Εδώ γελάμε


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
το αστειο ειναι οτι ενα σκλι ειναι απιθανο να εκανε feasting σε ενα αλλο, αλλα επειδη εχουμε προστυχο μυαλο προτιμησαμε να δουμε ενα ποδι αντι μιας ουρας.
αυτο ειναι αστειο

Αυτή η ποδάρα δεν μοιάζει με ουρά πάντως. :p
 

D

Deleted member 23222

Guest
Στην αρχή λέει η λεζάντα, στην αρχή!!!

Μετά βλέπουμε και τα πόδια, βλέπουμε και τη λειτουργικότητα της...άρθρωσης, βλέπουμε όμως ότι είχε πολύ πλάκα τελικά?

Αν δεν το βλέπουμε, δεν κάνουμε like...
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Και τα 4 πόδια του πίσω σκύλου ακουμπάνε στο έδαφος. Αυτό δε μπορεί να μην το βλέπετε. Βγάζει μάτια.


Ώπα, έχεις δίκιο μου φαίνεται πως το κατάλαβα, το μυαλό μας (μου) τελικά έχει αλλοτριωθεί! :p
 

D

Deleted member 23222

Guest
Ώπα, έχεις δίκιο μου φαίνεται πως το κατάλαβα, το μυαλό μας (μου) τελικά έχει αλλοτριωθεί! :p
Eδώ ο Dretman δεν είδε τίποτα, δηλαδή έχει το πιο καθαρό μυαλό πανάθεμα τονε?? :p :p
Απαλλοτριωμένος είναι!!!:p

ΥΓ.
Αρχίζει και μου αρέσει αυτό το παιδί...κάτι τραβηχτικό έχουν τα κουμμουνάκια πάνω μου...:laugh:
 





Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
το αστειο ειναι οτι ενα σκλι ειναι απιθανο να εκανε feasting σε ενα αλλο, αλλα επειδη εχουμε προστυχο μυαλο προτιμησαμε να δουμε ενα ποδι αντι μιας ουρας.
αυτο ειναι αστειο


Συμφωνώ, πάντως πολλά αστεία σε αυτό το thread είναι "πρόστυχα" συνεπώς το μυαλό παρασύρεται και το ερμηνεύει με αυτόν τον τρόπο.
 

D

Deleted member 23222

Guest
Συμφωνώ, πάντως πολλά αστεία σε αυτό το thread είναι "πρόστυχα" συνεπώς το μυαλό παρασύρεται και το ερμηνεύει με αυτόν τον τρόπο.
Kαλέ, εδώ υπάρχουν πρόστυχοι που αντίστοιχα φοβούνται να φάνε μπ@μιες!!!!! :p
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
το αστειο ειναι οτι ενα σκλι ειναι απιθανο να εκανε feasting σε ενα αλλο, αλλα επειδη εχουμε προστυχο μυαλο προτιμησαμε να δουμε ενα ποδι αντι μιας ουρας.
αυτο ειναι αστειο
Fisting. To feasting θα...γιορταζε. :)
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.466
Reaction score
50.669
Kαλέ, εδώ υπάρχουν πρόστυχοι που αντίστοιχα φοβούνται να φάνε μπ@μιες!!!!! :p
- εγώ που τρελαίνομαι με δαύτες και τις τρώω με την πλάτη προς τον τοίχο , τι να είμαι άραγε ; . . . :thumbsdown:
 





K

kimon

Guest
Πριν πολλά χρόνια, σε μια γειτονιά του Λεκανοπεδίου,χωματόδρομος ακόμα, τυχαίνει να συναντηθούν δυο μανάβικα κάρα που τα έσερναν γαϊδουράκια. Και να' ναι Μάης μήνας, να παίζουν στον δρόμο όσα τυχερά πιτσιρίκια δεν πήγαιναν ακόμη σχολείο και , ξαφνικά, το ένα γαϊδουράκι (αρσενικό) πήρε να γκαρίζει προς το άλλο (που ήταν θηλυκό) και να μπερδευτεί η μαριδοπαρέα, που είδε εμπρός της το παράδοξο φαινόμενο, γαϊδουράκι να έχει πέντε πόδια !
Τέτοιου είδους μπερδέματα τα ζούμε από μικροί !
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.665
Μηνύματα
2.869.335
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top