Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.380
Reaction score
125.496
ο αντιπροεδρας θα σιαξι καινουργιο σπιτι και το δωματιο της μουσικης το εχει αναθεσει σε επιστημονες της ακουστικης υπο την επιβλεψη μου
Πολλά μπράβο.

Θέλουμε αναλυτική περιγραφή και ζωντανή μετάδοση των έργων, μέχρι τέλους.
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
''Σοφοι'' χοντροι κινεζοι, μισογυνηδες και ανικανοι τολμουν να χαρακτηριζουν γυναικες που το μονο τους ατοπημα ειναι οτι τους γεννησαν.


Αλλά ειναι ''φιλοσοφοι''.
Σιχάματα.>:(
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
''Σοφοι'' χοντροι κινεζοι, μισογυνηδες και ανικανοι τολμουν να χαρακτηριζουν γυναικες που το μονο τους ατοπημα ειναι οτι τους γεννησαν.


Αλλά ειναι ''φιλοσοφοι''.
Σιχάματα.>:(
γατα εισαι!
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Θες να μας πεις ότι μπορεί ο Master of confusion να έδωσε χαρτάκι με την απάντηση στον Master of illusion? :whistling:

Leandros' conclusion:biggrin:
Ομολογώ πως το delusion αποδίδει καλύτερα αυτό που είχα στο μυαλό μου!
Χαρούλη,
τα πράματα είναι απλά:

o master of confusion, δηλαδή ο μαύρος άγγελος του avatar του bhutia,
έδωσε στο λευκό άγγελο,,επίσης του bhutia, δηλαδή στον master of delusion, το υποτιθέμενο χαρτάκι......
για να μπερδέψουν τον master of illusion, δηλαδή εσένα...:tongue::tongue:
πολύ απλά πράματα..απορώ πως μπλέχτηκες πάλι!!!:punish:
μια απλή καθημερινή προβοκάτσια έλαβε χώρα στους κόλπους του avsite..τίποτα παραπάνω!

Άλλωστε εγώ έχω το τίτλο μου..μη ξεχνιόμαστε, και μάλιστα με πτυχίο!!!:wink:

1572601982603.png
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
καλε κοριτσια που λεει και ο ζιζικ.ξεχασα να αναφερω οτι περα απο τη θεμελιακη γειωση εχω και πριβε -ετσι λεγεται στα ελληνικα και δεν θελω σχολια-γειωση. εσκαβα μερες να τη σιαξω τοσο χαιεντας τρεμε ΄΄αυτι,, με αποτεσμα να εχω ησυχια ,,διαστημικη που δεν μεταδιδεται ο ηχος,, αμ πως ;) :)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
Bhuda: 'We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. ... We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.”
απο την υπογραφη του nima , που καποιος ξεθαψε το μαστερινγκ νημα..
 

A

AKARL

Guest
Σκέφτομαι πόσο...τρολάρισμα μπορεί να έχουν κάνει ανά τους αιώνες όσοι θα είχαν αποδώσει καταχρηστικώς στον Κομφούκιο κάθε εμβόλιμη εξυπνάδα που θα τους κατέβαινε ώστε να της έδιναν...κύρος και αθανασία. :spiteful:
1572604418933.png
 

Μηνύματα
27.250
Reaction score
25.238
Εβαλες τρείς χάλκινες μπάρες , βαθειά μέσα στο χώμα σε διάταξη αστέρα ανα 120 μοίρες και μερικά άλατα πριν στις τρούπες για να τραβάν υγρασία ? Ενωσες μετά τις χαλκόμπαρες μεταξύ τους σε αστέρα? ή έκανες μισές δουλειές?
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
ενα ενα τα θυμαμαι ρε παιδια , κ μπουτια καπου διαβασα οτι πειραματιζεστε και εσεις με καλωδια τουτον δοθεντων μπορω να σου στειλω καλωδιο που ,,εκλεψα ,, απο το οτε εχει μεσα 100 κλωνους 0,5 χιλ υψηλης καθαροτητας χαλκου.
 
Last edited:

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.230
Reaction score
27.014
Την επόμενη φορά φρόντιζε να...μπερδεύεσαι πιο άμεσα και όχι σε ΄΄δεύτερο χρόνο΄΄. :laugh:
Και σε δεύτερο και σε τρίτο κ.ο.κ. αδελφέ. Δεν είμαι διαρκώς εντός φόρουμ, έχουμε κι άλλες δουλειές :biggrin:
Όσο για τα Kii (κ.ά.), σωστά, δεν πραζ και μια προηγηθείσα μετατροπή, αν ο μετατροπέας δεν είναι ΓΤΠΚ. Είναι όμως περιττή αφού υπάρχει το Kii Kontrol, το οποίο πιστεύω θα πρέπει οπωσδήποτε να τα συνοδεύει :)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Εβαλες τρείς χάλκινες μπάρες , βαθειά μέσα στο χώμα σε διάταξη αστέρα ανα 120 μοίρες και μερικά άλατα πριν στις τρούπες για να τραβάν υγρασία ? Ενωσες μετά τις χαλκόμπαρες μεταξύ τους σε αστέρα? ή έκανες μισές δουλειές?
κρουεις ανοιχτες θυρες ,που λεει και ο κ μπουτιας
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Χαρούλη,
τα πράματα είναι απλά:

o master of confusion, δηλαδή ο μαύρος άγγελος του avatar του bhutia,
έδωσε στο λευκό άγγελο,,επίσης του bhutia, δηλαδή στον master of delusion, το υποτιθέμενο χαρτάκι......
για να μπερδέψουν τον master of illusion, δηλαδή εσένα...:tongue::tongue:
πολύ απλά πράματα..απορώ πως μπλέχτηκες πάλι!!!:punish:
μια απλή καθημερινή προβοκάτσια έλαβε χώρα στους κόλπους του avsite..τίποτα παραπάνω!

Άλλωστε εγώ έχω το τίτλο μου..μη ξεχνιόμαστε, και μάλιστα με πτυχίο!!!:wink:

View attachment 142107
Αχ Λέανδρε,πόσο...δεν μπορούν τόσοι και τόσοι να καταλάβουν τη διάκριση ανάμεσα στην απλή και την...απλοϊκή,την καθημερινή και τη αέναη.
Come play with us...Lean

ενα ενα τα θυμαμαι ρε παιδια , κ μπουτια καπου διαβασα οτι πειραματιζεστε και εσεις με καλωδια τουτον δοθεντων μπορω να σου στειλω καλωδιο που ,,εκλεψα ,, απο το οτε εχει μεσα 100 κλωνους 0,5 χιλ υψηλης καθαροτητας χαλκου.
Μόνον που...δεν διαμένω στο κλεινόν άστυ.:errwhat:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
''Σοφοι'' χοντροι κινεζοι, μισογυνηδες και ανικανοι τολμουν να χαρακτηριζουν γυναικες που το μονο τους ατοπημα ειναι οτι τους γεννησαν.


Αλλά ειναι ''φιλοσοφοι''.
Σιχάματα.
Οφείλεις να συγχωρήσεις στον Κομφούκιο την έλλειψη οραματισμού ότι θα υπήρχαν κάποτε...πληκτρολόγια συνοδεία Μέσων Μαζικής Δικτύωσης.Τα απλά τηλέφωνα πάντως...μπορεί και να τα είχε οραματιστεί. :p
ενα ενα τα θυμαμαι ρε παιδια , κ μπουτια καπου διαβασα οτι πειραματιζεστε και εσεις με καλωδια τουτον δοθεντων μπορω να σου στειλω καλωδιο που ,,εκλεψα ,, απο το οτε εχει μεσα 100 κλωνους 0,5 χιλ υψηλης καθαροτητας χαλκου.
Δεν διαχειρίζομαι ο ίδιος...κλοπιμαία.Ούτε υλικά ούτε...νοήματα.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.380
Reaction score
125.496


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Εσυ μολις διαβασεις το ''καταλληλο βιβλιο'' θα σταματησεις να ποσταρεις αηδιες παρωχημενων και ελεεινων ρυζοφαγων, φιλοσοφιας φειςμπουκ. Στειλε το ονομα εκει που πρεπει για να αρχισει επιτελους η επιμορφωση... 8-) 8-)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.347
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top