MAC PRO 4.1( upgraded) + APPLE CINEMA DISPLAY 30"

Μηνύματα
581
Reaction score
63
πωλειται mac pro early 2009 8πυρινος 2,26
με
20 gb ram
1 ssd 500gb + 1hdd 680gb WDblack
καρτα γραφικων nvidia gtx 980 4gb (flashed)
πληκτρολογιο και ποντικι μαμισιο
extra APPLE CINEMA DISPLAY 30"
τιμη 1250,00
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.865
Reaction score
34.176
τιμη ισως μονο για την οθονη?
Σε τι κατασταση βρισκεται και τι χρονολογιας?
 

Μηνύματα
581
Reaction score
63
για τι χρηση τι θελεις την οθονη ?
πρεπει να ειναι γυρω στο 2009 η οθονη οπως και ο MAC PRO ,
δεν ξερω ακριβως ημερομηνια γιατι τα αγορασα 2ο χερι . Η οθονη το μονο που εχει ειναι οτι μετα απο τοσα χρονια το coating εχει μια ελαφρια tinta κιτρινη , αλλα επειδη την εχω καλιμπραρει εχει ερθει χρωματικα εκει που πρεπει . οποιοσδηποτε ελεγχος δεκτος εννοειται : ) . Εμφανισιακα και λειτουργικα ειναι σε πολυ καλη κατασταση ... αν θελεις μου δινει μειλ και σου στελνω φωτο της με το screen saver για να παρεις και μια ιδεα το πως παιζει τωρα .
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.865
Reaction score
34.176
για τι χρηση τι θελεις την οθονη ?
πρεπει να ειναι γυρω στο 2009 η οθονη οπως και ο MAC PRO ,
δεν ξερω ακριβως ημερομηνια γιατι τα αγορασα 2ο χερι . Η οθονη το μονο που εχει ειναι οτι μετα απο τοσα χρονια το coating εχει μια ελαφρια tinta κιτρινη , αλλα επειδη την εχω καλιμπραρει εχει ερθει χρωματικα εκει που πρεπει . οποιοσδηποτε ελεγχος δεκτος εννοειται : ) . Εμφανισιακα και λειτουργικα ειναι σε πολυ καλη κατασταση ... αν θελεις μου δινει μειλ και σου στελνω φωτο της με το screen saver για να παρεις και μια ιδεα το πως παιζει τωρα .
την θελω για μενα, για χρηση φωτο-βιντεο, θα την καλιμπραρω εγω.
τιμη δεν μου ειπατε ομως!
επισης, το coating φαινεται πως ειναι κιτρινισμενο? κανει μπαμ εστω κ σκοτεινη η σβηστη?
(ειμαι Θεσνικη )
 

Μηνύματα
581
Reaction score
63
η τιμη θα παει στα 450,00 κοιτα εδω για φωτο του σετ , θα δεις και την οθονη , καλιμπραρισμενη βεβαια .
Οσον αφορα το coating απλα υπεθεσα οτι πρεπει να εχει κατι τετοιο γιατι εχοντας το προφιλ της μανας του το χρωμα που φεναιτε υπερβολικα θερμο με το 6500 κελβιν που εχω το αλλο μου μονιτορ . Εννοειται οτι αλλιως δεν καταλαβαινεις κατι ..

Αν απαγορευεται η φωτο απο αλλο σαιτ να σου στειλω την παραθεση με pm .
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.430
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top