Παρουσίαση συστήματος... PMC

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Από τι έχω καταλάβει η μαγκιά είναι να φτιάξεις το καλύτερο σύστημα με τα λιγότερα ( η και καθολου ) χρήματα. :lolsign: :lolsign: :lolsign:
Κοίτα. Αυτό είναι το καλύτερο. Πως δηλαδή θα πάρεις τον καλύτερο ήχο με το μικρότερο κόστος. Value for money λέγεται. Βέβαια, είμαι της άποψης ότι άλλο είναι το value for money και άλλο το φτηνό. ;)
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Κοίτα. Αυτό είναι το καλύτερο. Πως δηλαδή θα πάρεις τον καλύτερο ήχο με το μικρότερο κόστος. Value for money λέγεται. Βέβαια, είμαι της άποψης ότι άλλο είναι το value for money και άλλο το φτηνό. ;)
+1

Φτηνό > ακριβό > φτηνιάρικο.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Do you have nightmares dear Bhutia?;)
Είχα...Αλλά η υπέροχη ακουστική φροντίδα επί του instagram με έκανε να πάψω να έχω... :sneaky:
Πρόσεχε τώρα λίγο το μοτίβο τοποθέτησης στους κυλινδρικούς διαχυτές (από ιστοσελίδα της GIK)

1578347270474.png

Είμαι ο ίδιος εφιάλτης για όσους ονειρεύονται,αφού συνηθίζω να έρχομαι την...κατάλληλη στιγμή.;)
 













P

PMC

Guest


 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Write your reply...Είναι το καλύτερο σύστημα που έχω δει (IMHO) από τις παρουσιάσεις των μελών στο avsite, συγχαρητήρια κι από μένα!
Μια ερώτηση μόνο, τα 2 πίσω ηχεία βρίσκονται ακόμη πάνω στα δύο subs και αν ναι πόση απόσταση έχουν από κάποιον που κάθεται στο κέντρο του καναπέ (μπορεί να το έχεις αναφέρει αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα);;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Μια ερώτηση μόνο, τα 2 πίσω ηχεία βρίσκονται ακόμη πάνω στα δύο subs και αν ναι πόση απόσταση έχουν από κάποιον που κάθεται στο κέντρο του καναπέ (μπορεί να το έχεις αναφέρει αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα);;
όχι...το κάνει όπως τα στρώματα...μια φορά το 3μηνο ανεβάζει τα sub πάνω στα surround :cry::lol:
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top