Λευκές συσκευές..

Μηνύματα
950
Reaction score
495
Εϊμαι σε αναζήτηση ψυγείου, πλυντηρίου πιάτων & κουζίνας με πυρόλυση (χωρίς εστίες) με budget περί 500 Ευρώ έκαστο με το ψυγείο να έχει budget περισσότερο περί των 600 Ευρώ περίπου και μου φαίνονται είτε όλα ίδια είτε ψεύτικα ή και τα 2.

Έχετε καμιά εμπειρία σχετική με γνώμονα αξιοπιστία/after sales service τουλάχιστον για τα άνωθι μιας και από ότι κατάλαβα η αίσθηση θα είναι ψευτιά ούτως ή άλλως? Καλό θα ήταν πλυντήριο και ψυγείο να είναι όσο περισσότερο αθόρυβα.

Κάθε εμπειρία ευπρόσδεκτη.
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Πρόεδρε θα στα ξηγησω μαναμ
Πλυντήριο πιάτων να πάρεις μεγάλο ,μην πάρεις στενό για κανένα λόγω.
Επίσης μην πάρεις aeg . Έχει πολύ καλά προϊόντα κουζίνας γενικά , μεγάλους φούρνους , καλές εστίες ,αλλά πλυντήριο χάλι μαύρο . Γεμάτο δεν παίζει να τα πλύνει όλα.

ψυγειο δες Hitachi sharp. Έχουν μεγάλα μεγέθη με χαμηλό θόρυβο και κατανάλωση.
 

Μηνύματα
950
Reaction score
495
Πρόεδρε θα στα ξηγησω μαναμ
Πλυντήριο πιάτων να πάρεις μεγάλο ,μην πάρεις στενό για κανένα λόγω.
Επίσης μην πάρεις aeg . Έχει πολύ καλά προϊόντα κουζίνας γενικά , μεγάλους φούρνους , καλές εστίες ,αλλά πλυντήριο χάλι μαύρο . Γεμάτο δεν παίζει να τα πλύνει όλα.

ψυγειο δες Hitachi sharp. Έχουν μεγάλα μεγέθη με χαμηλό θόρυβο και κατανάλωση.
Έχουμε μπλέξει πρόεδρέ μου. :p
 

Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Εγώ ψυγείο πήρα ένα lg σε αυτά τα λεφτά που ήταν σχετικά αθόρυβο. Όλα βέβαια μετριότατα είναι σε αυτά τα χρήματα
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Μια και γίνεται κουβέντα για πείτε καμιά γνώμη και περί πλυντηρίου ρούχων. Ξέρω, τα Miele είναι top (αλλά και ακριβά συν ότι επιμένουν στο design με μικρό άνοιγμα κάδου που δε βολεύει). Κάτι άλλο;
 

ryk

Μηνύματα
2.112
Reaction score
925
Μια και γίνεται κουβέντα για πείτε καμιά γνώμη και περί πλυντηρίου ρούχων. Ξέρω, τα Miele είναι top (αλλά και ακριβά συν ότι επιμένουν στο design με μικρό άνοιγμα κάδου που δε βολεύει). Κάτι άλλο;
Δες και τα bosch.
 

Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Μια και γίνεται κουβέντα για πείτε καμιά γνώμη και περί πλυντηρίου ρούχων. Ξέρω, τα Miele είναι top (αλλά και ακριβά συν ότι επιμένουν στο design με μικρό άνοιγμα κάδου που δε βολεύει). Κάτι άλλο;
Και πλυντήριο lg πήρα.... Και τηλεόραση....
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Thanks, φαντάζομαι είστε ευχαριστημένοι; Επίσης το έχει κάποιος αρκετά χρόνια ώστε να δούμε αξιοπιστία;
 

Μηνύματα
501
Reaction score
705
Thanks, φαντάζομαι είστε ευχαριστημένοι; Επίσης το έχει κάποιος αρκετά χρόνια ώστε να δούμε αξιοπιστία;

Εγώ LG έχω 8 κιλο καμία 7 ετία, τα τελευταία 4 μετά τέκνου (με ότι συνεπάγεται αυτό για τον αριθμό των πλύσεων λολ) και δεν έχει κάνει κιχ. Το μόνο πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι ότι στις τέρμα στροφές (1200) στο στύψιμο, έχει τάσεις ανεξαρτητοποίησης λολ
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Με ακριβό Bosch από το 2008 χωρίς κανένα θέμα και σύμφωνα με το κορίτσι πλένει εξαιρετικά και δεν το αλλάζει με τίποτα.
Για αυτό και έθεσε βέτο στο θέμα του στεγνωτηριου να είναι και αυτό ομοσταβλο
 

Μηνύματα
950
Reaction score
495
Thanks, φαντάζομαι είστε ευχαριστημένοι; Επίσης το έχει κάποιος αρκετά χρόνια ώστε να δούμε αξιοπιστία;
Κι εγώ 8κιλο LG. Το έχω 4 χρόνια. Πολύ ικανοποιημένος.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.133
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top