Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.955
Το τιμόνι θα κατέβει με το καλημέρα Σάκη , η επίθεση προϋποθέτει και ακαμψία σε όλους τους τομείς αλλιώς η δύναμη που βάζουμε δεν θα είναι το ίδιο αποδοτική.
Γενικά έχω σοβαρό θέμα αν φλεξάρει κάτι πάνω στο ποδήλατο, θέλω όταν το πατάω να είναι όλα σταθερά σαν βράχος κάτω απ'τα ποδάριαμ.
Δυστυχώς άνεση και επιδόσεις είναι δγιό αντίθετες έννοιες στο άθλημα.
Προσωπικά έχω προσπαθήσει πολύ πάνω στο κίτρινο να βρω τη χρυσή τομή αυτών των δύο, η αλλαγή του τιμονιού σε φλάτ στο άνω μέρος βοήθησε πολύ, η ταινία που έχω καταλήξει επίσης, οι eurus με τη ικανότητα να απορροφούν κάπως τις κακοτεχνίες βοήθησαν να πάω λίγο παραπέρα, τα νέα πιο εργονομικά χειριστήρια έπαιξαν ένα μικρό ρόλο ως προς τη άνεση.
Η εξέλιξη της τεχνικής και η αστραπιαία αντίδραση από και προς το ποδήλατο είναι το πιο σημαντικό, αλλιώς σου φεύγουν τα σφραγίσματα σε ένα επιθετικό και άκαμπτο σύνολο...
 


Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.215
Γιατί, ρε φιλαράκι μιλάς έτσι, να πούμε, με στεναχωρείς και δεν είναι σωστό, να ξέρεις... Μια χαρά περνάνε οι ΕΛΔΥΚάριοι εδώ, ξέρω τι σου λέω. :)

Ρε συ, την πρόσκληση που σου έστειλα, την ενεργοποίησες;
Έλα ρε, πλάκα κάνεις? θητεία είπαμε να βγάλουμε όχι να αλλάξουμε και χώρα. Αν και τελικά πήγα 3 φορές Κύπρο ως φαντάρος :D με κυνηγούσε η φάση...
Πρόσκληση που ρε Γιώργο? Δεν είδα κάτι στα πμ :idk:
Χρήστο το τιμόνι φλεξάρει έντονα και είναι και ψηλά. Το υπόλοιπο ποδήλατο είναι θα έλεγα στίφ. Τα αφήνω όλα για το φίστινκ...
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.955
Επίσης τα βράδια βγαίνω και φυτεύω στο πλάι των δρόμων τριβόλια (στρουβόλια που τα λεν και στο χωριόμ)
Αν ξαφνικά στη περιοχή Παπάγου·-Χολαργός βλέπεις στους δρόμους πολλά από δαύτα θα ξέρεις τι το προκάλεσε... :sneaky:

0201065.jpg
 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Πολυ αερα σημερα. Ανεβηκα κηφισιας απο παπανικολη μεχρι μαρουσι και με ξυρισε κανονικα..
 


Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.981
Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/qMMvtUwFAbb

Ξεκίνησα για παραλιακή αλλά μόλις ένιωσα τον αέρα έστριψα για Πειραιά να μεινω εντός αστικού ιστού μπας και κόψει λίγο.
Δεν μου το βγάζει, έχει error.

Ετοιμαζόμουν για μια δυνατή βόλτα σε Υμηττο αλλά... έχει πολύ αέρα όντως :whistling:
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.965
Reaction score
20.486
Castelli φτώχεια και φιλότιμο;
Δεν πιστεύω να γυαλίζω και μου πετάξει πινέζες ο ξέρεις ποιος;
Δεν θα γυαλίζεις ρε, είναι mat μαύρο και το φοράς μεταξύ κράνους και κεφαλιού - δεν φαίνεται!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.955
Έπρεπε να πας μέχρι Βάρκιζα πανάγο και πίσω, εντάξει είχε αέρα, μέσα στο παιχνίδι είναι και αυτό.
Θα επιλέξεις ένα άλλο ρυθμό, θα σκύψεις λιγάκι να μη τον τρώς στη μάπα ζωντανό τον αέρα και όλα καλά.
Βαρκιζάουα είναι μια χαρά προπόνηση με ρυθμό και ελάχιστο βαθμό δυσκολίας.
Αντε να απλώνεις από σιγά σιγά!
 

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.981
Δεν μου το βγάζει, έχει error.
Ανοίγω το app στο iPad. Αν ξέρετε σας παρακαλω να με βοηθήσετε θα με βοηθούσε. Ειναι θέμα ρυθμίσεων, θέμα δικαιωμάτων η κάτι του strava?
 

Μηνύματα
19.325
Reaction score
13.538
Ανοίγω το app στο iPad. Αν ξέρετε σας παρακαλω να με βοηθήσετε θα με βοηθούσε. Ειναι θέμα ρυθμίσεων, θέμα δικαιωμάτων η κάτι του strava?
Δοκίμασε το απευθείας λινκ, όχι το shortened από την επιλογή share του strava...

Δεν θα γυαλίζεις ρε, είναι mat μαύρο και το φοράς μεταξύ κράνους και κεφαλιού - δεν φαίνεται!
Νομίζω ότι είναι ακριβώς το ίδιο, ή σχεδόν το ίδιο με ένα που έχω κι εγώ της castelli. Και δεν έχει σχέση με "γυαλιστερά" όντως, για να κρατά ζεστό το κεφαλάκι και το σβέρκο είναι...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.955
Εγω μέχρι στιγμής φοράω μόνο ένα καπελάκι κάτω από το Κράνος, δεν είναι για το κρύο φυσικά, περνάει καλύτερα και ο αέρας αλλά είναι καθαρά και μόνο για τα έντομα που περνάνε από τις τεράστιες τρύπες του κράνους και ειδικά για τη μέλισσα που είμαι τέρμα αλλεργικό.

Αργότερα φοράω ένα σκουφάκι που καλύπτει μέχρι και τα αυτιά, στο λαιμό έχω ένα εξαιρετικό κάλυμμα λαιμού της northwave.
 

Μηνύματα
15.016
Reaction score
20.761
Έπρεπε να πας μέχρι Βάρκιζα πανάγο και πίσω, εντάξει είχε αέρα, μέσα στο παιχνίδι είναι και αυτό.
Θα επιλέξεις ένα άλλο ρυθμό, θα σκύψεις λιγάκι να μη τον τρώς στη μάπα ζωντανό τον αέρα και όλα καλά.
Βαρκιζάουα είναι μια χαρά προπόνηση με ρυθμό και ελάχιστο βαθμό δυσκολίας.
Αντε να απλώνεις από σιγά σιγά!
Αύριο το πρωί άντε κομμάτια να γίνω ...

Δυνατη βολτα. Η συγγρου πως ηταν απο αμαξια;
Είχε 20 αυτοκίνητα αν μέτρησα καλά ...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.955
Αύριο θα βγω και εγώ παραλιακή πανάγο, δεν ξέρω ώρα, αν τύχει και βρεθούμε βάλε μια δυνατή φωνή, εγώ δεν σηκώνω κεφάλι, ούτε κοιτάω να χαιρετώ το κόσμο όπως συνήθως κάνουν όλοι...
Απο πληροφορίες που έχω, αν σε σταματήσουν για έλεγχο δεν σε γράφουν, σου ζητάνε όμως να επιστρέψεις πίσω.
Και αυτό θεωρώ πως θα το κάνει άμα πέσεις σε κάνα κράνος...
 

Μηνύματα
15.016
Reaction score
20.761
Δε θα ξεκινήσω πολύ πρωί να βγάνει λίγο ήλιο.


ούτε κοιτάω να χαιρετώ το κόσμο όπως συνήθως κάνουν όλοι
Πρέπει να είσαι ο καλύτερος μαθητής του κροςφειντερ , θα είναι πολύ περήφανος για την εξέλιξη σου :gotcha:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.600
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top