Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.800
Καλημερα Γουιζι... ναι δε διευκρινησα, για εμενα το λεω ... δε τρελαινομαι τοσο για Jan .. αλλα δε μπορω να πω οτι τον ξερω και τοσο καλα συγκριτικα με τον Peter Β..
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.800
.. μετα τον Jοn Hassel ... ειμαι στον Jan Bang (ηλεκτρονικς) για την ωρα.. ερχεται και ο Jan Garbarek ανωμαλος εντελως χαχαχα..... ναι κατι εχω ακουσει απο δω και απο εκει..
ECM, ειμαι στο Art Ensemble of Chicago κολλημενος καιρο ...
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.452
ευγε νεε μου, και σε ειχα μονο για ντεθια και μεταλια μπραβοοοο :drinks: :)
Αγαπητέ, υπήρξα οργανοπαίχτης κάποτε (drummer) κι ήθελα να επεκτείνω τους μουσικούς μου ορίζοντες. Έχω - σε υλική κι άυλη μορφή - κάμποση Jazz, απλώς δεν ακούω κάθε μέρα, όλη μέρα, όπως κάνω με τη metal. :)

Ευχαριστώ για το κομπλιμέντο, πάντως.:drinks:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.452
@christos77

Ε, ναι! Τι σου κάνει εντύπωση; :)

Η δουλειά μου είναι γραφειακή, έχω στήσει 3.1 με τα Logitech z-5500 κι όση ώρα είμαι στο γραφείο, "βαράει" ασταμάτητα metal (περισσότερο) και hard rock (λιγότερο). Το ίδιο και στο αυτοκίνητο πήγαινε-έλα στη δουλειά, το ίδιο και στο σπίτι - στο τελευταίο, όση/όσες ώρα/ώρες μπορώ.

Κάποιες φορές, για αλλαγή, ακούω κι άλλα είδη (π.χ. jazz, uplifting trance, κλασσική), αλλά η συχνότητα ακρόασης αυτών των ειδών είναι μικρή, ελάχιστη, σε σύγκριση με τη συχνότητα ακρόασης metal και hard rock.

Ε, ΟΚ, όταν κοιμάμαι, δεν ακούω μουσική. :lol:
 





christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Είναι ζημιά να είσαι metalάς;
οχ περιμενα την ερωτηξη,για μενα μρε γουιζη ειναι ηχορυπανση, για σενα ουρανια μουσικη οκ,
περι ορεξεως κανενα προβλημα :)
Γιατί ζημιά; θα διευρύνεις τους ορίζοντες σου!
Άμα γουστάρεις φτιάνουμε και ένα pagan metal κομμάτι να σολάρεις κλαρίνο να γίνει τσι ποτάνας!
πολυ καλα μου ακουγεται αυτο αλλα μρε wnet o σκληρος μου δισκος δεν παιρνει νεα κολπα σε αλλα πραγματα ναι παιρνει και παραπερνει:drinks::party::gamer:
Εμενα γουιζη αυτα τα κρουστα με τρελαινουν εσενα μπορει να μη σου αρεσουν εξ ου και το περι ορεξεως :) :drinks:
 
Last edited:








ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.607
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top