Ακουστές διαφορές σε καλώδια ρεύματος

P

PMC

Guest
εγω εβαλα λαικ για συμπαρασταση και γιατι μου αρεσει ο τροπος που γραφει και σκεφτεται..(συμφωνω ή διαφονω πραττω ή δε πρατω.. πολυ σχετικο.. ) σιγουρα ειμαι λαθος οτι και να κανω εξ ορισμου :)

Καλό είναι το λαικ να το σκεφτόμαστε πριν το δώσουμε.;)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Καλό είναι το λαικ να το σκεφτόμαστε πριν το δώσουμε.;)
με τι μυαλο ;
τσαμπα ειναι.. :)
καταραμενη αυπνια.. αναγκαζομαι να κανω λαικ βραδιατικα μεχρι να μου κανει τη χαρη ο υπνος.. ουτε αυτος δε με παιρνει.. θελω και κοκκινομαλλα τρομαρα μ.. δε κοιταω/μετραω τα μαυρα μου τα χαλια τα καλωδια..
 
Last edited:

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Αυτό τι λέει γιατί με ενδιαφέρει ?
Άθλιο, ανάξιο του ονόματος
Λίγες ώρες μετα την συνομιλία μας, το μικρότερο αδερφάκι PMC twenty21 έγινε ρόμπα ξεκούμπωτη στο spinorama
042B1F55-3DCE-44A7-8D48-1A24B54E6719.jpeg



Και σχόλιο:
Oh, boy! Nothing like having every one of your expectations about the company dashed in one graph! What kind of response is this? Did different people design different parts of the speaker and never talked to each other? Or is this PMC's idea of what a neutral response looks like?

Προφανώς έχουμε να κάνουμε με τελείως διαφορετική προσέγγιση απο την εταιρία μεταξύ των μεγάλων στουντιακών ηχείων και των ηχείων για χαϊεντάδες. :biggrin:

Και εδώ είναι που πετάγεται ο ψεκασμένος και λέει: τα έχεις ακούσει;

:lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Λίγες ώρες μετα την συνομιλία μας, το μικρότερο αδερφάκι PMC twenty21 έγινε ρόμπα ξεκούμπωτη στο spinorama
View attachment 171491


Και σχόλιο:
Oh, boy! Nothing like having every one of your expectations about the company dashed in one graph! What kind of response is this? Did different people design different parts of the speaker and never talked to each other? Or is this PMC's idea of what a neutral response looks like?

Προφανώς έχουμε να κάνουμε με τελείως διαφορετική προσέγγιση απο την εταιρία μεταξύ των μεγάλων στουντιακών ηχείων και των ηχείων για χαϊεντάδες. :biggrin:

Και εδώ είναι που πετάγεται ο ψεκασμένος και λέει: τα έχεις ακούσει;

:lolsign:
wtf?!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Για ποιο λόγο μια pmc να βγάλει ένα τέτοιο σκατοχείο?

το πως μετράει το ξέρανε....
+10db στον γάμο του καραγκιόζη και βρήκαν τη λύση
να το ακούτε off axis :headbang: :lol: ούτε καν λόγος για καλώδια....:lol:


και έχεις και τους σκαταυτιάδες ριβιούερς να το γουστάρουν κιόλας
 
Last edited:




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Λίγες ώρες μετα την συνομιλία μας, το μικρότερο αδερφάκι PMC twenty21 έγινε ρόμπα ξεκούμπωτη στο spinorama
View attachment 171491


Και σχόλιο:
Oh, boy! Nothing like having every one of your expectations about the company dashed in one graph! What kind of response is this? Did different people design different parts of the speaker and never talked to each other? Or is this PMC's idea of what a neutral response looks like?

Προφανώς έχουμε να κάνουμε με τελείως διαφορετική προσέγγιση απο την εταιρία μεταξύ των μεγάλων στουντιακών ηχείων και των ηχείων για χαϊεντάδες. :biggrin:

Και εδώ είναι που πετάγεται ο ψεκασμένος και λέει: τα έχεις ακούσει;

:lolsign:
Ηθικόν Δίδαγμα: Το συγκεκριμένο μοντέλο PMC δεν είναι ηχείο κατάλληλο για...αφρόντιστα δωμάτια. 🤡
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Είσαι λάθος. Και συ και ΄'οσοι σου έκαναν like. period.
Βρε άσε αυτούς που έκαναν λαϊκ.. Μπορεί να το έκαναν για τα τσακιρικα τα μπιρμπιλωτα τα γαλάζια μου μάτια...
Εγώ γιατί είμαι λάθος; question mark
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.665
Προφανώς έχουμε να κάνουμε με τελείως διαφορετική προσέγγιση απο την εταιρία μεταξύ των μεγάλων στουντιακών ηχείων και των ηχείων για χαϊεντάδες.
Καλά κάνει.
Στη στουντιακή δουλειά ζητάνε σοβαρά ουδέτερα εργαλεία ανάλυσης, ενώ ο χαϊεντολαός αγοράζει λουστραρισμένες γυαλισμένες ψαροκασελες με άποψη, δγιαβάζοντας Μιχαλάκη που ακούει κουκουρούκου, τι περιμένεις..
δεν είναι ηχείο κατάλληλο για...αφρόντιστα δωμάτια. 🤡
Κρύβε λόγια.
Θα καταλάβουν..
(Μπορεί να το γράφει και πάνω στο διάγραμμα, αλλά αυτοί δε κοιτάζουν τέτοια, άσε που δε πιστεύουν ούτε στα διαγράμματα, ούτε ότι μπορούν να βγουν τέτοια συμπεράσματα από διαγράμματα..αν δε το ακούσουν οι ίδιοι και γουρούνι στο σακί εγώ δε παίρνω και τέτοια)
 
Last edited:



n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Τι έχετε πάθει και σας φταίνε τα λάικ τώρα, βρε γεροπαράξενοι? :(

Τα 18-αρια τα σαμπ τα έχει πάρει σα στραγάλια ο μπουτχιας.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι έχει πάρει μόνο 2 και τα μεταφέρει (κάτω από την ίδια μασχάλη, τέτοιος τιτανοτεράστιος που είναι) από setup σε setup.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Τι έχετε πάθει και σας φταίνε τα λάικ τώρα, βρε γεροπαράξενοι? :(
Εγώ πάλι πιστεύω ότι έχει πάρει μόνο 2 και τα μεταφέρει (κάτω από την ίδια μασχάλη, τέτοιος τιτανοτεράστιος που είναι) από setup σε setup.
Βέβαια,και από ηπειρωτική Ελλάδα σε νησιωτική με ferry boat και από χώρα σε χώρα σε άλλους...χώρους.
Ομοίως και το ζεύγος JBL ,όπως και το ζεύγος SVS...
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
παρακαλώ κάντε λάικ όσοι τα θυμάστε). :biggrin:
Να μην το σκεφτούμε λίγο πρώτα;
Λάικς, έτσι με το κιλό, χωρίς να προηγηθεί ώριμη σκέψη;;
Εγώ πάλι πιστεύω ότι έχει πάρει μόνο 2 και τα μεταφέρει (κάτω από την ίδια μασχάλη, τέτοιος τιτανοτεράστιος που είναι) από setup σε setup.
Εγώ πάλι, εμμενωντας στη θεωρία του σειριακου δολοφόνου, πιστεύω πως απλά φωτογραφίζει τα δωμάτια των ανυποψίαστων θυμάτων του..
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΤΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ
ΔΩΣΤΕ ΛΑΙΚ ΣΤΟ ΛΑΟ
ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΗΣ ΛΑΙΚ-ΦΟΒΙΑΣ
ΛΑΙΚ ΜΙ ΕΝΤ Ι ΓΟΥΙΛ ΛΑΙΚ ΓΙΟΥ ΜΠΙΓΚ ΤΑΙΜ
ΝΤΟΥ ΓΙΟΥ ΛΑΙΚ ΜΑΜΑΖΕΛ ΝΤΙ ΓΚΡΙΣ
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.221
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top