Από nordost σε κάτι άλλο !!!

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Ναι ρε Ιάσωνα, είναι αναγκαίο κακό. Μέχρι εκεί. Μην τα θεοποιείτε κιόλας. Μερικά κομάτια σύρμα είναι , είτε πλεγμένα είτε συστραμένα, με κάποια μόνωση απόξω. Δεν είναι αεροδιαστημική .
Δεν είναι ενεργό μέρος του συστήματος. Παθητικό μέρος είναι όπως οι αντιστάσεις οι πυκνωτές οι δίοδοι κα. Μέχρι εκεί όμως.
Μην το παραξεφτυλίζετε με τον χαρακτήρα και τα δυναμικά και τις υγρές και τις αέρινες και το ... της θειάς τους.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Δηλαδή δεν μπορώ να λέω την άποψή μου για τα καλώδια;
Μπορείς, φτάνει η άποψή σου να περιορίζεται σε εκφράσεις του τύπου "συγχαρητήρια μεγάλε για τη συστηματαρα σου και τις καινούργιες καλωδιαρες σου, ριξτους ένα καλό στρώσιμο και αναμένουμε με αγωνία τις εντυπώσεις".
Οτιδήποτε άλλο, είναι προσβολή της άποψης και της προσωπικότητας του άλλου....
 


Μηνύματα
7.238
Reaction score
11.776
Μπορείς, φτάνει η άποψή σου να περιορίζεται σε εκφράσεις του τύπου "συγχαρητήρια μεγάλε για τη συστηματαρα σου και τις καινούργιες καλωδιαρες σου, ριξτους ένα καλό στρώσιμο και αναμένουμε με αγωνία τις εντυπώσεις".
Οτιδήποτε άλλο, είναι προσβολή της άποψης και της προσωπικότητας του άλλου....
Και γλείψιμο των γιατρών, μη ξεχνιόμαστε.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Χάρη οίσε εισωπαιδωτικώς.
Ναι έχεις δίκιο, θα έπρεπε αυτά να τα γράφω σε πμ, όπως μου πρότεινε ο Γιάνννης.. Αντρικά..

Φιλικά πάντα..
Και γλείψιμο των γιατρών, μη ξεχνιόμαστε.
Ναι ρε φίλε... Και είναι και μακριά οι κερατάδες.
Άμα χρειαστώ καμία τζάμπα ακτινογραφία, πού να ανεβαίνω Σαλονίκη;
Χαμένο πάει το γλείψιμο..
 
Last edited:

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Τους γιατρούς τους έχετε πάρει από φόβο γιατί λένε τα σύκα σύκα , και τα αυτονόητα.
Που να έγραφε ο φίλος μου ο Αντώνης!. Εκεί να δείς δάχτυλο που θα έπεφτε.
Ματσούκι θα έβγαζε και θα έδερνε κανονικά.
Οχι δημοκρατίες και τα λοιπά , τι? στρώσιμο καλωδίων? 100 μέρες φυλακή.
Τι? καλώδιο ρέβματος? διαφορά με το μαύρο ? 100 μέρες φυλακή.
Τι? στρώσιμο μηχανημάτων? 75 μέρες φυλακή.
Δεν συνεχίζω γιατί θα μαζευτούν τόσες πολλές μέρες φυλακή που κάποιοι δεν θα έβγαιναν ποτέ.
Αντε ! σας την χαρίζω.
Και να ξέρετε οι γιατροί είναι ήπιοι.
Υπάρχει βούρδουλας τεραστίων διαστάσεων .
 



Μηνύματα
7.238
Reaction score
11.776
Ή θα έπρεπε όλοι εμείς που γλείφουμε να μην είχαμε ασχοληθεί με τα στοιχειώδη. Να μην είχαμε μπει στη διαδικασία να διερευνήσουμε τους λόγους για τους οποίους ήθελε ο @gdresios να αλλάξει καλώδια, τί τον ενοχλούσε, τί προεργασία έχει κάνει ως προς την ορθή λειτουργία του συστήματός του στον χώρο... Θα έπρεπε να είχαμε πράξει "σωστά" για να τα έχουμε καλά με τη πλειονότητα των χρηστών του forum και να είχαμε ασχοληθεί μόνο με το budget του @gdresios, μη γνωρίζοντας καν τα χαρακτηριστικά των μηχανημάτων του. Και τότε δεν θα ήμασταν γλειφτράκια. Θα ήμασταν γνώστες, χαϊεντάδες. Και ως γνώστες και χαϊεντάδες, δεν έχουμε το δικαίωμα να ψαχτούμε προς άλλες κατευθύνσεις, να προσπαθούμε να μην αφορίζουμε κάτι που δεν το γνωρίζουμε, δεν έχουμε το δικαίωμα να λέμε και τη γνώμη μας γιατί γλείφουμε και κάποιοι μας σφυράνε τί πρέπει να πούμε, λες και άλλη ασχολία δεν είχαμε, να πάμε κόντρα σε μερικούς που βλέπουν σαν προέκταση της...προσωπικότητάς τους τα συστήματα και τα καλώδιά τους.
Και αν υποπέσουμε σε αυτό το αμάρτημα του να αναθεωρήσουμε απόψεις, παύουμε να είμαστε και "φίλοι" γιατί έχουμε πάψει να ανήκουμε στην αυλή τους.
Παίδες, τα συστήματα τα έχουμε για να ακούμε μουσική και να κάνουμε το κέφι μας. Δεν τα έχουμε για να γίνουμε αυλικοί κανενός. Κατάντια.
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
... δε μου αρεσει το διαλειμα για ανακωχη και οι διαπραγματευση ,ανταλλαγη φιλοφρονησεων και προκαταρκιτκα, ξαναξεκινηστε καμμια επιθεση ... 8-)
αλλιως θα φερω τον σατανα666 (κατα κοσμο @daharis666 )
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.119
Reaction score
124.702
Παρά τις διαμαρτυρίες σας όμως, το φόρουμ λειτουργεί άριστα.

Μπαίνεις, λες για καβλώδια, και.σε πλακώνουν στα τηλέφωνα, στο μουλωχτό γίνεται μια χαρά η δουλειά, κάτω από το τραπέζι, ούτε τιμολόγια τίποτα, μαύρα όλα.

Τέτοια εξυπηρέτηση πια, και παραπονιέστε; Αφού όλοι βλέπουν. Γράψτε σεις, και τσουπ το τηλέφωνο ντριννννν ναι γεια σας, είδα θέλετε καβλώδια, έχω ένα στρωμένο, μισοτιμης.
Α, ευχαριστώ θέλω να το ακούσω, ναι βεβαίως προκαταβολικά θα το ξωφλήσω, ναι ξέρω είναι κελεπούρι, εντάξει θα το κρατήσω σώθηκα.

Όλε! :lol: :lol: :lol:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.119
Reaction score
124.702
Εξαρτάται, με την γλώσσα έξω, μέσα, ή και... μέσα έξω
Α, είμαστε και επιλεκτικοί; :biggrin: :tongue:

Θα μου πεις εδώ στα καλώδια είμαστε, στο γλύψιμο δε θά'μασταν; :gotcha:

Δε με λες, παρθένος; Ε; :lol:
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Παρά τις διαμαρτυρίες σας όμως, το φόρουμ λειτουργεί άριστα.

Μπαίνεις, λες για καβλώδια, και.σε πλακώνουν στα τηλέφωνα, στο μουλωχτό γίνεται μια χαρά η δουλειά, κάτω από το τραπέζι, ούτε τιμολόγια τίποτα, μαύρα όλα.

Τέτοια εξυπηρέτηση πια, και παραπονιέστε; Αφού όλοι βλέπουν. Γράψτε σεις, και τσουπ το τηλέφωνο ντριννννν ναι γεια σας, είδα θέλετε καβλώδια, έχω ένα στρωμένο, μισοτιμης.
Α, ευχαριστώ θέλω να το ακούσω, ναι βεβαίως προκαταβολικά θα το ξωφλήσω, ναι ξέρω είναι κελεπούρι, εντάξει θα το κρατήσω σώθηκα.

Όλε! :lol: :lol: :lol:
Και μισοτιμής και στρωμένο, όσο για το χωρίς ΦΠΑ άστο να μιλήσει κανένας άλλος κλάδος.
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.570
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top