Καλώδια και θύματα

sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
των ρούχων τι το θέλεις? σε σκάφη πλένεις? :laugh:

Δηλαδή σεις Ω Συντονιστά, βάζετε πλυντήριο άνευ αδείας χειριστού;;; o_O :hunter:

(τι άλλη λαλακία θα γράψω περιμένοντας τα γεμιστά ρε φούστη μ' ) :wink:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.817
Reaction score
77.367
Δηλαδή σεις Ω Συντονιστά, βάζετε πλυντήριο άνευ αδείας χειριστού;;; o_O :hunter:

(τι άλλη λαλακία θα γράψω περιμένοντας τα γεμιστά ρε φούστη μ' ) :wink:
έχω το γωγουλίνι :laugh:
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.817
Reaction score
77.367
Πλυντήριο ρούχων, αυτός ο άγνωστος...



ΙΙΙΙΙ σεξιστής! ΙΙΙΙ φαλοκρατικό γουρούνι!!!!1!1! IIIII τη νοικιάζεις?
όχι καλέ...απλά δεν με αφήνει....δεν τα κάνω καλά λέει:roflmao:
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Έχεις αυτόματο πότισμα και αν ναι, τι μάρκα/
Με το χέρι βρε το πότισμα, όπως οι χαϊεντάδες που στήνουν με το αυτί!
Τώρα για την ερχόμενη εβδομάδα που θα λείψω, ελπίζω αυτή η σαχλαμαριτσα που μόλις τοποθέτησα να κάνει λίγο δουλειά...

IMG_20200814_144613.jpg

Θα τα βάλω και σε προστατευμενο σημείο, θα κατεβάσω και την τέντα και ο Θεός... που δεν πιστεύω... βοηθός!
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Με το χέρι βρε το πότισμα, όπως οι χαϊεντάδες που στήνουν με το αυτί!
Τώρα για την ερχόμενη εβδομάδα που θα λείψω, ελπίζω αυτή η σαχλαμαριτσα που μόλις τοποθέτησα να κάνει λίγο δουλειά...

View attachment 176210
Θα τα βάλω και σε προστατευμενο σημείο, θα κατεβάσω και την τέντα και ο Θεός... που δεν πιστεύω... βοηθός!
Convid έχουν και είναι διασωληνωμένα, βάλε και μπουκάλια εναμισόλιτρα και χώσε τα μες στο Ποτισμένο χώμα κάτι θα κάνουν και αυτά

Πέντε γλαστρουλες είναι δεν χωράνε μες στο σπίτι ?
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Convid έχουν και είναι διασωληνωμένα, βάλε και μπουκάλια εναμισόλιτρα και χώσε τα μες στο Ποτισμένο χώμα κάτι θα κάνουν και αυτά
Όντως, θυμίζει λίγο ορό...!
Θα το ρισκάρω με τη σακούλα μόνο. Τα pdf στη συσκευασία λένε πως αρκεί για δύο εβδομάδες. Εγώ θα λείψω μια, οπότε πιστεύω θα είναι εντάξει.
Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου πως μόλις τα φυτακια πιάσουν διψήφιο νούμερο θα εγκαταστήσω αυτόματο πότισμα. Προς το παρόν είναι έξι.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.593
Reaction score
94.483
Ξεροκεφαλιές!

Τι σε χαλάει να βάλεις και τα μπουκάλια;

Ποια η διαφορά αν είναι 5 ή 10 για αυτόματο πότισμα;

Αλλά όλοι εσείς:sneaky: τα ίδια κάνετε! :biggrin:
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Όντως, θυμίζει λίγο ορό...!
Θα το ρισκάρω με τη σακούλα μόνο. Τα pdf στη συσκευασία λένε πως αρκεί για δύο εβδομάδες. Εγώ θα λείψω μια, οπότε πιστεύω θα είναι εντάξει.
Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου πως μόλις τα φυτακια πιάσουν διψήφιο νούμερο θα εγκαταστήσω αυτόματο πότισμα. Προς το παρόν είναι έξι.
οχι αυτοματο ποτισμα.....να τα ποτιζεις και να λες τραγουδακια
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Όντως, θυμίζει λίγο ορό...!
Θα το ρισκάρω με τη σακούλα μόνο. Τα pdf στη συσκευασία λένε πως αρκεί για δύο εβδομάδες. Εγώ θα λείψω μια, οπότε πιστεύω θα είναι εντάξει.
Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου πως μόλις τα φυτακια πιάσουν διψήφιο νούμερο θα εγκαταστήσω αυτόματο πότισμα. Προς το παρόν είναι έξι.
βάλτα μέσα τότε σίγουρα θα είσαι τζετ γιατί δεν θα στεγνώνει το χώμα από τον ζεστό αέρα.
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Όντως, θυμίζει λίγο ορό...!
Θα το ρισκάρω με τη σακούλα μόνο. Τα pdf στη συσκευασία λένε πως αρκεί για δύο εβδομάδες. Εγώ θα λείψω μια, οπότε πιστεύω θα είναι εντάξει.
Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου πως μόλις τα φυτακια πιάσουν διψήφιο νούμερο θα εγκαταστήσω αυτόματο πότισμα. Προς το παρόν είναι έξι.
Σου στέλνω τώρα 4 με curier, ή αν θέλεις με mail. :biggrin:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ξεροκεφαλιές!

Τι σε χαλάει να βάλεις και τα μπουκάλια;

Ποια η διαφορά αν είναι 5 ή 10 για αυτόματο πότισμα;

Αλλά όλοι εσείς:sneaky: τα ίδια κάνετε! :biggrin:
Μπορεί να είναι 20 ή 30, γιατί κόλλησες στο 10;
Αυτο που είπα πάντως ήταν πως τώρα ξεκίνησα με αυτά, οι γλαστρουλες είναι λίγες και το αυτόματο πότισμα δεν ήταν η πρώτη μου προτεραιότητα. Επειδή όμως μου αρέσει η φάση και σκοπεύω να τις αβγατισω τις γλάστρες, κάποια στιγμή θα μπει το αυτόματο.
Τι να σου κάνω αν δεν καταλαβαίνεις;
Η Γορτυνία υποτίθεται πως βγάζει έξυπνους ανθρώπους.
Σίγουρα είσαι από εκεί; :tongue:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.058
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top