα τεχνικά μαζί του...:D
 



Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Με πιάνεις αδιάβαστο τελείως σε τιμές.
Ας παμε χαμηλά σε budget για αρχή.
Χρειάζομαι 2 sub η ένα?
Sorry για τις ερωτήσεις αλλά πραγματικά δεν κατέχω!
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
δεν κατέχω
δικος μας (κρητικος) εισαι ?

---- προς τα λοιπα μελη ----
απ' οτι καταλαβα μια καλησπερα ηθελε να πει ο αθρωπος ... θα τονε βαλωμε να πουλησει και τη μπουχαρα ?

8ιντσα ειναι τα αρτ 1 ? (βαλτε και καμμια φωτο ... )
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Κρητικός δεν είμαι (δε θα με χάλαγε καθόλου γιατί το λατρεύω το νησί και το καλό φαΐ του) αλλά Ναυπλιωτης.
Τα αρτ Ι είναι 8ιντσα και μπουχαρα δεν παίζει στο σπίτι!
Φωτο εδώ που είμαι δυστυχώς δεν έχω. Από βδομάδα πολύ ευχαρίστως.
Κώστας ear άρα θέλουμε δύο.
Κάνε μια οικονομική πρόταση αν θέλεις.
 



Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Ε, καραμέλα τα έχουμε κάνει τα πρισόνους... :D

Άμα θες πιο πάνω, καιρός να πάρει κάποιος το νταϊναόντιο. 8-)
Χίλια ευχαριστώ φίλε.
Οικονομικά μάλλον προς τα prisonus είμαι.

μπαα ... ολο βρουβες τρωμε ... (μια μπαρτη) ... :drinks:
Δύο φορές σε γάμους στις αναδρομές έχω φάει κάτι γαμοπιλαφα και κάτι αντικριστά.. . .
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.456
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top