Μπαμπά αγοράσαμε βινύλια. Μπορείς να μας φτιάξεις το πικάπ?


Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Θα ποστάρω και εγώ την υπάλληλο μου, που μου φέρνει τον δίσκο προς ακρόαση...

*Παρεμπιπτόντως είναι εποχιακή υπάλληλος και τώρα που κλείσαμε αναζητά παρόμοια εργασία...
1430403C-DF0F-4DC9-A2A3-B3F0A0B76BB0.jpeg
 





Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Εεεεε το κορίτσι, με κλειστά μάτια τον πιάνει ....Το δίσκο
Blind test ονομάζεται αυτή η τεχνική αγαπητέ Μουσικόφιλε...
Και νομίζω είναι του Bruce Springsteen
Επειδή κρατάει αρχείο από τις ακροάσεις θα το κοιτάξω και θα σε ενημερώσω!
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
μη στελνω πι εμ .. ζωδιακο χαρτη να στειλει, και μια φωτο με μαγιο, και να κανουμε συνεντευξη μεσω skype. α! και οπως ερχεται να περασει να παραλαβει κατι δισκους απο το δισκαδικο, μη ντυνομαι να βγω.:smoke:
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
μη στελνω πι εμ .. ζωδιακο χαρτη να στειλει, και μια φωτο με μαγιο, και να κανουμε συνεντευξη μεσω skype. α! και οπως ερχεται να περασει να παραλαβει κατι δισκους απο το δισκαδικο, μη ντυνομαι να βγω.:smoke:
Τον ζωδιακό χάρτη τι τον θες ????
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
για να σπασει ο (εργατικος) παγος.. 🐒
σε Monkey Beachness ειναι η εταιρια, ειναι απαραιτητο εγραφο για την προσληψη.. τυφλο συστημα βλεπω γνωριζει .. δισκογραφικα και τα ρεστα θα τα μαθει.. εξυπνο κοριτσι φενεται ... μονο ζωδιο και πλανητες να ξερω τι μου ξημερωνει με τα θυληκα συνεργατες δεν ειναι να τις πιστευεις, περισσοτερα ξερει κανεις απο τα αστρα απο αυτες για τον εαυτο τους..
 
Last edited:


Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Το ξεσκονίζει το βινύλιο
Το μπαινοβγάζει από το προστατευτικό sleeve, το έχει πάντα κάθετο, το πιάνει και με τα δυο χέρια από το πλάι και το κυριότερο το βρέχει με κυκλικές κινήσεις όσο πιο βαθιά γίνεται και το κάνει με απαλές κινήσεις και μπρος και πίσω ώστε να πάρει ότι έχει μείνει βαθιά από κάτω...

*Μου πήρε πολύ καιρό να της τα μάθω όλα αυτά, άρα θα έλεγα ότι είναι πλέον πολύ εξειδικευμένη...
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
μαγειρευει ?
τεσπα, ελπιζω να μην εχει κανα κουσουρι τυπου νυμφομανια ή να τις αρεσουν οι ωραιοι αντρες ... 🐒
 
Last edited:


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
αν υπαρχει καποιο επαγγελματικο βιντεο με ηχο γιατι τη πσαχνω στο γουεμπ και δε τη βρισκω με σοβαρο σκοπο παντα 🐒
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
οκαυ, μου φτανει η συστατικη επιστολη, γιατι θα φαμε ξυλο στο τελος...τοσα χρονια πως την εχω γλυτωσει... βεβαια ερχομαστε στο θεμα πως θα φτασει αθηνα η δεσποινης με την απαγορευση κινησης των πλοιων (αν και δε νομιζω να εχει προβλημα απλα θα αργησει λιγο).. ελπιζω μονο να μην αργησει πολυ και να μου λεει "Oh this...last year..." 🐒
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.145
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top