Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.400
Reaction score
93.979
Κι εγώ Wind, λειτουργούν όλα σωστά.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- παρακαλούνται οι κάτοχοι Audio spectrum aeolos να σταματήσουν, γιατί παράγινε το κακό με τον αέρα
 





Mufasa

Top teaser
Μηνύματα
673
Reaction score
2.149
Αυτό το πράγμα που συναντάς κάποιον ημιγνωστό και λες δυο κουβέντες αμηχανίας, μετράς τα nanoseconds για να σε λυτρώσει από την κοινωνική σύμβαση, λες το τελικό ΓΕΙΑ και μετά την τυπική καπελοχαιρετούρα κάνεις να φύγεις και πηγαίνεις στην ίδια κατεύθυνση με το εν λόγω άτομο...

 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Η το άλλο : Έχεις να δεις κάποιον πολλλλα χρόνια - ημιγνωστος - τον συναντάς κάπου λέτε τα τετριμμένα , τον χαιρετάς να πάει στο καλό ....και την επόμενη μέρα τον ξανασυναντας κάπου άλλου!

Αυτό το πράγμα που συναντάς κάποιον ημιγνωστό και λες δυο κουβέντες αμηχανίας, μετράς τα nanoseconds για να σε λυτρώσει από την κοινωνική σύμβαση, λες το τελικό ΓΕΙΑ και μετά την τυπική καπελοχαιρετούρα κάνεις να φύγεις και πηγαίνεις στην ίδια κατεύθυνση με το εν λόγω άτομο...

 




Μηνύματα
12.830
Reaction score
10.048
Θέλω εδώ και μέρες να το γράψω κάπου, αλλά δεν βρήκα κατάλληλη ευκαιρία σε άλλο θέμα, ούτε θέλω να καταχραστώ το θέμα άλλου.

Εδώ και 10 μέρες, δοκιμαστικά

ΠΑΙΖΩ ΜΕ 2 ΗΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΕΣ.

Ένα sub και ένα 16ιντσο.
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Και που να δείς τι έχει να γίνει άμα αλλάξεις το 16ιντσο με κανά σοβαρό 18ιντσο με την απαραίτητη καμπίνα.
Θα σου φύγει η ούγια.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- μην κοιτάς την άβυσσο πολλή ώρα , γιατί και αυτή κάνει το ίδιο
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.274
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top