Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Δεν βγαίνει άκρη έτσι κ. Χρήστο.
Φωνάξτε κάποιον επαγγελματία να κάνει σωστά μετρήσεις και να ρυθμίσει το μπέριγκερ.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Δημητρη: δεν εχω βαλει στο γραφημα το μπεριγκερ αυτη η η μετρηση ειναι χωρις το μπεριγκερ
βεβαια το rew μου λεει να ρυθμισω την καρτα ηχου E-MU 0404 δεν το εχω κανει δεν ξερω
Επαγγελματιας στα ιωαννινα δεν υπαρχει ειναι ειδος εν ανεπαρκεια :drinks:
Ελλιπές, γιατί μόνο μέχρι 1,1 khz ? κατά τα άλλα θα σου πούν οι δόκτωρες αλλά έχεις κάτι βουνά στα μπάσα και κάτι λαγκάδια εξαιρετικά.
Ιωαννη: για να αναρτηθει το γραφημα ημουν δυο ωρες σε διαπραγματευσεις με το γιο τον ............
Τωρα πως διαλα ειναι μεχρι το 1,1khz δεν ξερω επελεξα ενα απο τα γραφηματα γρηγορα
Γιατι το χρυσο μου επρεπε να φυγει :)
 
Last edited:





Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
εδεησε ο γιος να μου ανεβαση μονο αυτο το γραφημα ,τα αλλα οχι γιατι κουραζεται :spiteful:
ουτε το καλο παιδι, μου εξηγει πως ανεβαζουμε απο το REW στο αβουσαιτ
επικαλουμενος σοβαρα υπερκοπωση:confused::prankster:
πως το βλεπετε μρε συμφορουμιτες το γραφημα λεει τιπτα
η ειναι για τον ΓΤΠΚ που λεει και ο ευγενεστατος κατα τα αλλα χερ ντοκτορ:drinks:
Ο πιο απλός τρόπος :
Σε κάθε παράθυρο REW εμφανίζεται πάνω αριστερά μικρό εικονίδιο φωτογραφικής μηχανής...
Αριστερό κλικ πάνω σε αυτήν κι επιλέγεις την ενότητα (λ.χ. ΄΄Εικόνες΄΄) όπου θ'αποθηκευθεί η τρέχουσα απεικόνιση...
1603053190237.png


Ανοίγεις κατόπιν στον browser (λ.χ. google chrome) την παρακάτω ιστοσελίδα :

Αριστερό κλικ στο πλαίσιο ΄΄ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΑ΄΄ ανοίγει παραθυράκι στον υπολογιστή μέσω του οποίου θα επιλέξεις την ενότητα ΄΄Εικόνες΄΄ και μέσα στο νέο παράθυρο κάνεις αριστερό κλικ στην επιθυμητή εικόνα και ακολούθως αριστερό κλικ στο πλαίσιο ΄΄Άνοιγμα΄΄ κάτω δεξιά
1603053693637.png


Κλικάρεις στην ιστοσελίδα τώρα την εντολή ΄΄Ανέβασμα΄΄.Όταν εκτελεστεί το ανέβασμα,θα σου εμφανίσει τη φωτογραφία σ'ένα μικρό πλαίσιο.Αριστερό κλικ εντός του πλαισίου για να εμφανιστεί σε μεγάλες διαστάσεις σε νέα σελίδα φυλλομετρητή...
1603053814721.png


Στην εμφανισθείσα εικόνα με τις μεγάλες τώρα διαστάσεις δεξί κλικ και με αριστερό κλικ την εντολή ΄΄Αντιγραφή Εικόνας΄΄.

Στην ιστοσελίδα του avsite εντός της υποψήφιας δημοσίευσης δεξί κλικ και δίνεις από το πλαίσιο που ανοίγει εντολή επικόλληση.Περιμένεις να φορτώσει και όταν ολοκληρωθεί το φόρτωμα και η σύνταξη της δημοσίευσης ΄΄Υποβολή΄΄ κατά τα γνωστά...
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Σας ευχαριστω τα μαλλα μεσιε μπουτια λογο τσιπουροποσιας δεν μπορω να το διαβασω
Ελπιζω να το καταλαβω αυριο νηφαλιος και παλι σας ευχαριστω :drinks: :party:
Συγγνωμη για τη διακοπη στη ροη σας αλλα επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα το απολαυσετε και οτι θα το εκτιμησετε , εστω την ιστορικοτητα του.
της περισοτερες φορες με τσελιμπιταχε ακουω μπρουκνερ ολες της συμφωνιες:)
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Ο πιο απλός τρόπος :
Σε κάθε παράθυρο REW εμφανίζεται πάνω αριστερά μικρό εικονίδιο φωτογραφικής μηχανής...
Αριστερό κλικ πάνω σε αυτήν κι επιλέγεις την ενότητα (λ.χ. ΄΄Εικόνες΄΄) όπου θ'αποθηκευθεί η τρέχουσα απεικόνιση...
View attachment 183336

Ανοίγεις κατόπιν στον browser (λ.χ. google chrome) την παρακάτω ιστοσελίδα :

Αριστερό κλικ στο πλαίσιο ΄΄ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΑ΄΄ ανοίγει παραθυράκι στον υπολογιστή μέσω του οποίου θα επιλέξεις την ενότητα ΄΄Εικόνες΄΄ και μέσα στο νέο παράθυρο κάνεις αριστερό κλικ στην επιθυμητή εικόνα και ακολούθως αριστερό κλικ στο πλαίσιο ΄΄Άνοιγμα΄΄ κάτω δεξιά
View attachment 183337

Κλικάρεις στην ιστοσελίδα τώρα την εντολή ΄΄Ανέβασμα΄΄.Όταν εκτελεστεί το ανέβασμα,θα σου εμφανίσει τη φωτογραφία σ'ένα μικρό πλαίσιο.Αριστερό κλικ εντός του πλαισίου για να εμφανιστεί σε μεγάλες διαστάσεις σε νέα σελίδα φυλλομετρητή...
View attachment 183338

Στην εμφανισθείσα εικόνα με τις μεγάλες τώρα διαστάσεις δεξί κλικ και με αριστερό κλικ την εντολή ΄΄Αντιγραφή Εικόνας΄΄.

Στην ιστοσελίδα του avsite εντός της υποψήφιας δημοσίευσης δεξί κλικ και δίνεις από το πλαίσιο που ανοίγει εντολή επικόλληση.Περιμένεις να φορτώσει και όταν ολοκληρωθεί το φόρτωμα και η σύνταξη της δημοσίευσης ΄΄Υποβολή΄΄ κατά τα γνωστά...
Για ποιο λόγο να την ανεβάσει (και) στο imgbb και να την κάνει από εκεί "αντιγραφή";;
Γιατί να μην την ανεβάσει κατευθείαν εδώ;;; Και μάλιστα με τη χρήση λιγότερων βημάτων / παραθύρων.

{Να χρησιμοποιούσε το link της εικόνας στο imgbb και να ήταν μόνο εκεί η εικόνα.. έχει ένα μικρό νόημα (να μη γεμίζουμε τον server του avsite εικόνες... το hosting κάποιες φορές κοστίζει...), το να μπεί και στα 2 site και μάλιστα με παραπάνω συνολικά βήματα δεν ξέρω τι νόημα έχει...}

 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Σας ευχαριστω τα μαλλα μεσιε μπουτια λογο τσιπουροποσιας δεν μπορω να το διαβασω
Ελπιζω να το καταλαβω αυριο νηφαλιος και παλι σας ευχαριστω :drinks: :party:

της περισοτερες φορες με τσελιμπιταχε ακουω μπρουκνερ ολες της συμφωνιες:)
Για ποιο λόγο να την ανεβάσει (και) στο imgbb και να την κάνει από εκεί "αντιγραφή";;
Γιατί να μην την ανεβάσει κατευθείαν εδώ;;; Και μάλιστα με τη χρήση λιγότερων βημάτων / παραθύρων.

{Να χρησιμοποιούσε το link της εικόνας στο imgbb και να ήταν μόνο εκεί η εικόνα.. έχει ένα μικρό νόημα (να μη γεμίζουμε τον server του avsite εικόνες... το hosting κάποιες φορές κοστίζει...), το να μπεί και στα 2 site και μάλιστα με παραπάνω συνολικά βήματα δεν ξέρω τι νόημα έχει...}

Chris,έφτασε η ώρα να ΄΄υιοθετήσεις΄΄ - σε ό,τι αφορά στο image hosting τουλάχιστον - τον φίλτατο wnet...Ό,τι απορία έχεις είμαι βέβαιος πως θα στην επιλύσει πρόθυμα και με την παραμικρή λεπτομέρεια.:wink:
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Chris,έφτασε η ώρα να ΄΄υιοθετήσεις΄΄ - σε ό,τι αφορά στο image hosting τουλάχιστον - τον φίλτατο wnet...Ό,τι απορία έχεις είμαι βέβαιος πως θα στην επιλύσει πρόθυμα και με την παραμικρή λεπτομέρεια.:wink:
Έχει γίνει ήδη ..δις (μπορεί και τρις) μέσω teamviewer.. αλλά είναι λίγο ξεχασιάρης ο αγαπητός μας μα(ν)έστρος!!
Κάτι έχει το τσίπουρο εκεί, πρέπει να είναι πολύ γλυκόπιοτο το άτιμο !!!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
να ματαξαναγινει για να το εμπεδωσω ΝΑΙ ΝΑΙ Κυριε wnet :)
ελα στα ιωαννινα να δοκιμασεις ειναι θκομ τσιπουρο οχι αυτα που εχετε στον καμπο :drinks: :rofl:
λεγεται και καρκαμπιλα....... ο καμπος ετσι τον λεμε εμεις οι ορεινοι 😛
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
εκει που γραφεις το κειμενο, πατας attach files, βρισκεις την αποθηκευμενη προς ανοδο φωτουλα και πατας ανοιγμα
123123123123123123.jpg

αφου ανεβει, πατας full image.
22222222222222222222222222222222.jpg

αν κανεις λαθος φωτο...εχει delete δεξια.. 🐒
αν δεν πατησεις full image η αναρτηση θα γινει με τα φωτογραφικα αρχεια στο τελος της αναρτησης (συχνα το βλεπουμε αυτο στις αγγελιες) και μπορεις να ανεβασεις παραπανω απο μια φωτουλες σε καθε αναρτηση οπως εκανα παραδειγμα εγω εδω.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Έχει γίνει ήδη ..δις (μπορεί και τρις) μέσω teamviewer.. αλλά είναι λίγο ξεχασιάρης ο αγαπητός μας μα(ν)έστρος!!
Κάτι έχει το τσίπουρο εκεί, πρέπει να είναι πολύ γλυκόπιοτο το άτιμο !!!
Εν τοιαύτη περιπτώσει...σου είμαι ευγνώμων,καθότι ο ίδιος έχω δείξει ανάλογα πράγματα σε δικούς μου συγγενείς και δεν έχω σθένος για επαναλήψεις...
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
να ματαξαναγινει για να το εμπεδωσω ΝΑΙ ΝΑΙ Κυριε wnet :)
ελα στα ιωαννινα να δοκιμασεις ειναι θκομ τσιπουρο οχι αυτα που εχετε στον καμπο :drinks: :rofl:
λεγεται και καρκαμπιλα....... ο καμπος ετσι τον λεμε εμεις οι ορεινοι 😛
Κύριε Χρήστο από τι ποικιλία φτιάχνεις το φάρμακο?
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
αποκλειστικα και μονο ποικιλια Ντεμπινα η περιοχη ζητσας ,και περιξ αυτης εχει μονο Ντεμπινα
Αν εδω και 30 χρονια εχουν φυτεψη καμπερνε μερλοτ και σειραχ το μετσοβο τετοια εχει
τα ειχε φερει ο Αβεροφ απο Γαλλια :)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Εν τοιαύτη περιπτώσει...σου είμαι ευγνώμων,καθότι ο ίδιος έχω δείξει ανάλογα πράγματα σε δικούς μου συγγενείς και δεν έχω σθένος για επαναλήψεις...
Αχ αχ μεσιε μπουτια τα ιδια μου λεει και ο γιος-ηλεκτρολογος μηχανικος- και ο ταλαιπωρος πατερας
που πληρωνε 6 χρονια στο πολυτεχνιο; οτι θελει το παιδι, εχει ζεστα να του παρουμε κλιματιστικο
να δροσιζεται και αλλα ουκ εστιν αριθμος, ελα βρε να μου κανεις αυτο στον υπολογιστη
ερχεται αλλα δεν μου εξηγει, καθεται στον υπολογιστη και με ρυθμο πολυβολου κανει δουλεια
καντω αργα βρε π........ να γλεπω και εγω, ακομα πιο γρηγορα το κανει, με της φωνες επεμβαινει ο Κουγιας γιατι το βριζεις το παιδι κλπ κλπ, αυτα περναω μεσιε μπουτια μου:drinks:
ενω η κορη μου οτι θελεις μπαμπα η κορη ειναι μηχανολογος μηχανικος δεν ειναι ηλεκτρολογος
ηθικον διδαγμα: τα αρσενικα ειναι αγρια τα ατιμουλικα
 
Last edited:

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
αποκλειστικα και μονο ποικιλια Ντεμπινα η περιοχη ζητσας ,και περιξ αυτης εχει μονο Ντεμπινα
Αν εδω και 30 χρονια εχουν φυτεψη καμπερνε μερλοτ και σειραχ το μετσοβο τετοια εχει
τα ειχε φερει ο Αβεροφ απο Γαλλια :)
Παίρνεις κρασί πρώτα?
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.216
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top