Τι είδαμε, τι θα δούμε







jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
11/10.

Μπορεί και 12/10.

Από τις πιο διασκεδαστικές ταινίες εβερ.
Την πρωτη φορα που την ειδα θα εβαζα 10/10, μετα απο 10 φορες καλο ειναι και το 7,5 :)
Ναι βαθμολογω καπως περιεργα αλλα βλεπω και αλλους που βαζουν υψηλους βαθμους σε εντελως μαπα ταινιες :lol:
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655
Το shaolin soccer είναι μάλλον η πιο κοντινή ταινία στο αγαπημένο kung fu hustle.

Αν τυχόν δε το έχετε δει, προτείνεται ανεπιφύλακτα! 11/10 καθαρά.


Δεν γνωρίζω άλλες παρόμοιου χιούμορ κινεζικες ταινίες, αν ξέρετε, πείτε μου!
 


minas

Πισιά
Μηνύματα
3.907
Reaction score
3.700



Γρήγορη, έξυπνη, μου άρεσε πολύ.
8,5/10
Παλιός καλός Guy Ritchie. Δεν διεκδικεί βραβείο πρωτοτυπίας, αλλά βλέπεται πολύ ευχάριστα και είναι καλογυρισμένη. Η καλύτερη φρέσκια ταινία που έχω δει τους τελευταίους μήνες...
 


Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
AEB95F86-6EB0-4420-BFD7-BFC20C60D754.jpeg


Εκπληξεις περιμένουν όσους ετοιμάζονται να δουν το 19o (719) επεισόδιο της έβδομης περιόδου του The Blacklist.

Η πρωτη:

The Blacklist is getting crafty in response to the coronavirus pandemic shutting down production.

To close out its seventh season, the NBC crime drama will employ a combination of live-action footage from the partially filmed 19th episode and graphic-novel-style animation. The hybrid episode, titled "The Kazanijan Brothers," will serve as the finale for the shortened season, which was originally intended to run 22 episodes.

To complete the episode, stars James Spader, Megan Boone, and their castmates recorded audio at home, with the rest of the episode also being animated and edited remotely.

Η δευτερη έκπληξη θα πρέπει να παραμείνει ως έχει.:tongue:


The Blacklist has officially been renewed for season eight.
 
Last edited:



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
After life

Ακραία καταθλιπτικό, τόσο καταθλιπτικό που γελάς εύκολα στις κωμικές στιγμές, γνήσια βρετανικό και το καλύτερο εβερ κάστινγκ που έχει υπάρξει ποτέ. Απίθανο!
 
Last edited:

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.152
Reaction score
93.263
After life

Ακραία καταθλιπτικό, τόσο καταθλιπτικό που γελάς εύκολα στις κωμικές στιγμές, γνήσια βρετανικό και το καλύτερο εβερ κάστινγκ που έχει υπάρξει ποτέ. Απίθανο!
Ακραία καταθλιπτικό και σε σειρά; :confused:

Bye bye από μένα. Ας την δει ο @xfader που τρελαίνεται για κάτι τέτοια. :roflmao:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Ακραία καταθλιπτικό και σε σειρά; :confused:

Bye bye από μένα. Ας την δει ο @xfader που τρελαίνεται για κάτι τέτοια. :roflmao:
είναι απίστευτα καταθλιπτικό και κωμικό ταυτόχρονα, δεν έχω ξαναματαδεί τέτοιο πράμα
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Μου είναι αφόρητα αντιπαθής ο Gervais.
παίζει τέλεια

κανονικά σε αυτή τη σειρά πρέπει να δώσουν βραβείο όσκαρ για το κάστινγκ και να μην ξαναδώσουν όσκαρ σε αυτή την κατηγορία ποτέ ξανά
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655

Ξεκίνησα να το βλέπω, μόνο για να σκοτώσω λίγο χρόνο, κάνα τέταρτο, πριν κοιμηθώ, ίσα ίσα να τελειώσει το μαλτ.

Τελικά είδα 1,5 επεισόδιο, κι είναι πολύ ωραίο, σε όλα, ακόμα και στον ήχο.

Θα το πάρω σερί στην πρώτη ευκαιρία, και θα είναι η πρώτη τουρκική σειρά που θα κάτσω να δω! Απίστευτο...
 
Last edited:


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top