Focal από Athens pro audio









Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Ναι, φυσικά.

Εγώ ας πούμε, αν έπαιρνα πχ τα μεγάλα ζώα της φοκαλ, που νομίζω πως βγαίνουν 350.000 ή κάπου κει, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην έπαιρνα 3-4 μολα μολα τουλάχιστον, για κάθε ηχείο, δήθεν για πολυενίσχυση, κι ας κάθονται ασύνδετα.
Τι; Τσιγκουνιές θα κάνουμε;
Τι θα πει ο κόσμος.
Γιουφτος.


Δεν θα ήταν πιο φρόνιμο να έπαιρνες 2 κιλοβατικά μοσχάρια της Krell φερειπείν αντί για τα μόλα αμόλα καλούμπα;;; :geek:

Σαν τον Dimifoot απαντάς. :oops:
 



P

PMC

Guest
Γιατί; Ψάχνεις για ηχεία και σου "γυάλισαν" αυτά; :p :roflmao:
Όχι βέβαια .....
Στεναχωρέθηκα γιατί τελικά δεν πρόκειται για καινούριο ηχείο και μου την δίνει να παρά σέρνω κόσμο χωρίς λόγο....
Πρέπει να έχουμε πάντα στον νου μας ότι το σάιτ το διαβάζουν πολλοί ακόμα που δεν γράφουν ποτέ αλλά πιστεύουν ότι διαβάζουν πολύ εύκολα.....πρέπει να είμαστε πιο υπεύθυνοι σε αυτά που ανεβάζουμε και γράφουμε.:(
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Όχι βέβαια .....
Στεναχωρέθηκα γιατί τελικά δεν πρόκειται για καινούριο ηχείο και μου την δίνει να παρά σέρνω κόσμο χωρίς λόγο....
Πρέπει να έχουμε πάντα στον νου μας ότι το σάιτ το διαβάζουν πολλοί ακόμα που δεν γράφουν ποτέ αλλά πιστεύουν ότι διαβάζουν πολύ εύκολα.....πρέπει να είμαστε πιο υπεύθυνοι σε αυτά που ανεβάζουμε και γράφουμε.:(
Αγαπητέ, μην αυτομαστιγώνεσαι... Είμαι 100% σίγουρος ότι εάν κάποιος από όλους αυτούς που μας διαβάζουν και δεν γράφουν, ενδιαφέρθηκαν για τα ηχεία, θα έκαναν αυτό - το απολύτως φυσιολογικό - που έκανες κι εσύ: Θα έπαιρναν τηλέφωνο για περισσότερες πληροφορίες!
 

Μηνύματα
409
Reaction score
1.368
Σαφώς θα έπρεπε να αναφέρεται ως μεταχειρισμένο και όχι B-stock, παραμένει όμως καλή προσφορά αν δείτε τις τιμές που παίζει μεταχειρισμένο το ηχείο αυτό. Οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται δεν θα έπρεπε να είναι αποτρεπτικός παράγοντας αυτό.
Άλλωστε τα ηχεία πιθανότατα θα είναι σε άριστη κατάσταση. Όποιος παίρνει τέτοιο ηχείο το προσέχει.;)

Τώρα αν ανησυχείτε ότι μπορεί ο προιγούμενος κάτοχος να το έχει ζορίσει, αυτό απλά δεν παίζει. Δεν παίρνουν χαμπάρι αυτά τα ηχεία.
 
  • Like
Reactions: PMC






Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top