Παρουσίαση συστήματος... PMC

P

PMC

Guest
Μερικές ακόμα φωτογραφίες ...


4633BFB2-56A8-491F-9B03-10C93C82B432.jpeg


35E20C2F-4A90-4B98-80F0-ABF7566779FD.jpeg


173CA3D9-9004-49D7-BC21-4EE162001612.jpeg


Αυτό είναι το μενού του aurender...
Αυτή την στιγμή έχει 514 sacd (dsd) από σύνολο 4948 δίσκων !!!



50CB19FB-E663-4B68-894A-A366047CC6C5.jpeg

[DOUBLEPOST=1552946487][/DOUBLEPOST]Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια .
:hi:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Ωραίος ο φίλος!! Προσπαθώ να φανταστώ πως θα παίζουν τα θηρία...8-)8-)
Πριν κανα δύωρο έφυγε και από εμένα ο Στέλιος αφήνοντας μου δύο μωράκια ( όχι στο δικό
σου μέγεθος βέβαια ) αλλά πραγματικά έχω πάθει πολιτισμικό σοκ με τον ήχο.... Μιλάμε για τεράστιο χαμόγελο από την ώρα που στήσαμε και άκουσα την πρώτη νότα!!!

υ.σ. Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση ότι ανέφερες παραπάνω για τον αντιπρόσωπο
το προσυπογράφω εις τριπλούν!!!:):):)
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.925
Να χαίρεσαι τις ηχειάρες, και την φιλόμουση οικογένεια. :drinks:

Μια απορία: (την εξέφρασα και αλλού)
Γιατι δεν πουλάς τα μικρά μπροστινά ηχεία, και να πάρεις το αντίστοιχο μεγάλο κεντρικό;
Θα είναι τεράστια αναβάθμιση.
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Είχα την τύχη να περάσω από την αντιπροσωπεία όταν κατεύθασαν και στήθηκαν πρώτη φορά τα συγκεκριμένα ηχεία.
Μόνο δέος μπορείς να νοιώσεις μπροστά τους.
Εξαιρετικά πραγματικά!
 

P

PMC

Guest
Να χαίρεσαι τις ηχειάρες, και την φιλόμουση οικογένεια. :drinks:

Μια απορία: (την εξέφρασα και αλλού)
Γιατι δεν πουλάς τα μικρά μπροστινά ηχεία, και να πάρεις το αντίστοιχο μεγάλο κεντρικό;
Θα είναι τεράστια αναβάθμιση.

Είναι τεράστιο !
Υπάρχει σαν σκέψη αλλά για άλλον χώρο.
Σε ευχαριστώ πολύ για παρά πολλά Δημήτρη !
Είναι καλό να υπάρχει πάντα περιθώριο βελτίωσης .
Στο σαλόνι όμως είναι πολύ δύσκολο.

579656DC-9AA0-4D97-AC62-439B805247CB.jpeg
 


stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.227
Reaction score
1.599
Jiovanni πολύ ωραιο το συστημα σου και ακομα πιο ωραιο το παθος για μουσικη.
Πες μου πωςε κατέληξες στα ηχεια αυτά. Τι άλλο ηταν υποψηφιο? Εγινε μελετη του χωρου και κατέληξες σε αυτά γιατι είναι πολύ ακριβα ηχεια δεν είναι ευκολη η επιλογή τους.
 
  • Like
Reactions: PMC

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Πολύ ωραίο setup, και επίσης πολύ ωραία η αναδρομή στο παρελθόν.

Να τα χαίρεσαι φίλε jivani!! Να είστε καλά και να τα απολαμβάνετε. Α....και προσοχή στα....διαβολάκια!
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.371
Φωτογραφίες από το πατρικό μου περίπου πριν από 20 χρόνια.
Το έπιπλο ίδιο κατασκευή !

View attachment 121384

View attachment 121385
- τα συγκεκριμένα jbl δαπέδου ήσαν καταπληκτικά . . . αναβαθμίστηκες βέβαια με τα σημερινά . . . καλές ακροάσεις / θεάσεις
 
  • Like
Reactions: PMC



Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Μπράβο για την παρουσίασή σου! Την απόλαυσα λέξη προς λέξη. Συγχαρητήρια και για τις επιλογές σου σε θέματα ηχείων και ενισχυτών. Οι Bryston δεν αστειεύονται και μάλιστα η ισχύς που δίνεις στα γούφερ προκαλεί ανατριχίλες!!
 

Μηνύματα
376
Reaction score
233
Μπράβο και πολλά respect!

PMC Twenty.26 με Devialet 200 έχω εδώ και 4 χρόνια και δεν σου κρύβω ότι πάλι για PMC θα κινηθώ μόλις τελειώσει η αναζήτηση νέας οικίας....

Τα ηχεία αυτά τα είχα ακούσει στην Κίνα, σε ένα audio show στο Ζουσάν και μου είχαν πέσει τα σαγόνια. Φοβερά πραγματικά!
 

Μηνύματα
125
Reaction score
147
Μερικές ακόμα φωτογραφίες ...


Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια .
:hi:
Εύχομαι ολόψυχα καλές ακροάσεις ! Μακάρι τα παιδιά μας να αποκτήσουν κι αυτά στο μέλλον το μεράκι της καλής μουσικής, ανεξαρτήτως μέσων ακρόασης ! :)

Ωραίος ο φίλος!! Προσπαθώ να φανταστώ πως θα παίζουν τα θηρία...8-)8-)
Πριν κανα δύωρο έφυγε και από εμένα ο Στέλιος αφήνοντας μου δύο μωράκια ( όχι στο δικό
σου μέγεθος βέβαια ) αλλά πραγματικά έχω πάθει πολιτισμικό σοκ με τον ήχο.... Μιλάμε για τεράστιο χαμόγελο από την ώρα που στήσαμε και άκουσα την πρώτη νότα!!!

υ.σ. Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση ότι ανέφερες παραπάνω για τον αντιπρόσωπο
το προσυπογράφω εις τριπλούν!!!:):):)
Ο Στέλιος Μητσιώνης ξεχωρίζει από πολλούς άλλους αντιπροσώπους ή "αντιπροσώπους" αν προτιμάτε...
Περιμένω μια Zyx αυτές τις ημέρες, την οποία ούτε μια στιγμή στη συζήτηση που είχαμε δεν σύγκρινε με άλλες κεφαλές, κακολογώντας εταιρείες κλπ. Ομολογώ ότι τόσο ο ίδιος, όσο και ο συνεργάτης του είναι ΚΥΡΙΟΙ !
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Εύχομαι ολόψυχα καλές ακροάσεις ! Μακάρι τα παιδιά μας να αποκτήσουν κι αυτά στο μέλλον το μεράκι της καλής μουσικής, ανεξαρτήτως μέσων ακρόασης ! :)



Ο Στέλιος Μητσιώνης ξεχωρίζει από πολλούς άλλους αντιπροσώπους ή "αντιπροσώπους" αν προτιμάτε...
Περιμένω μια Zyx αυτές τις ημέρες, την οποία ούτε μια στιγμή στη συζήτηση που είχαμε δεν σύγκρινε με άλλες κεφαλές, κακολογώντας εταιρείες κλπ. Ομολογώ ότι τόσο ο ίδιος, όσο και ο συνεργάτης του είναι ΚΥΡΙΟΙ !
Καλορίζικο το κεφάλι;)
 
  • Like
Reactions: PMC


Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
εκπληκτικη παρουσιαση
εκπληκτικο συστημα οπως φαινεται και στα πλαισια του χομπιστικου συστηματος σε σαλονι
φανηκε απο την αρχη της ενασχολησης σου τι ηθελες
μπραβο να το χαιρεσαι !!
 
  • Like
Reactions: PMC


Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
συγχαρητηρια για το ομορφο setup αλλα και που μοιράστηκες την ιστορια των μηχανηματων σου :hi:
 
  • Like
Reactions: PMC


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top