Bond 25: No Time To Die (2020)




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Daniel Craig confirmed, in no uncertain terms, that he’s done playing James Bond following his upcoming starring role in “No Time To Die.”

The 51-year-old actor, who currently stars in the film “Knives Out,” appeared on “The Late Show With Stephen Colbert” Friday and the host asked him point-blank if he had any plans to reprise the “Bond” role in a future movie or project.

“When you’re done with Bond, are you done with Bond?” Colbert asked.

“Yes,” Craig replied.
 




Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
- εάν όχι ο καλύτερος . . . σίγουρα αυτός που έδωσε άλλη διάσταση στους 007 . . . ποιό ''professional''

Ακριβώς όπως το είπες, κρίμα που θα είναι η τελευταία του ταινία ως Bond, για μένα ο καλύτερος και μετά ο Σον Κόνερι.
 


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Daniel Craig o καλύτερος James bond με διαφορά!!! Ο Craig είναι ο απόλυτος 007 και η προηγούμενη μια σκέτη αποτυχία, ποτέ δεν μπόρεσα να τα ξανά δω. Και από τα παλιά ότι είχα δει μικρός, με τίποτα ξανά.
Τα καινούρια κάθε χρόνο τα βλέπω ευχάριστα, και μόλις τελείωσα το skyfall και πάω για το spectre. To τελευταίο πρέπει να είναι τοπ:hi:
 






Μηνύματα
853
Reaction score
2.952
Αυτή τη Billie Eillish μόνο εγώ τη βρίσκω χάλια και κακή επιλογή για το τραγούδι;
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.401
Reaction score
93.992
Αυτή τη Billie Eillish μόνο εγώ τη βρίσκω χάλια και κακή επιλογή για το τραγούδι;
Είναι και λίγο μόδα......
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Μου φάνηκε νωθρό αρχικά, ΟΚ αργότερα, τώρα μου αρέσει πολύ. Η Billy Eillish έχει τεράστια απήχηση στο νεανικό κοινό.
 

P

PMC

Guest
Μου φάνηκε νωθρό αρχικά, ΟΚ αργότερα, τώρα μου αρέσει πολύ. Η Billy Eillish έχει τεράστια απήχηση στο νεανικό κοινό.
Μακάρι να είναι σωστό παιδί και να μείνει μακριά από τις νεανικές βλακίες και σίγουρα θα γίνει πρότυπο!
Υπάρχει πάντα ανάγκη για σωστά πρότυπα . Δυστυχώς πολλές φορές ο στραβός ο δρόμος είναι η κατάληξη !
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.286
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top