Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
κωστα να αναρτησω φωτο την αφεντομουτσουναρα μου δεν ειμαι τοσο ωραιος οπως ο κυριος ιωαννης κοτσιδης, και εσυ, δεν βρηκα κουβερτα, εβαλα οτι ναναι μια που ειναι της μοδας
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Θα σου'ρθω απροσκλητος, να ξερς.
σε περιμενω, ελα τωρα, η διαδρομη γιαννενα- πωγωνιανη μεχρι τελους του μηνος ειναι μαγεια, με απιστευτα χρωματα φυλλων
Post automatically merged:

κωστα καθε δευτερα οι γιατροι των ιωαννινων εχουν συναντηση, πηγα και εγω αλλα με καναν κουρουμπελο απο το τσιπουρο
Post automatically merged:

κωστα καθε δευτερα οι γιατροι των ιωαννινων εχουν συναντηση, πηγα και εγω αλλα με καναν κουρουμπελο απο το τσιπουρο
Post automatically merged:

DSC01468.JPG

Post automatically merged:


Post automatically merged:

και οδευτερος που ειχα τον πουλησα -ο μαλαπερδοπουλος - και αυτον
 
Last edited:


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Την πάτησες και συ, σε έπεισε ο κογιας ότι δεν αξίζει φραγκο και τον σκότωσες να υποθέσω?
οχι με εφαγε το ατιμο το ικα στο τελος του χτισιματος του σπιτιου και πουληθηκαν μπιρ-παρα
 



Μηνύματα
501
Reaction score
705
View attachment 142568
Post automatically merged:

ο προενισχυτης που ειχα και τον πουλησα αντι πινακιου φακης
Ποιος πουλάει Jadis ρε παιδιά, στη άκρη εκτός ρεύματος και το χαζέυεις φορ εβα εντ εβα
 

Μηνύματα
252
Reaction score
645
Ποιος πουλάει Jadis ρε παιδιά, στη άκρη εκτός ρεύματος και το χαζέυεις φορ εβα εντ εβα
Μπα μην το λες. Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αισθητικά.
Αυτή η πρόσοψη με τα χρυσάφια - καθρέπτες με χαλάει. Πολύ κιτς το βρίσκω.
 

Μηνύματα
501
Reaction score
705
Μπα μην το λες. Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αισθητικά.
Αυτή η πρόσοψη με τα χρυσάφια - καθρέπτες με χαλάει. Πολύ κιτς το βρίσκω.
Προφανώς και εσύ, λόγω αισθητικής, δε θα τον αγόραζες ποτέ, άρα δε θα φτάναμε ποτέ στο αν θα τον κρατήσεις ή όχι.
Για μένα ορισμένα τεμάχια της Jadis αγγίζουν κατηγορία τέχνης, ιδίως κάποια χειροποίητα, hardwired, απλά όνειρο.
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
ξεχασα, να αναφερω τρεια στερεα που αγορασα , απο τον ακαρδο η νταλιμπαν η σειζη, cd yamaha -s1000 ενισχυτη και ηχεια αψογα μηχανηματα ,το καλυτερο κοπελι τση κρητης ανατολικης δυτικης βορειου και νοτιου και ο ολδυς βεβαιως βεβαιως
Post automatically merged:

Μπραβο κυριε Χρηστο ειστε ωραιος!! Αρχηγος! Σε περιμενουμε Σαλονικα με αγαπη
θα προσπαθησω να σκασω μυτη
Post automatically merged:

οχ θα φαω παντοφλα μρε ακαρδε, για το βεβαιως , το εγραψα με ομικρον οχ οχ
 
Last edited:

A

AKARL

Guest
ξεχασα, να αναφερω τρεια στερεα που αγορασα , απο τον ακαρδο η νταλιμπαν η σειζη, cd yamaha -s1000 ενισχυτη και ηχεια αψογα μηχανηματα ,το καλυτερο κοπελι τση κρητης ανατολικης δυτικης βορειου και νοτιου και ο ολδυς βεβαιος βεβαιος
Αφού το ανέφερε ο ίδιος ο Χρήστος ας πω κι εγώ μια άποψη:

1) Μηχανήματα τα οποία κάθονται ώστε μόνο να τα βλέπουμε είναι κάτι το οποίο στερείται νοήματος. Προτιμότερο είναι να τα χρησιμοποιεί κάποιος άλλος και να ευχαριστιέται μουσική.

2) Προσωπικά προτιμώ δικά μου μηχανήματα, τα οποία έχω αποφασίσει να πωλήσω, να πάνε σε έναν άνθρωπο που αξίζει όπως, καλή ώρα, ο Χρήστος (ακόμα και σε χαμηλότερη τιμή από αυτή που ενδεχομένως να μπορούσαν να διατεθούν) - όσο "παράλογο" κι αν ακούγεται κάτι τέτοιο.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.924
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top