Κι άλλη πτώση των πωλήσεων φυσικών μέσων


Μηνύματα
174
Reaction score
266
Ωχ.... πάνε τα cd.... αυτοί με τα βινύλια θα επιβιώσουν, σαν καταναλωτικό είδος, και δεν ξέρω για πόσο ακόμα.
 

dcure

Επαγγελματίας
Μηνύματα
761
Reaction score
349
ΟΚ! και λοιπόν; Αυτός που πραγματικά αγαπάει και θέλει να ακούει τήν μουσική του απλά λέγεται συλλέκτης και αγοράζει σε φυσική μορφή για να το εκτιμήσει...... εάν η κοπελιά σου έρθει στο σπίτι και τις πεις να σου δέιξω την δισκοθήκη μου θα ανοίξεις το computer ?:help:
 

Μηνύματα
117
Reaction score
61
Kάποιοι που ερχόμαστε απο παλιά φυσικά και θα βαστήξουμε το φυσικό μέσο ειδικά αν είναι βινύλιο,αλλά ενας νέος που μπαίνει εννοείται ότι θα πρέπει να πάει σε ψηφιακά μέσα, εκτός εαν θέλει να βάλει το χέρι βαθιά στη τσέπη ειδικά αν ερωτευθεί το βινύλιο!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.960
... εάν η κοπελιά σου έρθει στο σπίτι και τις πεις να σου δέιξω την δισκοθήκη μου θα ανοίξεις το computer ?
Όχι.

Θα της δείξεις το Α4 χαρτί της τράπεζας, με την πληρωμή του Spotify.
 

Μηνύματα
849
Reaction score
2.576
εάν η κοπελιά σου έρθει στο σπίτι και τις πεις να σου δέιξω την δισκοθήκη μου θα ανοίξεις
Αν ερθει στο σπιτι δεν χρειαζεται να της πω τιποτα, θα την δει μονη της και κατα πασα πιθανοτητα θα το σχολιασει αρνητικα, του στυλ δεν τους ξεφορτωνεσαι τους δισκους ν’ ανοιξει λιγο ο χωρος στο σαλονι? :D
 








costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Ρε άσχετοι, άμα πέσει το ρεύμα, ανάβεις το τζάκι, ανοίγεις ένα κρασί, και βάζεις το στικάκι στην τρύπα.

Αν είσαι ενεργός δηλαδή.

Οι παθητικοί, σκύβουν να βρουν τάχαμου τα σπίρτα. Και να το στικάκι.
 

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Ρε άσχετοι, άμα πέσει το ρεύμα, ανάβεις το τζάκι, ανοίγεις ένα κρασί, και βάζεις το στικάκι στην τρύπα.

Αν είσαι ενεργός δηλαδή.

Οι παθητικοί, σκύβουν να βρουν τάχαμου τα σπίρτα. Και να το στικάκι.
Έλιωσα λέμε!!!! Πλάκα πλάκα με ρωτούσε η δικιά μου αν θέλω να ανάψουμε τζάκι σήμερα χμμμ... Λέω να κλείσω ότι μακέτα έχω και να πάω σπίτι
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Πάρε κρασί.
Ροζέ. Ξέρω γω, ροζέ.

Βάλε κάνα ασύρματο μπλουτουθ τζιμπιελακι να παίζει σποτιφάι από κινητο, και ρίξε γενικό.

Ε, μετά το στικάκι. Ξέρεις εσύ.
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Ρε άσχετοι, άμα πέσει το ρεύμα, ανάβεις το τζάκι, ανοίγεις ένα κρασί, και βάζεις το στικάκι στην τρύπα.
Τζάκια και κρασά...
Αναχρονιστικές σάχλες.
Σιγά μη λαδώσουμε και τους σουμιέδες.
Απ τη στιγμή που δέχτηκε η κυρία να έρθει σπίτι, το μυαλό της είναι ακριβώς εκεί που είναι και το δικό σου.
Ιφ γιου νοου γουατ αη μιν, αλλιώς χαλάτε την πιάτσα ρε φλώροι.:fuckyou:
 

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Με μουσική Νο προμπλεμ έχω πάντα το airplay σταντμπαι (ξέρω χάλια αλλά βολεύει το ρημάδι μέχρι να βρω άλλη λύση) κρασί πάντα παίζει καλό βράδυ έφυγα!
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
............αμα ερθει σπιτι σου ......θα δηλωσεις γκει
Και αν δεν της αρεσει ντυνεται και φευγει....
απλα πραματα.......
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.125
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top