Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
εμ έχετε τον γάιδαρο σας δεμένο γι αυτό αντιδράτε έτσι :biggrin:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
Μερικοί έχουν μόνο το λεωφορείο ή το Μετρό για να πάνε στη δουλειά τους.
και τι μ αυτό?
προτεραιότητα έχουν οι κινητοποιήσεις ενάντια στο νόμο λαιμητόμο :biggrin:
 







Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Χαχα, ακριβώς!
Ο συγκεκριμένος είναι ένας από τους τρεις- τέσσερις μεγαλύτερους εγκληματίες κατ' εξακολούθηση που έχουν δράσει ποτέ στην Αμερική, επίσημως του έχουν αποδοθεί 100 δολοφονίες αν και πιστεύουν ότι είναι υπεύθυνος για περισσότερες από 200.
Η φωτογραφία είναι παρμένη από ένα τρισάθλιο site που εμπορεύεται οτιδήποτε έχει σχέση με δολοφόνους, από ιδιόχειρες επιστολές (υποτίθεται) μέχρι προσωπικά αντικείμενα και άλλα. Ονομάζεται Donald Henry Gaskins:




*Πιθανόν να μου έχει κολλήσει το "μικρόβιο" μία γνωστή που σπουδάζει εγκληματική ψυχολογία (έχει δημοσιεύσει και κάποια άρθρα σε sites) και δεν χάνει ευκαιρία όταν βρισκόμαστε να λέει διάφορα για serial killers ή ποιες ανάλογες ταινίες παρακολουθούσε. :p
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
Χαχα, ακριβώς!
Ο συγκεκριμένος είναι ένας από τους τρεις- τέσσερις μεγαλύτερους εγκληματίες κατ' εξακολούθηση που έχουν δράσει ποτέ στην Αμερική, επίσημως του έχουν αποδοθεί 100 δολοφονίες αν και πιστεύουν ότι είναι υπεύθυνος για περισσότερες από 200.
Η φωτογραφία είναι παρμένη από ένα τρισάθλιο site που εμπορεύεται οτιδήποτε έχει σχέση με δολοφόνους, από ιδιόχειρες επιστολές (υποτίθεται) μέχρι προσωπικά αντικείμενα και άλλα. Ονομάζεται Donald Henry Gaskins:




*Πιθανόν να μου έχει κολλήσει το "μικρόβιο" μία γνωστή που σπουδάζει εγκληματική ψυχολογία (έχει δημοσιεύσει και κάποια άρθρα σε sites) και δεν χάνει ευκαιρία όταν βρισκόμαστε να λέει διάφορα για serial killers ή ποιες ανάλογες ταινίες παρακολουθούσε. :p
να σου βάλω και εγώ ένα κουίζ

ποιός είναι αυτός στη φωτό με την αδελφή του?
1582068303662.png
 



Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Ήταν κατά συρροή δολοφόνος;;
Δεν πρόκειται να το βρω, η βοήθησε λίγο ακόμη ή πες το...
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
Ήταν κατά συρροή δολοφόνος;;
Δεν πρόκειται να το βρω, η βοήθησε λίγο ακόμη ή πες το...
άντε πάλι...
φαγώθηκες να τον βγάλεις σιριαλ κίλλερ τον άνθρωπο αμάν!:roflmao:
όχι δεν ήταν!
βοηθώ λίγο ακόμα
αργότερα έπαιξε και μπάλα
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Είναι τόσο παλιά η φωτογραφία που δεν φαίνεται καλά το πρόσωπο, πιθανόν να μην είχε γεννήθηκε και η γιαγιά μου τότε. :p θα πω έναν πολύ παλιό ποδοσφαιριστή τον Δομάζο..
Ας το πάρει το ποτάμι!....
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
Είναι τόσο παλιά η φωτογραφία που δεν φαίνεται καλά το πρόσωπο, πιθανόν να μην είχε γεννήθηκε και η γιαγιά μου τότε. :p θα πω έναν πολύ παλιό ποδοσφαιριστή τον Δομάζο..
Ας το πάρει το ποτάμι!....
Παναγιώτης Δόδουλας σου λέει κάτι?
 



Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Πες τελικά...με έσκασες!!
Και γιατί αυτόν και όχι κάποιον άλλον;
Τι το ιδιαίτερο έχει αυτός για να τον βάλεις;;
ούτε και μένα....
απλά βρήκα τη φωτό σε αυτό το σάιτ και είπα να σε παιδέψω :lolsign: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΕΛΕΟΣΣΣΣ!!!! :hi::help::help::help::help:o_Oo_O
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top