Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.305
Μανιτάρια σε κονσέρβα ρε φίλε... >:(
Πόσοι άνθρωποι δεν γνωρίζουν πως στη πίτσα δεν βάζουμε μανιτάρια σε κονσέρβα... Μόνο αυτός που ψώνισε τα υλικά...
Η μισή μαγεία ήδη έχει πάει περίπατο...
MVIMG_20200629_213916.jpg
 






bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.305
Έχω μια πελώρια λαχτάρα για σαβούρα σήμερα, έχω αυτές τις παράδες και πείνα στο φουλ!!
Με άριστα το 10 το ψητοπωλείο αυτο παίρνει ένα 5 αλλά δεν υπάρχουν άλλες επιλογές, είναι ένα και μοναδικό σε ακτίνα πολλών χλμ και γίνεται εκμετάλλευση...
Θα φάω και θα πέσω σε χειμερία νάρκη μέχρι να με πονέσει η μέση από το άθλιο στρώμα που θα γύρω το κορμί μου:lolsign:
IMG_20200630_145129.jpg
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.305
1.90 η πίτα γύρο;;
Γιαυτό είναι μάπα, επειδή είναι σχετικά φθηνά.
Πάντως το πολίτικο κεμπάπ που πήρα άξιζε, δεν ήταν το καλύτερο που έχω φάει γιατί ήταν αρκετά ψημένο, άμα το είχε κρατήσει λίγο ζουμερό θα είχε πάρει ένα 8/10
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Γιαυτό είναι μάπα, επειδή είναι σχετικά φθηνά.
Πάντως το πολίτικο κεμπάπ που πήρα άξιζε, δεν ήταν το καλύτερο που έχω φάει γιατί ήταν αρκετά ψημένο, άμα το είχε κρατήσει λίγο ζουμερό θα είχε πάρει ένα 8/10
Με τα 6.10 ευρα που περίσσεψαν τι πήρες? Σοδες?
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.305
Με τα 6.10 ευρα που περίσσεψαν τι πήρες? Σοδες?
Μερίδα κεμπάπ πήρα, μια σαλάτα, μια κόκα και ένα σουβλάκι κεμπάπ μήπως υπάρξουν κενά που πρέπει να καλυφθούν....εντέλει δεν χρειάστηκε και το κράτησα για 2 αλεπούδες που έρχονται έξω από τη πόρτα μου συνήθως γύρω στις 21.00 το βράδυ.
Έδωσα 11,70€ και τα ρέστα μπουρμπουάρ επειδής είμαστε και λάρτζ :lolsign:
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Μερίδα κεμπάπ πήρα, μια σαλάτα, μια κόκα και ένα σουβλάκι κεμπάπ μήπως υπάρξουν κενά που πρέπει να καλυφθούν....εντέλει δεν χρειάστηκε και το κράτησα για 2 αλεπούδες που έρχονται έξω από τη πόρτα μου συνήθως γύρω στις 21.00 το βράδυ.
Έδωσα 11,70€ και τα ρέστα μπουρμπουάρ επειδής είμαστε και λάρτζ :lolsign:
Άντε ξάπλα τώρα. Τα λέμε αύριο....
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.305
Δεν θα κοιμηθώ τελικά, θα κάτσω να σας κάνω παρέα!!
Έμαθα πριν λίγο πως θα έχω ρεπό για το υπόλοιπο της βδομάδας, από Δευτέρα πάλι δλειά :dance2:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.305
Θα γμθεις στο ποδήλατο.....κατάλαβα...
Άντε, οργάνωσε το προπονητικό για την ομάδα avsite...
Θα κάτσω να σχεδιάσω τη εμφάνιση, θα γίνει οργανωμένη η κίνηση!!
Να ξέρει ο κόσμος που θα βρίσκει τα πτώματα στη άσφαλτο από τη κούραση που να απευθυνθεί... :lolsign:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.133
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top