Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
8.223

!!!!
.... μου πανε, δε φοραω εδω και χρονια , ισως το επαναφερω καποια στιγμη ..

daharis666

Crystalator
Reaction score
33.393
αν θέλεις...σου δίνω σχέδια να φτιάξεις
οι συγκεκριμένοι είναι σκέτο τσαπατσουλιό
μου έφερε πελάτης καμπίνα+μου είπε πόσο του την χρέωσαν και ήθελα να την βάλω φωτιά

Nick Arvanitakis

Επαγγελματίας Admin
Administrator
Reaction score
20.046
Κυκλοφορεί μια μαλακία για χειροκρότημα απ το μπαλκόνι ...

Οι γιατροί και οι νοσηλευτές δε χρειάζονται και ούτε θέλουν κανένα χειροκρότημα, το μόνο που χρειάζονται είναι να κάτσετε όλοι σπίτι σας .

Alfee24

Τυμβωρύχος
Reaction score
1.653
Αν είναι δυνατόν, 5 το πρωί πάω να πετάξω τα σκουπίδια και βλέπω ένα βαν παρκαρισμένο και με ανοιχτή την πίσω πόρτα, δεν βγήκα και περίμενα, μετά από 10 λεπτά έρχονται δύο τύποι από 25 έως 30 χρόνων τελείως άνετοι με ένα suzuki swift και πάνε προς το βαν ενώ μιλάνε μεταξύ τους αρκετά δυνατά γι' αυτήν την ώρα, βγάζουν κάτι πολύ μεγάλο σαν κουβέρτα και το βάζουν πάνω στην οροφή του swift εγώ συνεχίζουν
να μιλάνε δυνατά μεταξύ τους "όχι έτσι ρε μαλάκα θα μας πέσει βάλτην αλλιώς και πιάστην από κει για να μην γλιστρήσει" και κάτι άλλα, πηγαινοέρχονται στο βαν και σε κάποια φάση βγάζουν μια μπασκέτα τεράστια και σιδερένια αγκομαχάνε και οι δύο και την βάζουν στην οροφή του swift και ψιλό βρίζει ο ένας τον άλλον για να μη γίνει ζημια την έδεσαν και έφυγαν σε ανύποπτο χρόνο σαν κύριοι, τους τράβηξα με το κινητό ενώ το βαν είναι ακόμα εκεί, απλά έλεος!!

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
153.251
Members
34.813
Νεότερο μέλος
dimitrios fakitsas