audio spectrum av-1

Μηνύματα
4
Reaction score
1
καλησπερα στην κοινοτητα!
μηπως κανεις γνωριζει τα χαρακτηριστικα των audio spectrum av1 ? ποσα watt ειναια βασικα και οποια αλλη γνωμη θα ειναι πολυτιμη.εχω ψαξει online να βρω καποιο καταλογο της εταιρειας (η οποια εχει κλεισει προ πολλου) αλλα πουθενα δεν βρισκω τα av1
ευχαριστω
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.055
:rolleyes:

καλησπερα στην κοινοτητα!
μηπως κανεις γνωριζει τα χαρακτηριστικα των audio spectrum av1 ? ποσα watt ειναια βασικα και οποια αλλη γνωμη θα ειναι πολυτιμη.εχω ψαξει online να βρω καποιο καταλογο της εταιρειας (η οποια εχει κλεισει προ πολλου) αλλα πουθενα δεν βρισκω τα av1
ευχαριστω
καλησπέρα και καλώς ήρθες
κάνε λίγο υπομονή όλο και κάποιο μέλος θα έχει να σε κατευθύνει

ίσως και ο @PeterMeni
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
:rolleyes:


καλησπέρα και καλώς ήρθες
κάνε λίγο υπομονή όλο και κάποιο μέλος θα έχει να σε κατευθύνει

ίσως και ο @PeterMeni
Δεν το γνωρίζω καθόλου το συγκεκριμένο. Μάλλον ανήκει σε μια οικονομική σειρά για οικιακό κινηματογράφο.
 


PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
ναι ηταν ηχεια διαλογου
Ανέβασε μια φωτογραφία. Η ισχύς είναι σχετική με το πρόγραμμα και πως το δηλώνεις. Σε small δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Το πολυ 50.....θυμαμαι φορουσε δυο μιντ γουφερ,μικρης διαμετρου,10-11 εκατοστα κατι τετοιο. Οντως ηταν απο μια πολυ προσιτη σειρα που ειχε βγαλει,οταν γινοταν σκοτωμος με το home theater,λιγο μετα το 2000.
 

Μηνύματα
4
Reaction score
1
καποιες φωτο
Ανέβασε μια φωτογραφία. Η ισχύς είναι σχετική με το πρόγραμμα και πως το δηλώνεις. Σε small δεν υπάρχει πρόβλημα.
καλημερα ,ανεβασα 2 φωτο .
ενας αλλος φιλος ειπε περιπου 50 watts. Βασικα αλλαζω ενισχυτη και προς το παρον θα μεινω με αυτα τα ηχεια ,οποτε θα ηθελα να ξερω καποια επιπλεον χαρακτηριστικα τους.
Το πολυ 50.....θυμαμαι φορουσε δυο μιντ γουφερ,μικρης διαμετρου,10-11 εκατοστα κατι τετοιο. Οντως ηταν απο μια πολυ προσιτη σειρα που ειχε βγαλει,οταν γινοταν σκοτωμος με το home theater,λιγο μετα το 2000.
Ευχαριστω για την απαντηση. Το προβλημα ειναι οτι σε κανενα καταλογο του παρελθοντος που κυκλοφορει online δεν εχω βρει πληροφοριες για αυτα ...οποτε ειστε κατατοπιστικος αρκετα!
 

Attachments


PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
καποιες φωτο

καλημερα ,ανεβασα 2 φωτο .
ενας αλλος φιλος ειπε περιπου 50 watts. Βασικα αλλαζω ενισχυτη και προς το παρον θα μεινω με αυτα τα ηχεια ,οποτε θα ηθελα να ξερω καποια επιπλεον χαρακτηριστικα τους.

Ευχαριστω για την απαντηση. Το προβλημα ειναι οτι σε κανενα καταλογο του παρελθοντος που κυκλοφορει online δεν εχω βρει πληροφοριες για αυτα ...οποτε ειστε κατατοπιστικος αρκετα!
Χωρίς τη σήτα για να φανούν οι μονάδες.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.163
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top