BBQ Weber Spirit and other grills in action



Μηνύματα
487
Reaction score
207
Καλύτερα όχι λεμόνι στις μαντεμένιες σχάρες.
Δοκιμάστε κρεμμύδι για καθαρισμό σε καυτή σχάρα.....θα εκπλαγείτε από το αποτέλεσμα 😉
 
Last edited:



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.108
Τι λέτε ρε;
Εδω κανουμε μπάρμπεκιου στα βράχια σε οποία βραχονησίδα είμαστε ...... τώρα δεν θα κανουμε;
Και καλά κάνετε! :thumbsup:

Η δική μου σχέση με τη θάλασσα είναι μόνο ...οπτική.
Κι ενώ τα τρώω τα ψάρια, τα θέλω έτοιμα, σε ωραίο τραπέζι, με όλα τα συνοδευτικά. Και μόλις φάω να εξαφανιστώ στιγμιαία. :biggrin:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Κι ενώ τα τρώω τα ψάρια, τα θέλω έτοιμα, σε ωραίο τραπέζι, με όλα τα συνοδευτικά. Και μόλις φάω να εξαφανιστώ στιγμιαία.
Δικός μου άνθρωπος. :drinks:

Μαζί εξαφανιζόμαστε. :biggrin:
 

Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Καλήμερα στη μερακλίδικη παρέα μας. :p

Σκέφτομαι να αγοράσω μία ψησταρία αερίου και σκέφτομαι τη Broil King Regal 590.

Καταρχάς θα ήθελα να μου πείτε την άποψη σας όντας παντελώς άσχετος, αν αξίζει η χρηματική διαφορά σε σχέση με τη Baron 590 και αν αν αξίζεις η αγορά του υπέρυρθου πλευρικού καυστήρα?

Υπάρχει κάτι άλλο που θα πρέπει να αγοράσω σαν αξεσουάρ ή κάτι άλλο που θα πρέπει να προσέξω?

Eυχαριστω!
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
Πολυ μεγαλη ! Αξιζει μονο αμα πολυ συχνα μαγειρευεις για παρα πολλα ατομα.
 

Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Koιτα για 6-8 ατομα λεει, δηλαδη να φάει η οικογένεια σου και ενα-δυο φιλικά ζευγάρια. Κανω συχνα τέτοιες μαζώξεις μπορώ να πω.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Σκέφτομαι να αγοράσω μία ψησταρία αερίου και σκέφτομαι τη Broil King Regal 590.
:eek:

Γι' αυτό το τέρας λες;


Είσαι βέβαιος ότι χρειάζεσαι τόσο μεγάλο BBQ; Για πόσους θα ψήνεις;
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Koιτα για 6-8 ατομα λεει, δηλαδη να φάει η οικογένεια σου και ενα-δυο φιλικά ζευγάρια. Κανω συχνα τέτοιες μαζώξεις μπορώ να πω.
Δες βιντεάκια που έχουμε ανεβάσει εδώ ο @spylab κι εγώ για τις ποσότητες κρέατος που μπορείς να ψήσεις σε BBQ με 3 burners, και αποφασίζεις αν χρειάζεσαι κάτι μεγαλύτερο και πόσο.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Δες βιντεάκια που έχουμε ανεβάσει εδώ ο @spylab κι εγώ για τις ποσότητες κρέατος που μπορείς να ψήσεις σε BBQ με 3 burners, και αποφασίζεις αν χρειάζεσαι κάτι μεγαλύτερο και πόσο.
fiksnt
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
Koιτα για 6-8 ατομα λεει, δηλαδη να φάει η οικογένεια σου και ενα-δυο φιλικά ζευγάρια. Κανω συχνα τέτοιες μαζώξεις μπορώ να πω.
Παρε μικροτερη με τρια burners και θα τρωτε ολοι του σκασμου ,και θα ειναι βολικη για μικροτερες ποσοτητες . Οταν θα ψηνεις για πολυ κοσμο θα βαζεις και δευτερο γυρο :)

Εχεις ξαναχρησιμοποιησει gas BBQ?
 







Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.234
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top