Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;





Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Βλάχος, βέρος!!
Από Λάρσα με ρίζες από Ρουμανία.
Post automatically merged:



Μήπως ξέρς εσύ ποιος έχει γεμίσει πινεζες όλη τη παραλιακή?:whistling:



Πάντως αν όντως σε πιάνει λάστιχο στην παραλιακή δεν είναι πινέζες αλλά γυαλιά από τα ατυχήματα/δυστυχήματα που γίνονται συνεχώς, πίνουν τρέχουν και όποιον πάρει ο χάρος, αν σε κάθε άνθρωπο που έχει χαθεί στηνόταν εικονοστάσι θα ήταν περισσότερα από τα δέντρα (παρεμπιπτόντως έχεις δει που κόβουν τους ευκαλύπτους σε Γλυφάδα/ Βούλα, ξέρεις γιατί; ) τεσπα, δεν σε σαμποτάρει κανείς, οι μπάμιες είναι αγαπητό φαγητό από όλους άσχετα αν ντρέπονται να το πουν ορισμένοι, :p χαρά στο κουράγιο σου πάντως πού βγαίνεις για ποδήλατο στην παραλιακή, :hi:να ποδηλατείς αν μπορείς μαζί με άλλους.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Πάντως αν όντως σε πιάνει λάστιχο στην παραλιακή δεν είναι πινέζες αλλά γυαλιά από τα ατυχήματα/δυστυχήματα που γίνονται συνεχώς, πίνουν τρέχουν και όποιον πάρει ο χάρος, αν σε κάθε άνθρωπο που έχει χαθεί στηνόταν εικονοστάσι θα ήταν περισσότερα από τα δέντρα (παρεμπιπτόντως έχεις δει που κόβουν τους ευκαλύπτους σε Γλυφάδα/ Βούλα, ξέρεις γιατί; ) τεσπα, δεν σε σαμποτάρει κανείς, οι μπάμιες είναι αγαπητό φαγητό από όλους άσχετα αν ντρέπονται να το πουν ορισμένοι, :p χαρά στο κουράγιο σου πάντως πού βγαίνεις για ποδήλατο στην παραλιακή, :hi:να ποδηλατείς αν μπορείς μαζί με άλλους.
Αρχικά να πω ότι Π Ε Ι Ν Α Ω Ω Ω Ω

Όσο για τα φούιτ αστειεύομαι, έχει καιρό να μου συμβεί.
Όσο για τα δέντρα που λες ότι τα κόβουν, όχι δεν έχω προσέξει κάτι, γιατί?
Για τα υπόλοιπα τα έχουμε συζήτηση στη ανάλογη ενότητα του ποδηλάτου, πάνε μια βόλτα από εκεί και θα καταλάβεις ακριβώς πόσο επικίνδυνο είναι...
 







xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107
Ήθελε λίγο ακόμα...
Από ψήσιμο ήταν καλή. Αλλά δεν έλεγε... Ήταν θεωρητικά Black Angus, όμως ήταν σκληρή, με ίνες και γεύση ελληνικού ασίτευτου μοσχαριού. Βαριόμουνα να κάνω θέμα καθώς κερνούσε άλλος.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Για τα γούστα μου θα τη ήθελα λίγο ψημένη ακόμα, σεβαστά τα γούστα όμως.
Στα υπόλοιπα έχεις απόλυτο δίκιο, ειδικά άμα ένα πιάτο το πληρώνεις αδρά, έχω επιστρέψει πιάτο με τη ελπίδα πως ήταν μια αστοχία και τις περισσότερες φορές έρχεται το ίδιο άθλιο πιάτο στο τραπέζι...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107
Για τα γούστα μου θα τη ήθελα λίγο ψημένη ακόμα, σεβαστά τα γούστα όμως.
Στα υπόλοιπα έχεις απόλυτο δίκιο, ειδικά άμα ένα πιάτο το πληρώνεις αδρά, έχω επιστρέψει πιάτο με τη ελπίδα πως ήταν μια αστοχία και τις περισσότερες φορές έρχεται το ίδιο άθλιο πιάτο στο τραπέζι...
Η πικάνια είναι πολύ ιδιαίτερο κομμάτι. Είναι πολύ εύκολο να πετσιάσει αν την ψήσεις πάνω από μέτρια. Άλλα κομμάτια τα θέλω κι εγώ λίγο πιο ψημένα.
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top