A7 R III

Μηνύματα
119
Reaction score
269
Καλημερα, εχω (σχεδον)αποφασισει για την εν θεματι μηχανη σε αυτη την τιμη, που ειναι αρκετα χαμηλοτερα απο οτι αλλο εχω βρει. Το εshop "Ε-infinity" το γνωριζει καποιος? εχτε να προτεινετε καποιο αλλο eshop φθηνο και αξιοπιστο?
1604829870363.png

(μετα την τραυματικη εμπερεια με την https://loudspeakerfreaks.com/ εχασα 500 ευρω, δεν θελω να ξαναμπλεξω).
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Μηνύματα
700
Reaction score
1.344
Η E-Infinity είναι η πιο οικονομική εταιρία με γρήγορη παράδοση. Από την εταιρία έχω αγοράσει την α7rΙΙI και αρκετούς φακούς δίχως πρόβλημα.
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.873
Reaction score
34.210
Απλα να μη ξεχναμε πως τα προιοντα δεν εχουν ελληνικη εγγυηση και δεν ειναι ελληνικων αντιπροσωπειων , με οτι συνεπαγεται αυτο σε περιπτωση "στραβης" η προβληματος η ελλατωματος.
 

Μηνύματα
700
Reaction score
1.344
Σωστά δεν έχουν τοπική εγγύηση η οποία είναι χρήσιμη σε χοντρή στραβή.
Από τις αγορές μου ποτέ δεν έκατσε ''λεμόνι'', τον εξοπλισμό μου τον προσέχω καλύτερα κι από τα μάτια μου το δε όφελος σε αγορές γκρι μάρκετ είναι άνω των 5500€.

υ.γ. είχα κάνει παραγγελία τον Sony FE 100-400mm στο Eglobal central αξίας 2000€, την επομένη ακύρωσα και μου επέστρεψαν τα χρήματα σε 3 ημέρες. Όμως κάθε φορά έχω ένα σφίξιμο ως να παραλάβω.
 

Μηνύματα
119
Reaction score
269
Σωστά δεν έχουν τοπική εγγύηση η οποία είναι χρήσιμη σε χοντρή στραβή.
Από τις αγορές μου ποτέ δεν έκατσε ''λεμόνι'', τον εξοπλισμό μου τον προσέχω καλύτερα κι από τα μάτια μου το δε όφελος σε αγορές γκρι μάρκετ είναι άνω των 5500€.

υ.γ. είχα κάνει παραγγελία τον Sony FE 100-400mm στο Eglobal central αξίας 2000€, την επομένη ακύρωσα και μου επέστρεψαν τα χρήματα σε 3 ημέρες. Όμως κάθε φορά έχω ένα σφίξιμο ως να παραλάβω.
Απλα να μη ξεχναμε πως τα προιοντα δεν εχουν ελληνικη εγγυηση και δεν ειναι ελληνικων αντιπροσωπειων , με οτι συνεπαγεται αυτο σε περιπτωση "στραβης" η προβληματος η ελλατωματος.
ευχαριστω, ψαχνωντας τα ψιλα γραμματα σε σχετικα site ειδα οτι αυτα τα προιοντα δεν εχουν καν εγγυηση του κατασκευαστη! παρα εγγυηση του πωλητη και μονο για την εργασια, τα υλικα τα χρεωνουν εχτρα!
1605157601846.png

Ειχα την αισθηση οτι toylaxiston θα εχουν εγγυση κατασκευαστη εκτος Ελλαδος. Παντως οι διαφορες σε τιμη πωλησης ειναι χαοτικες.
 

Μηνύματα
416
Reaction score
520
ευχαριστω, ψαχνωντας τα ψιλα γραμματα σε σχετικα site ειδα οτι αυτα τα προιοντα δεν εχουν καν εγγυηση του κατασκευαστη! παρα εγγυηση του πωλητη και μονο για την εργασια, τα υλικα τα χρεωνουν εχτρα! View attachment 186358
Ειχα την αισθηση οτι toylaxiston θα εχουν εγγυση κατασκευαστη εκτος Ελλαδος. Παντως οι διαφορες σε τιμη πωλησης ειναι χαοτικες.
Για ακριβές αγορές είναι νομίζω μεγάλο ρίσκο.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.023
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top