Off Topic

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Χαχα, δεν παρακολουθεί εμάς αλλά τους ηγέτες, τρομερή ατάκα όταν τη ρώτησε η δημοσιογράφος ποιο είναι το μήνυμα που έχει να απευθύνει προς τους ηγέτες η απάντηση της και αρχή της ομιλίας της ήταν "το μήνυμά μου είναι ότι θα σας παρακολουθούμε"!
 



Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Βρε αγόρι μου, δεν έχεις καταλάβει ότι το κοριτσάκι είναι δημιούργημα των καναλιών και των εφημερίδων;

Ίσως, αλλά συγκεντρώνει τα μάτια του κόσμου επάνω της και ασκεί επιρροή, αυτό έχει σημασία.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Βρε αγόρι μου, δεν έχεις καταλάβει ότι το κοριτσάκι είναι δημιούργημα των καναλιών και των εφημερίδων;
αυτά να τα λεγες από πριν....
ο γάμος θα γίνει...
πάει κ τελείωσε :laugh:
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
Προτιμώ κουμπάρα! :p
Ειλικρινά τώρα, να μιλάει μία 16χρονη (τόσο ήταν πριν από μήνες στη σύνοδο του ΟΗΕ για την κλιματική αλλαγή) και να απευθύνεται στους ηγέτες όλης της γης με αυτήν την διαλεκτική σκέψη και τις τόσο δυνατές λέξεις καθώς και το απαραίτητο θεατρικό ύφος και πάνω από όλα την πυγμή που δείχνει για την ηλικία της εμένα με εντυπωσιάζει υπερβολικά θα έλεγα, το κείμενο της παραπάνω μου προκαλεί ρίγος, ίσως φταίει που είναι Σουηδέζα και Σουηδέζες είναι αρκετά ψυχρές! :prankster: ❤❤❤
δεν γνωριζεις το επαγγελμα των γονιων της; η μας τρολλαρεις;
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107
Τώρα πήρα είδηση τι γίνεται εδώ... :hunter:


Η Γκρέτα είναι το αντίστοιχο με τις χαλασμένες μπάμιες στο φαγητό. Στα σκουπίδια πριν καν ασχοληθούμε. :biggrin:

Κι ακόμα πιο αξιολύπητοι είναι οι πολιτικοί που της έδωσαν αξία, αυτοί που νομίζουν ότι επειδή είπε το παρτσακλό δύο μπούρδες επιπέδου Κοκκινοσκουφίτσας, θα συγκινηθεί το πόπολο...

Να έβγαινε καμιά μουνρα να μας πει για το μέλλον της σιλικόνης στις προσθετικές, να το καταλάβω. Θα της έφτιαχνα και εικόνισμα.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
δεν γνωριζεις το επαγγελμα των γονιων της; η μας τρολλαρεις;

Ποιο είναι το επάγγελμα των γονιών της;
Τώρα πήρα είδηση τι γίνεται εδώ... :hunter:


Η Γκρέτα είναι το αντίστοιχο με τις χαλασμένες μπάμιες στο φαγητό. Στα σκουπίδια πριν καν ασχοληθούμε. :biggrin:

Κι ακόμα πιο αξιολύπητοι είναι οι πολιτικοί που της έδωσαν αξία, αυτοί που νομίζουν ότι επειδή είπε το παρτσακλό δύο μπούρδες επιπέδου Κοκκινοσκουφίτσας, θα συγκινηθεί το πόπολο...

Να έβγαινε καμιά μουνρα να μας πει για το μέλλον της σιλικόνης στις προσθετικές, να το καταλάβω. Θα της έφτιαχνα και εικόνισμα.

Αυτή είναι η δική σου γνώμη, δεν σημαίνει τίποτα.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Η Γκρέτα είναι το αντίστοιχο με τις χαλασμένες μπάμιες στο φαγητό. Στα σκουπίδια πριν καν ασχοληθούμε. :biggrin:
Επίσης αυτή είναι δική σου γαστρονομική γνώμη που δεν σημαίνει τίποτα... :roflmao:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107
Αυτή είναι η δική σου γνώμη, δεν σημαίνει τίποτα.
Δική μου ξε-δική μου, οι ευαίσθητοι ήταν πάντα το πρώτο είδος που εξαφανιζόταν στην Ιστορία. :p
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
@xfader δεν είναι επιχείρημα να μου δείχνεις ένα meme που την διακωμωδεί ως κλιματικό goblin που κάποιες φεμινίστριες θα το θεωρούσαν και ως ακραία φαλλοκρατικο.
Λες ότι οι ευαίσθητοι ήταν πάντα το πρώτο είδος που εξαφανιζόταν στην ιστορία όμως σε ποιους ευαίσθητους αναφέρεσαι δεν ήταν σαφές.
Ας αφήσουμε την Greta Thunberg κατά μέρους και ας κοιτάξουμε γύρω μας την καταστροφή που συντελείται στον πλανήτη, αυτό θα πρέπει να σταματήσει πριν η κατάσταση γίνει μη αναστρέψιμη.
Και θα γίνει σίγουρα για να σωθεί το ανθρώπινο είδος αλλά και ότι υπάρχει στη γη, τα μέτρα θα τα πάρουν οι ίδιοι οι ηγέτες γιατί δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά και όχι επειδή το λέει η Γκρέτα και ο κάθε οικολόγος/ περιβαλλοντολόγος/ κλιματολόγος κ.λ.π απλά αν υπάρχουν φωνές που ασκούν πίεση θα επισπεύσουν τις διαδικασίες για την επιβολή ριζικών μέτρων.
Η αδιαφορία όμως από όλους μας είναι αρκετά "εκνευριστική", προτιμούμε να δείχνουμε πόσο καλοπερασάκηδες είμαστε και να μη βλέπουμε πιο πέρα από τη μύτη μας - τι φάγαμε σήμερα τι ήπιαμε σήμερα πόσα χρήματα έχουμε δώσει για να πάρουμε καταναλωτικά αγαθά και άλλα τέτοια πεζά και χαζά και μην επεκταθώ περισσότερο γιατί θα γίνω ιδιαίτερα αντιπαθής - κρίνουμε όμως αυστηρά μια δεκαεξάχρονη ενώ θα έπρεπε να την επευφημούμε για τη δράση της (μάλλον χλευάζουμε και όχι κρίνουμε απ' ότι έχω καταλάβει), τεσπα, πιθανόν οι μεγάλες ηλικίες να σκέφτονται διαφορετικά όμως οι νέοι σκέφτονται το μέλλον τους και των παιδιών τους και των παιδιών των παιδιών τους και ανησυχούν.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.967
τα μέτρα θα τα πάρουν οι ίδιοι οι ηγέτες γιατί δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά και όχι επειδή το λέει η Γκρέτα
:o


Ε τότε τι το θες αυτό το avatar; :rolleyes:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Τώρα πήρα είδηση τι γίνεται εδώ... :hunter:


Η Γκρέτα είναι το αντίστοιχο με τις χαλασμένες μπάμιες στο φαγητό. Στα σκουπίδια πριν καν ασχοληθούμε. :biggrin:

Κι ακόμα πιο αξιολύπητοι είναι οι πολιτικοί που της έδωσαν αξία, αυτοί που νομίζουν ότι επειδή είπε το παρτσακλό δύο μπούρδες επιπέδου Κοκκινοσκουφίτσας, θα συγκινηθεί το πόπολο...

Να έβγαινε καμιά μουνρα να μας πει για το μέλλον της σιλικόνης στις προσθετικές, να το καταλάβω. Θα της έφτιαχνα και εικόνισμα.
αυτό τώρα μπορεί να εκληφθεί και ως σεξιστική προσβολή της γενετήσιας υπόστασης της μέλλουσας νύφης του Άλφεε μας :lolsign:
:o


Ε τότε τι το θες αυτό το avatar; :rolleyes:
του το έστειλε η καλή του να το βάλει....
και την έχεις δει πως γίνεται όταν δεν περνά το δικό της....:cry::lol:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
:o


Ε τότε τι το θες αυτό το avatar; :rolleyes:



Έχεις δίκιο, θα το αλλάξω γιατί την βαρέθηκα.
Θα βάλω ένα Nordost Valhalla ως σύμβολο απόλυτης χαϊεντίλας αλλά και αλληλεγγύης προς τους αδίκως καταφρονημένους πιουρίστες του παραδοσιακού audio. :pickingnose:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Έχεις δίκιο, θα το αλλάξω γιατί την βαρέθηκα.
Θα βάλω ένα Nordost Valhalla ως σύμβολο απόλυτης χαϊεντίλας αλλά και αλληλεγγύης προς τους αδίκως καταφρονημένους πιουρίστες του παραδοσιακού audio. :pickingnose:
Βάλε Kondo για τους μερακλήδες :lolsign:
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • loggeo
    Projectors

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.211
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top