Ερώτηση για Spotify


Μηνύματα
5
Reaction score
1
Καλησπέρα χρειάζομαι βοήθεια και μάλιστα γρήγορα θελω κάποις να μου εξηγήσει εαν μπορω να βαλω το spotify family με τους φιλους μου γιατί απ οτι διάβασα λεει οτι πρεπει να κατοικουν ολοι κατω απο την ίδια στεγη αλλα αυτο δεν εχει λογική γτ για παράδειγμα ενας φοιτητής που μένει μακρια απο το σπιτι του σημαίνει οτι δεν μπορει να είναι μελος στο Spoitfyfamily μαζί με τα αδέρφια του; κατι ακομα απ οτι ειδα στο YouTube οταν κανεις invite αλλα ατομα τους ζητάει διεύθυνση δλδ πρεπει ολοι να βαλουμε την ιδια σωστα; και πρέπει να παραβρεθούν ολοι στον ιδιο χωρο και να συνδεθούν με το ιδιο ίντερνετ; ή ο καθε ενας μπορεί στο σπιτακι του; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Μηνύματα
793
Reaction score
1.152
Απλά δηλώστε την ίδια διεύθυνση κι ας είστε ο ένας Ξάνθη κι ο άλλος Κρήτη δεν πειράζει.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Απλά δηλώστε την ίδια διεύθυνση κι ας είστε ο ένας Ξάνθη κι ο άλλος Κρήτη δεν πειράζει.
Το εχεις δοκιμάσει ; και αν ναι εχεις αντιμετωπίσει κανενα πρόβλημα; γτ διάβαζα σε ενα αλλο forum οτι μια παρεα το είχαν δοκιμάσει για 7 ημερες ολα ηταν καλα αλλα μετα ηρθε στον διαχειριστή email που ελεγε πως πρεπει να επιβιώσει οταν ζουν ολοι οι λογαριασμοί στην ιδια διεύθυνση... δεν ξερω ισως ελεγε Μαλακιες γτ τωρα που το σκέφτομαι δεν βγάζει λογική καθως αμα βγαίνει κανεις εξω απο το σπιτι του και συνδέετε σε διάφορα wifi το IP αλλάζει συνέχεια
 

Μηνύματα
793
Reaction score
1.152
Ναι έτσι το έχω έναν χρόνο τώρα;)
Το spotify τώρα μόνο μετά από τόσα χρόνια έγινε κερδοφόρο και πίστεψέ με ξέρουν τι συμβαίνει με τους family λογαριασμούς αλλά προς το παρόν τους συμφέρει και δεν ψάχνουν τίποτα, αργότερα δεν ξέρουμε αν μεγαλοπιαστούν κι αλλάξουν πολιτική.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Ναι έτσι το έχω έναν χρόνο τώρα;)
Το spotify τώρα μόνο μετά από τόσα χρόνια έγινε κερδοφόρο και πίστεψέ με ξέρουν τι συμβαίνει με τους family λογαριασμούς αλλά προς το παρόν τους συμφέρει και δεν ψάχνουν τίποτα, αργότερα δεν ξέρουμε αν μεγαλοπιαστούν κι αλλάξουν πολιτική.
Οκευυ σε ευχαριστώ πολυ θα το δοκιμάσω
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Ναι έτσι το έχω έναν χρόνο τώρα;)
Το spotify τώρα μόνο μετά από τόσα χρόνια έγινε κερδοφόρο και πίστεψέ με ξέρουν τι συμβαίνει με τους family λογαριασμούς αλλά προς το παρόν τους συμφέρει και δεν ψάχνουν τίποτα, αργότερα δεν ξέρουμε αν μεγαλοπιαστούν κι αλλάξουν πολιτική.
Bono γεια σου και παλι , ηθελα αν μπορεις να μου απαντήσεις κατι τελευταίο μιας και το εχεις δοκιμάσει... 1ον οι φίλοι σου ειχαν συνδεθεί μέσο του Facebook? Η ειχαν κανει κανονικό λογαριασμό στο spotify? 2ον οταν κανεις invite κάποιον σου ζητάει να γράψεις ονομα επίθετο και email σωστα; τι ονομα χρήστη βαζεις ομως; του Facebook ή το κανονικό πχ Κατερίνα Παπαδοπούλου email.......
3ον και τελευταίο οταν κανεις σε κάποιον invite για να γινει μελος στο family του ζητάει αν δεν κανω λαθος διεύθυνση κτλ αρα εγω τους στελνω μια φωτογραφία τα δικά μου στοιχεία βαζουν οτι τους ζηταει και ξεμπέρδεψα σωστα; με λιγα λογια αν μπορεις πες μου την διαδικασία γτ δεν έβγαλα και πολλα συμπεράσματα με τα βιντεάκια στο YouTube :idk:
σε ευχαριστώ
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Bono γεια σου και παλι , ηθελα αν μπορεις να μου απαντήσεις κατι τελευταίο μιας και το εχεις δοκιμάσει... 1ον οι φίλοι σου ειχαν συνδεθεί μέσο του Facebook? Η ειχαν κανει κανονικό λογαριασμό στο spotify? 2ον οταν κανεις invite κάποιον σου ζητάει να γράψεις ονομα επίθετο και email σωστα; τι ονομα χρήστη βαζεις ομως; του Facebook ή το κανονικό πχ Κατερίνα Παπαδοπούλου email.......
3ον και τελευταίο οταν κανεις σε κάποιον invite για να γινει μελος στο family του ζητάει αν δεν κανω λαθος διεύθυνση κτλ αρα εγω τους στελνω μια φωτογραφία τα δικά μου στοιχεία βαζουν οτι τους ζηταει και ξεμπέρδεψα σωστα; με λιγα λογια αν μπορεις πες μου την διαδικασία γτ δεν έβγαλα και πολλα συμπεράσματα με τα βιντεάκια στο YouTube :idk:
σε ευχαριστώ
Ακυρο δεν χρειάζεται να απαντήσεις σε ολα τα παραπάνω ολα καλα το βαλαμε και λειτουργεί τελεια
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.181
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top