Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.





Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
τι σε είδε και αυτή;
Η ερώτηση πρέπει ν'απευθυνθεί στην ίδια.Μόνο εκείνη ξέρει... :roflmao:
εστω , ο νουσ μου ειναι ελευθερος και κανει οτι θελει :party: :hi:;)
Η ελευθερία δεν σημαίνει ασυδοσία,αλλά...ευχέρεια να διαχειριζόμαστε το Χάος.
 


Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Η ερώτηση πρέπει ν'απευθυνθεί στην ίδια.Μόνο εκείνη ξέρει... :roflmao:
Η ερώτηση πρέπει ν'απευθυνθεί στην ίδια.Μόνο εκείνη ξέρει... :roflmao:
γρίφους βάζεις τι δεν ξέρεις αν είχες ανοιχτή την κάμερα;
 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Επειδη αποψε μου τρακαρανε το καινουριο-μεταχειρισμενο-αυτοκινητακι μου, δεν ειμαι και πολυ καλα. Μου το διελυσαν...τελος παντων. Τωρα ειμαι ανασκελα και δεν εχω ορεξη ουτε...μουσικη ν' ακουσω. Καθομαι και κοιταζω το σκοταδι του ταβανιου...Vertigo......

Oσο για τον εκλεκτο μου φιλο, τον Μπουτχια, ενα θα σας πω: Επειδη ειναι σεμνος, τα αποδιδει ολα εις την φαντασιαν. Αλλά σαν συγγραφεας, σας δηλώ οτι καμια μα καμια φαντασια δεν μπορει να ξεπερασει την πραγματικοτητα...Αυτος ειν' ο Μπουτχια κυριοι.. :angel:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.558
Αφήστε τον μπουτχια ήσυχο, μουσικές τώρα!

Μερικές ηχογραφήσεις που λέτε, βαράνε άγρια στη στάθμη αναφοράς, και φυσικά θα ανεβάσεις ντιμπι, δε γίνεται να κρατηθείς...

Screenshot_20191222_231322_com.roon.mobile.jpg



Δυναμικό εύρος για σεμινάριο....


Screenshot_20191222_193143_com.roon.mobile.jpg



5 καναλα και πάντα με απμίξινγκ για ιμερσιβ. Κλωτσαει και χαϊδεύει....
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
........... ο Guru, εχει τσιρακι τον Τουλ, κατι που η Ροζι ως δαιμονια deadective εχει αντιληφθει και βρισκεται στα ιχνη, αγνωστες αι πραγματικαι βουλαι των συμπτωταγωνιστων, και κυριως τι υποκειται ως προσχημα για ολα αυτα. - ανω τελεια γιατι χτυπησε το τηλεφωνο και ψαχνουν πειραματοζωο.
 
Last edited:


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Αυτο που διαβαζουμε απ' τον Μπουτχια ειναι ενα ειδωλο στον καθρεπτη μας. Σε ζωντανη βερσιόν ειναι πολύ καλυτερος αλλά και πολύ λιγοτερο ''δυσνόητος''. Σε καθε μας...''επαφη'' αποδεικνυει τον κανονα που λεει οτι σε καθε σοβαρο αντρα, ο εγκεφαλος ειναι το σημαντικοτερον οργανον.;)

Τωρα που δεν εχω αμαξι, θα μου διαλεξει σαμπ. 2 μονοκοπανιά για να ξεσπασω κι εγω καπου...:p
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top