Home cinema η εξέλιξη


Μηνύματα
3.769
Reaction score
6.743
Ναι. Είναι αρκετή η χρηματική διαφορά.
Συγνώμη για την άκυρη με το θέμα ερώτηση. Γνωρίζουμε γιατί τόση διαφορά τιμής με την Γερμανία ( τουλάχιστον σε av που είχα και εγώ ανάλογη εμπειρία).
Καλή Ανάσταση με υγεία!!
 

Μηνύματα
4.506
Reaction score
7.811
Συγνώμη για την άκυρη με το θέμα ερώτηση. Γνωρίζουμε γιατί τόση διαφορά τιμής με την Γερμανία ( τουλάχιστον σε av που είχα και εγώ ανάλογη εμπειρία).
Καλή Ανάσταση με υγεία!!
Τι να πώ δεν ξέρω. Σε μερικές μάρκες στα περι ήχου η διαφορά είναι μεγάλη. Σε προϊόντα πληροφορικής πχ που φέρνω είναι λίγο πιο οικονομικά αλλά όχι τόσο μεγάλη διαφορά. Καλή Ανάσταση !
 

Μηνύματα
3.769
Reaction score
6.743
Τι να πώ δεν ξέρω. Σε μερικές μάρκες στα περι ήχου η διαφορά είναι μεγάλη. Σε προϊόντα πληροφορικής πχ που φέρνω είναι λίγο πιο οικονομικά αλλά όχι τόσο μεγάλη διαφορά. Καλή Ανάσταση !
Πραγματικά!! Μιλάμε για διαφορές υπερβολικά μεγάλες!
 

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.981
Ήμουν ανάμεσα σε Yamaha 5200 και marantz 7705.

Επικράτησε η λογική του future proof σε format και καλούδια και αγόρασα τον 7705
Εξαιρετική επιλογή! Να τον χαρείς!!

Εγώ είμαι ανάμεσα στον Marantz και στον Nad 758 v3. Ειναι εύκολο να μου πεις από ποιο κατάστημα τον πήρες? Σε p.m. αν υπάρχει θέμα, είναι η περίοδος που ψήνομαι και εγώ (μαζί με τα αμνοεριφια) :smile:
 

Μηνύματα
4.506
Reaction score
7.811
Εξαιρετική επιλογή! Να τον χαρείς!!

Εγώ είμαι ανάμεσα στον Marantz και στον Nad 758 v3. Ειναι εύκολο να μου πεις από ποιο κατάστημα τον πήρες? Σε p.m. αν υπάρχει θέμα, είναι η περίοδος που ψήνομαι και εγώ (μαζί με τα αμνοεριφια) :smile:
Ευχαριστώ πολύ !!!

Και γω τον σκεφτόμουν τον nad και το πιο μεγάλο μοντέλο. Αλλα θυσιάζεις πολλά για ένα dirac, που στη τελική σε σαλόνι δε θα κάνει και θαύματα.
 
Last edited:
















Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.766
Μηνύματα
2.875.593
Members
37.951
Νεότερο μέλος
theo tzio
Top