Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.096
Reaction score
124.651
Και τα από πάνω στην σούβλα καλά είναι.
Άστα αυτά κι ανέβα πάνω, δε ξέρω πότε θα τους τελειώσει στο εβορα το Australian wagyu bavette, είναι σπεσιαλιτέ εκτός του στάνταρ μενού, για όσο υπάρχει απόθεμα. Δεν έχεις ξαναφάει τέτοιο πράγμα, είναι μια κατηγορία πάνω από αυτό που δοκίμασες εδώ όταν ήρθες, θα πάθεις σοκ..
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Τ Ι Π Ο Τ Α
Έχει γυαλίσει το μάτι μου...
Πρέπει για ακόμη μια φορά να αγοράσω κάτι ετοιματζιδικο και δεν ξέρω τι θα είναι αυτό...
Σαν πάω σπίτι (ελπίζω σήμερα) θα φτιάξω ένα ταψί μπάμιες να καθαρίσει το μέσα μου :lolsign:
 






bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Ήταν όντως, με τη πείνα που είχα... έκλεισα τα μάτια και τα πέταξα όλα μέσα στο στομάχι :biggrin:
 








bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Ρε Μπρετσοπιτούλη, τι θα γίνει με την συνταγή?
Θες να προβώ σε ωμότητες?
Δεν με έχεις πείσει ότι το εννοείς, βάλε σε ένα φάκελο 50€ και ταχυδρόμησε το ποσό στη διεύθυνση που θα σε στείλω.
Μετά από αυτό θα έχεις τη συνταγή με pm, τα χρήματα θα τα πάρεις πίσω μόνο όταν ανεβάσεις φώτο της τσουκνιδόπιτας στο τραπέζι παρέα με τον αβγδ :biggrin:
 
Last edited:

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Όσομπούκο με πατάτες στη γάστρα , αλλά φευ, ελεω προγραμματισμένης διακοπής της ΔΕΗ , μάλλον θα γίνει στη χύτρα , στο υγραέριο. :thumbsdown: τώρα τι θα βγει , είδωμεν.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Δεν με έχεις πείσει ότι το εννοείς,...

... τα χρήματα θα τα πάρεις πίσω μόνο όταν ανεβάσεις φώτο της τσουκνιδόπιτας στο τραπέζι παρέα με τον αβγδ :biggrin:
Εβουρλίστηκες απ την κάψα ή θες να σ αρχίσω στα σμπάρα?
:hunter::hunter:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top