Black, Death & Extreme metal



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Το ξέρεις ότι με αυτό που ανέβασες μπορεί να κατηγορηθεις για νεοναζί !!!!!!
Ε, καλά τώρα... Αν ο άλλος θέλει να μαλακιστεί (κατηγορίες περί νεοναζισμού - δεν αναφέρομαι σε σένα!), θα το κάνει με κάθε πιθανή αφορμή.

Το σημαντικό εδώ είναι το εξής: "Σπάμε" τους σβέρκους μας με αυτό που ακούμε; Μάλιστα. ΟΚ τότε, όλα τα άλλα μένουν "εκτός".
 



Μηνύματα
518
Reaction score
460
Ε, καλά τώρα... Αν ο άλλος θέλει να μαλακιστεί (κατηγορίες περί νεοναζισμού - δεν αναφέρομαι σε σένα!), θα το κάνει με κάθε πιθανή αφορμή.

Το σημαντικό εδώ είναι το εξής: "Σπάμε" τους σβέρκους μας με αυτό που ακούμε; Μάλιστα. ΟΚ τότε, όλα τα άλλα μένουν "εκτός".
Το ξέρω ότι δεν αναφέρεσαι σε εμένα ,το σχόλιο μου ήταν ειρωνικό για την ακύρωση της συναυλίας τους σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη !οσοι θα πηγαίναμε θα ασπαζόμασταν τον φιρερ!!!!!!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Το ξέρω ότι δεν αναφέρεσαι σε εμένα ,το σχόλιο μου ήταν ειρωνικό για την ακύρωση της συναυλίας τους σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη !οσοι θα πηγαίναμε θα ασπαζόμασταν τον φιρερ!!!!!!
Ε, η μαλακία που λέγαμε πριν... Ευτυχώς, τους είδα επί εποχής Nightwing, όχι στο "Ρόδον", κάπου αλλού, δεν θυμάμαι (στο "Gagarin" ίσως?). Φανταστική συναυλία, πολύ καλός ήχος για κλειστό club, πολύ ξύλο στο pit, το συγκρότημα σε φοβερή φόρμα, γενικά a concert to remember.

Υ.Γ.: ...και όχι, δεν ασπάστηκα τον Furer μετά τη συναυλία! :biggrin:
 

Μηνύματα
518
Reaction score
460
Εγώ με τις μαλακιες που ακούω από τους κομπλεξικους αριστερά και δεξιά θα τον ασπαστώ μου φαίνεται. Χαχαχα!!!!
 






wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
O Hellhammer δίνει πολύ "πόνο" στα τύμπανα... Όχι ότι περίμενα κάτι διαφορετικό!
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Ο Baron Blood των Necromantia "έφυγε" από ανακοπή καρδιάς στις 20/11/2019. Σύμφωνα με τη σελίδα των Necromantia στο Facebook, θα προχωρήσουν στην ηχογράφηση ενός ΕΡ εντός του 2020, με τίτλο "Baron Blood" ως φόρο τιμής στον εκλειπόντα. Μετά τις 31 Δεκεμβρίου 2020, οι Necromantia θα πάψουν να υπάρχουν.
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Υπάρχει τέτοιο thread και δεν το είχα προσέξει;;;
Well, αυτό το album άκουσα χτες και είναι εξαιρετικό, έχουν βάλει και κάποιες απόκοσμες μελωδίες που ταιριάζουν απόλυτα με την ατμόσφαιρα, σκοτεινό, επικό απλά γαμεί!!



 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.145
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top