Ζήτηση hi-end blu-ray player.

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Κατά προτίμηση το MARANTZ UD 7007, ή άλλο τέτοιας κατηγορίας μόνο με υποδοχή για καλώδιο ρεύματος IEC. Από Αθήνα για να γίνει και δοκιμή.
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Έχω ένα DENON Universal player ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ στο κουτί του, δεν έχει μπει ποτέ στο ρεύμα. Ασημί. Θα δω το απόγευμα το ακριβές μοντέλο του.
PM me.
Γιάννης
 

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Έχω ένα DENON Universal player ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ στο κουτί του, δεν έχει μπει ποτέ στο ρεύμα. Ασημί. Θα δω το απόγευμα το ακριβές μοντέλο του.
PM me.
Γιάννης
Βlu-ray παίζει;
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Ναι, παίζει τα πάντα! Είναι Universal όνομα και πράμα. Είναι το Denon DBP-4010
 

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Ναι, παίζει τα πάντα! Είναι Universal όνομα και πράμα. Είναι το Denon DBP-4010
Σας ευχαριστώ, αλλά λίγο που το έψαξα φαίνεται να είναι πολύ παλιό μοντέλο αυτό.
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Μπορεί αλλά είναι στο κουτί του, ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ και από τα καλύτερα που φτιάχτηκαν ποτέ. Ακόμα πουλιέται στο εξωτερικό.
Γιάννης
 

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Μπορεί αλλά είναι στο κουτί του, ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ και από τα καλύτερα που φτιάχτηκαν ποτέ. Ακόμα πουλιέται στο εξωτερικό.
Γιάννης
Kαι τo MARANTZ φαίνεται ότι πουλιέται ακόμα, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να το βρω πουθενά.
 


Μηνύματα
49
Reaction score
4
Skroutz.gr........σε7 μαγαζιά
Έχω τηλεφωνήσει σε τρία, δυστυχώς δεν το φέρνουν. Αν ξέρεις πάντως ότι κάποιο το φέρνει σίγουρα, ενημέρωσέ με.
 


Μηνύματα
1
Reaction score
0
Μπορεί αλλά είναι στο κουτί του, ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ και από τα καλύτερα που φτιάχτηκαν ποτέ. Ακόμα πουλιέται στο εξωτερικό.
Γιάννης
Καλησπέρα. Είναι ακόμα διαθέσιμο ; Τιμή παρακαλώ ;
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Ναι. Δες τα ΡΜ σου για τηλέφωνο επικοινωνίας
Γιάννης
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top