DSPeaker Anti-Mode X4



Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Η αλήθεια είναι πώς γκούγκλαρα για να δω περί τίνος πρόκειται, εγώ πάντως δεν λέω τίποτα φαίνεται αρκετά cool ισοστάθμιση! 8-)
Χώρια την πλάκα, όλα αυτά είναι εργαλεία. Και το βασικότερο είναι να ξέρεις να τα χρησιμοποιείς σωστά αυτά. ( τα εργαλεία).
Σε εμένα έγινε cool εργαλείο όπως πολύ σωστά είπες όταν ήρθε επαγγελματίας που μέτρησε και ρύθμισε σωστά;)
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.665
Χώρια την πλάκα, όλα αυτά είναι εργαλεία
Όντως.

Εργαλείο είναι κι αυτό που πήρε ο Αμίρ, στα 100.000€+, εργαλείο είναι κι ένα δοκιμαστικό κατσαβίδι, με λαμπάκι που ανάβει.

Στα χέρια του Γιάνννννη, το κατσαβίδι είναι ίσως ανώτερο του μετρητικου εξοπλισμού του Αμίρ.

Ο μάστορας κάνει τη διαφορά.

Βρε δε.... :lol:


Στο πυρ το εξώτερον λεμεεεεεεεεεεεεεε


:biggrin::tongue::lol:


270670_6e3464db65533c36de32c0bae1d17546.jpg
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.665
Για αυτό το αντί μόουντ, ακούγονταν κάποτε πολύ καλά σχόλια.

Μετά δε ξέρω, λίγο σα να χάθηκε.

Τώρα με αυτή την συσκευή, ίσως να θέλει να ξαναμπεί στο παιχνίδι, και εκ πρώτης φαίνεται σοβαρό εργαλείο.

Βεβαίως είναι υψηλή η τιμή του, αλλά προσφέρει και σημαντικές ευκολίες. Που νομίζω πως μετράνε.

Και δυνατά τα τεχνικά χαρακτηριστικά του.

Πάρτε το να το δοκιμάσετε να μας πείτε και μας. Εσείς οι δικαναλοι δηλαδή...
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Και ο Νταχάρης Audyssey χρησιμοποιεί αλλά το θάβει για να κάνει συμμαχίες με άλλα στρατόπεδα και να αποκτήσει κάποια προνόμια, κάνε κάτι... 8-)
Τι θες να κάνω;
Να του ξυρισω το μουστάκι μπαμ μπάμ; :lolsign:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Ναι αλλά επαναλαμβάνεσαι, ήξερα από πριν τι έχει το spoiler, τελικά ο Αμίρ υποθέτω και αφού δεν θέλει να πει ο Έαρ πιθανόν να είναι κάποιος σαν τον Floyd Tool, δεν ξέρω και το δεύτερο όνομα για να γκουγκλάρω. :cautious:
 




Μηνύματα
409
Reaction score
1.368
Ενδιαφέρουσα συσκευή, για όπου δεν σηκώνει πολυκάναλο.

Πολύ κοντά στα χρήματα και με επιπλέον δυνατότητες είναι ο Lyngdorf tdai-3400 του οποίου τυχγάνω κάτοχος.

Ο lyngdorf κάνει όλα οσα κάνει το Antimode, όμως εμπεριέχει και streamer, και πολύ σοβαρά τελικά στάδια ενίσχυσης, και εισόδους-εξοδους HDMI για 4K video σήματα και module αρχητεκτονική ώστε να αναβαθμίζεται εύκολα και φυσικά το room perfect το οποίο είναι από τα καλύτερα συστήματα ισοστάθμισης.

Δύσκολος ο ανταγωνισμός λοιπόν για την Dspeaker.
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Ενδιαφέρουσα συσκευή, για όπου δεν σηκώνει πολυκάναλο.

Πολύ κοντά στα χρήματα και με επιπλέον δυνατότητες είναι ο Lyngdorf tdai-3400 του οποίου τυχγάνω κάτοχος.

Ο lyngdorf κάνει όλα οσα κάνει το Antimode, όμως εμπεριέχει και streamer, και πολύ σοβαρά τελικά στάδια ενίσχυσης, και εισόδους-εξοδους HDMI για 4K video σήματα και module αρχητεκτονική ώστε να αναβαθμίζεται εύκολα και φυσικά το room perfect το οποίο είναι από τα καλύτερα συστήματα ισοστάθμισης.

Δύσκολος ο ανταγωνισμός λοιπόν για την Dspeaker.
No.

 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
No.

το χετε παρασέσει με αυτόν τον Καρμίρ....
δεν προλαβαίνουμε να ενθουσιαστούμε με κάτι....τσοοοοουπ πετάτε ένα λινκ

επειδή έχουν 5 ψευτοόργανα να μετράνε σημαίνει ότι ακούγονται και καλά?
 

Μηνύματα
409
Reaction score
1.368
No.

Καμία από τις συσκεύες που κάνουν περισσότερα αποι το να είναι ένα απλό ντακ, δε τα πήγε καλά στις μετρήσεις του Amir. Όλοι οι av receivers που κάνουν ισοστάθμιση κλπ, είναι χαμηλά στον κατάλογο.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Αυτό
το χετε παρασέσει με αυτόν τον Καρμίρ....
δεν προλαβαίνουμε να ενθουσιαστούμε με κάτι....τσοοοοουπ πετάτε ένα λινκ

επειδή έχουν 5 ψευτοόργανα να μετράνε σημαίνει ότι ακούγονται και καλά?
Το μπέρδεψες λίγο, "δεν ακούγονται και καλά" ήθελες να πεις..
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.219
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top