Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Τα κρουστά σου αρέσουν ή τα κωλαράκια;:lolsign:
πακετο παει αυτο ολα μαζι, σαν το πολυκαναλο η σινεματζιδικο οπτικοακουστικο αποτελεσμα
τι στα διαλα γραφει ο χερ ντοκτορ εγω οτι λεει τα εφαρμοζω παραυτα :) :gamer:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Να γραψω και εγω ενα σεντονι; θα γραψω :p
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΥΠΟΘΕΣΗ να την αφηνουμε ΣΤΟΥΣ εδω ειναι το θεμα,,,,,,,,,,:prankster:
η προσλαμβανουσες παραστασεις στη μουσικη ειναι μεγιστη υποθεση απο τη στιγμη που θα δουμε το φως ως τα 20 χρονια μας, Οτι ακουμε αυτη την εικοσαετια παιζει καθοριστηκο ρολο στη μετεπειτα εξελιξη μας
Να πω για την αφεντομουτσουνα μου πρωτα, οταν ημουν 14 ετων το 1970-δικτακτορια- ειχαμε μονο ραδιοφωνο΄/μετα ηρθε το γιαλυ/ και επαιζε βοσκοπουλο αγωνια με λαχταρα, η μαρινελα ποιος ειναι αυτος ο αψηλος κλπ κλπ
ευτηχως καθε καλοκαιρι πηγαινα στο χωριο και ακουγα ζωντανη μουσικη τεσσερα οργανα κλαρινο βιολι λαουτο ντεφι ΜΑΓΕΙΑ
Το 1970 πρωτοπηγα στη φιλαρμονικη ιωαννινων εορταζονταν τα 200 χρονια απο τη γεννηση του μπετοβεν και επαιζαν οι μουσικοι τον egmont ΣΟΚ
αν ακουσεται τι ακουν τα 14χρονα θα κουφαθητε
ο βοσκοπουλος και η μαρινελα ειναι υψηλωτατης αισθητικης με αυτα που ακουν τα μικρα απο το γιαλυ και την φρικτη idiod ραδιοφωνια:lol::errwhat:
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Να πω μρε μαιμου μου και δημητρη ενα βαρος που εχω στην ψυχη μου
το 2000 με 2004 υπηρετουσα στην αθηνα εμενα στην παπαδιαμαντοπουλου
και πηγαινα για,΄΄καφε΄΄στη μιχαλακοπουλου εκει σ ενα καφενεδακι καθοταν μονος του ο
γιωργος ζωγραφος σε δυσκολη κατασταση χωρις να υπαρχει τιποτα στο τραπεζι
εγω περνουσα του χαμογελουσα μου χαμογελουσε και αυτος
και ο μαλακας εγω να μη παω να του μιλησω να τον κερασω κατι ντρεπομουν , τοσο χαμενος ναι
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.798
.. δεν ειναι παντα ευκολο, ακομα και το πιο απλο, σε εμας τα (εστω και κατ ευφημισμο ή και φαντασια) συναισθητικα οντα..
.. αν πιστευεις στην μαγεια (λογοτεχνικα ομιλωντας και οχι κυριολεκτικα), ηταν σαν να εγινε αυτη η συναντηση καπου στο κεφαλι μας, γιατι οχι και του Γιωργου Ζωγραφου, που ειναι μερος της αιωνιοτητας πλεων.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
ζητείται κλαρίνο για επερχόμενη metal μπάντα...
Ωραια θελουμε μονο ενα καλο συνδεσαιζερ θα βαλουμε 20χερζ με 50χερζ μπασσα συνεχως
επαναλαμβανομενα θα διανθησουμε και με καποιες μεσαιες το κομματι, κλαρινο σαξοφωνο αλτο και τενορο μπορουμε να βαλουμε και φωνη να ουρλιαζει και κρουστα γραν κασσα γκονγ σνερ κλπ
100000 δισκοι γραν σουξε την πρωτη κοπια θα τι στειλουμε στον γουιζι και αλφι
πεσ μου μρε wnet εσυ κανονισε ποτε και που :drinks: :party:
 

Μηνύματα
570
Reaction score
1.548
christos77 σε καταλαβαίνω απόλυτα. Επι του θέματος μετρήσεων παίζω την αξία αυτού
https://www.xtzsound.eu/product/microphone-pro στοίχημα ότι τα μικρόφωνα που διαθέτεις είναι παντελώς ακατάλληλα για μετρήσεις κάνε τον κόπο και αγόρασε αυτό που έβαλα στο link και ξεκίνα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σε βοηθήσει κόσμος εδώ.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Απ οτι φαινεται a silver μου ειπα μηπως γλυτωσω την εκταμιευση αλλα δεν, ευχαριστω
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Na αναρτησω 5 φρεσκες φωτογραφιες- δεν ειμαι κοτσιδης βεβαιως-καποιες αλλαγες στην ανατολικη και δυτικη πλευρα, ουσιαστικοτερες οπισθεν του σεταπιου, ανοιχτηκαν τρουπες σε ξυλα 5 εκατοστων για να εχω διαχυση και απορροφηση..... Ταυτοχρονα :gamer: :):prankster:
 

Attachments



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Οχι Δημητρη, εχω καλυτερη ευκρινεια στη χαμηλη περιοχη. Δημητρη εχω 30 db χωρις να παιζει τιποτα, στη σαλονοτραπεζαρια 36-37 db και απορω με της μετρησεις-εστω με ασχετο μικροφωνο-
το δεξι ηχειο το μετρα καλως ,το αριστερο οχι χαμηλα, να πω επισης στο δωματιο δεν υπαρχει καμμια ανακλαση ακομα στα 115 db
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Δημητρη το τρελλο που γινεται με μενα , οταν δινω μια μια της χαμηλες συχνοτητες 30-100
δεν υπαρχει αποκλιση και στα δυο ηχεια, εγω βεβαιως ειμαι και ασχιετος περι των μετρητικων συστηματων, αλλα αυτο που αναφερω ειναι πραγματικοτητα :hi: :drinks:
 






wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
μια χαρα ακουγεται μρε wnet , πολυ αγριο μουσικον τεμαχιον αυτο κανει για τον αλφεε24 και τον γουιζι , η για αυτους ειναι παιδικο το προγραμμα; μπορει :) :prankster:
παιδικό πρόγραμμα για τα παιδιά ναι, για αυτό το έβαλα σε σένα, μπας και σε κάνω "μεταλά" έτσι ύπουλα χαχαχαχα αλλά και πάλι άγριο σου φάνηκε :p
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.552
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top