Xtz 12.17 edge

exs

Μηνύματα
173
Reaction score
3
Γνωριζει καποιος τι προβλημα παρουσιαζαν τα sub xtz και τους αλλαζαν τον ενισχυτη?
Γιατι εχω κι εγω ενα θεμα με το 12.17 πχ καποιες φορες (σεισμος)σα να τερματιζει και να "παφλαζει"
 


Μηνύματα
4.500
Reaction score
7.800
Εγώ λέω να τα αφήσετε τα xtz αφού παφλάζουν και να κάνουμε ένα Group buy Arendal.
αυτές τις μέρες λέω να φέρω 2 !!
 

exs

Μηνύματα
173
Reaction score
3
να μην ακουγεται το χαμηλο για δευτερα και να ακους ενα πλα-πλα-πλα απο το γουφερ, δεν ξερω μπορει να ειναι και απο τις ρυθμισεις μου αυτο...
 

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
να μην ακουγεται το χαμηλο για δευτερα και να ακους ενα πλα-πλα-πλα απο το γουφερ, δεν ξερω μπορει να ειναι και απο τις ρυθμισεις μου αυτο...
Μήπως το έχεις τερματίσει το level και το gain??
Μιλά και με xtz.
Θα βοηθούσε ένα βίντεο την στιγμή που το κάνει.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.388
Reaction score
74.653
Γνωριζει καποιος τι προβλημα παρουσιαζαν τα sub xtz και τους αλλαζαν τον ενισχυτη?
Γιατι εχω κι εγω ενα θεμα με το 12.17 πχ καποιες φορες (σεισμος)σα να τερματιζει και να "παφλαζει"
Αν ακούς κλουτς-κλουτς τερματίζει ο κώνος απο κακή ρύθμιση ή υπερβολή.
Αν ακούς άλλο ήχο, μπορεί να προέρχεται απο το port.

Βρες κάποιο υλικό στο οποίο το κάνει και παρατήρησε λίγο αν είναι το μεγάφωνο ή το port.

Μηπως θελει λιγο 'στρωσιμο'?
Όχι.
 

exs

Μηνύματα
173
Reaction score
3
Πιθανον να ειναι ο τερματισμος του κωνου, παρακατω οι ρυθμισεις, μηπως εχουμε καποιο συγκεκριμενο κομματι να δω αν το ξανακανει ? γιατι το παρατήρησα μονο σε ταινια με σεισμο(δεν εχω δει και πολλες...) μμμμμ.jpg
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
edge of tomorrow όταν αρχίζει. Προσοχή εκεί με την ένταση, γιατί μπορεί να πάρεις τον κώνο στο χέρι
 

Μηνύματα
4
Reaction score
2
Καλημέρα, προχώρησε η ομαδική ή ακόμα μαζεύεστε γιατι ενδιαφέρομαι και εγώ. Μένω Πειραιά
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
να μην ακουγεται το χαμηλο για δευτερα και να ακους ενα πλα-πλα-πλα απο το γουφερ, δεν ξερω μπορει να ειναι και απο τις ρυθμισεις μου αυτο...
Ποιον AV έχεις;
 



Μηνύματα
90
Reaction score
39
υπαρχει καποιο προγραμμα που θα μπορουσα να κατεβασω ; για ιδανικη ρυθμιση home cinema και sub ;; εχω τον RX-V 2400 . δεν εχω το μικροφωνο του , αλλα τα διαφορα που διαβαζω λενε , οτι δεν ειναι και πολυ ακριβες στις μετρησεις του. να ψαξω να το βρω ; η δεν αξιζει τον κοπο ;
 



Μηνύματα
18
Reaction score
35
Τι γίνεται με τελωνείο αν το φέρουμε απο έξω?
Λογικά θα βγάλουν και κάποια προσφορά λόγω μαύρης Παρασκευής
 

Μηνύματα
625
Reaction score
577
Τι γίνεται με τελωνείο αν το φέρουμε απο έξω?
Λογικά θα βγάλουν και κάποια προσφορά λόγω μαύρης Παρασκευής
Η χρεωση λογικα θα παει.... 'με το βαρος' ειδικα αν το φερεις απο αμερικη o_O
Ψαξε καμια καλη προσφορα αν υπαρξει απο ΕΕ
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.063
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top