B&W club

Μηνύματα
304
Reaction score
247
προσπαθώντας με σελοτέιπ ή κάποια κολλητική ταινία να το τραβήξεις το βαθούλωμα προς τα έξω;
Όχι, γιατί τώρα μόλις το πήρα χαμπάρι ότι έχει συμβεί. Λες να έχει αποτέλεσμα?...θα δω
Δεν χρειάζεται να απολογείσαι στον κάθε αγενή.
Είπα να του δώσω μια ευκαιρία μήπως ζητήσει συγνώμη....Δε βαριέσαι..!!
 


Μηνύματα
760
Reaction score
949
Ήθελα να ξέρω, πώς είναι τόσο αγενείς κάποιοι.
Παιδιά θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη,δεν είδα καν τα προηγούμενα νήματα ότι οι συγκεκριμένες ήταν από φίλο εδώ.Ειχα την εντύπωση ότι απλά παρουσιαζόταν ένα λάθος στήσιμο τηλεόρασης .Ζητώ συγνώμη λοιπόν για την προσβολή του φίλου κ θα παρακαλούσα την διαχείριση για την διαγραφή του μυνηματος μου αν ήταν δυνατόν.
 

Μηνύματα
760
Reaction score
949
Φίλε Sakis.K θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη κ όχι γτ είπες παραπάνω να δοθεί ο χρόνος ώστε να το κάνω.Την πατάτα την κατάλαβα όταν διάβασα το νήμα του Zizik για "αγενεις", και λέω ωπααα τι έγινε εδώ.Μετα πήγα παραπάνω κ είδα ότι η φωτό ήταν από σύστημα φίλου από εδώ.Δεν είχα καμία πρόθεση να μειώσω το οτιδήποτε,είδες εξάλλου ότι δεν έκανα καν κουβέντα για τις ηχειαρες που έχεις.Εκεινη η τηλεόραση μου "έβγαλε" το μάτι κ είπα την κοτσάνα μου.Ειδικα στο θέμα "b&w" εδώ επειδή έχουμε ξανακάνει κριτική για συστήματα φανταστικά που είχαν απλά κάποια λάθος στησίματα,ένα τέτοιο θέμα νόμιζα ότι ήταν κ το σημερινό.

Θα ήθελα λοιπόν να σου ξαναζητησω συγνώμη καθώς σε καμία περίπτωση η πρόθεση μου δεν ήταν ούτε να μειώσω εσένα,ούτε το σύστημα σου.Απλα βιαστηκα να ποσταρω σε ένα θέμα που δεν είδα πως είχε ξεκινήσει.

Σου ζητώ συγνώμη λοιπόν για ακόμα μια φορά καθώς δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση.Ελπιζω να την δεχτείς κ να μην κρατάς κακία.
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.008
Όχι, γιατί τώρα μόλις το πήρα χαμπάρι ότι έχει συμβεί. Λες να έχει αποτέλεσμα?...θα δω
Μην κάνεις τίποτα. Θα κάνεις μεγαλύτερη ζημιά.
Υπάρχουν τεχνικοί που μπορούν να το επαναφέρουν σχεδόν ανέξοδα. Απλώς θέλει λύσιμο ξεβίδωμα και ελαφριά πίεση από μέσα για να επανέλθει. Αν θέλεις σου στέλνω πμ.
Οχι προς θεού με καρφίτσες και τέτοιες αηδίες. Θα τρυπήσει ο θόλος και θα αλλάξει τελειώς ο ήχος του.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655
Φίλε Sakis.K θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη κ όχι γτ είπες παραπάνω να δοθεί ο χρόνος ώστε να το κάνω.Την πατάτα την κατάλαβα όταν διάβασα το νήμα του Zizik για "αγενεις", και λέω ωπααα τι έγινε εδώ.Μετα πήγα παραπάνω κ είδα ότι η φωτό ήταν από σύστημα φίλου από εδώ.Δεν είχα καμία πρόθεση να μειώσω το οτιδήποτε,είδες εξάλλου ότι δεν έκανα καν κουβέντα για τις ηχειαρες που έχεις.Εκεινη η τηλεόραση μου "έβγαλε" το μάτι κ είπα την κοτσάνα μου.Ειδικα στο θέμα "b&w" εδώ επειδή έχουμε ξανακάνει κριτική για συστήματα φανταστικά που είχαν απλά κάποια λάθος στησίματα,ένα τέτοιο θέμα νόμιζα ότι ήταν κ το σημερινό.

Θα ήθελα λοιπόν να σου ξαναζητησω συγνώμη καθώς σε καμία περίπτωση η πρόθεση μου δεν ήταν ούτε να μειώσω εσένα,ούτε το σύστημα σου.Απλα βιαστηκα να ποσταρω σε ένα θέμα που δεν είδα πως είχε ξεκινήσει.

Σου ζητώ συγνώμη λοιπόν για ακόμα μια φορά καθώς δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση.Ελπιζω να την δεχτείς κ να μην κρατάς κακία.
Εντάξει, Σάκη; Βάλε τώρα την τηλεόραση πάνω από το κουρτινόξυλο, κι ανέβασε φωτο να του τη βγείς.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655
Γιατί δε το σηκώσανε το καημένο το κιτρινάκι καμιά 30-αριά πόντους, να φτάσει τ'άλλα; :lol:

Κοίτα πόσο μικρό φαίνεται μπροστά σε όλα τα υπόλοιπα!
Genelec, Neumann, me Geithain, ATC.
Όλα τέρατα.
Πολύ ξύλο θα τρώει εκεί μέσα..
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.008
Αφήνω αυτή την φώτο εδώ, για να πάρει το νήμα την σωστή κατεύθυνση :biggrin:
B&W μαζί με μόνιτορ
View attachment 189940

Εαρ όλα τα φανταζόμουν ,αλλά το ότι οι βάσεις των 901 θα είναι και βάσεις για κλασσέ , πουτέ. :lolsign:
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Αφήνω αυτή την φώτο εδώ, για να πάρει το νήμα την σωστή κατεύθυνση :biggrin:
B&W μαζί με μόνιτορ
View attachment 189940
πως δειχνουν τα ατιμα οτι ειναι απλα κουτια ολα τα αλλα, ε !!!!! :p
......δεν εχουν ιχνος χρωματος πανω τους ..!!!!!

ασε που θελουν ολα να τα πηγαινουν κοντρα :roflmao:
 

Μηνύματα
304
Reaction score
247
Φίλε Sakis.K θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη κ όχι γτ είπες παραπάνω να δοθεί ο χρόνος ώστε να το κάνω.Την πατάτα την κατάλαβα όταν διάβασα το νήμα του Zizik για "αγενεις", και λέω ωπααα τι έγινε εδώ.Μετα πήγα παραπάνω κ είδα ότι η φωτό ήταν από σύστημα φίλου από εδώ.Δεν είχα καμία πρόθεση να μειώσω το οτιδήποτε,είδες εξάλλου ότι δεν έκανα καν κουβέντα για τις ηχειαρες που έχεις.Εκεινη η τηλεόραση μου "έβγαλε" το μάτι κ είπα την κοτσάνα μου.Ειδικα στο θέμα "b&w" εδώ επειδή έχουμε ξανακάνει κριτική για συστήματα φανταστικά που είχαν απλά κάποια λάθος στησίματα,ένα τέτοιο θέμα νόμιζα ότι ήταν κ το σημερινό.

Θα ήθελα λοιπόν να σου ξαναζητησω συγνώμη καθώς σε καμία περίπτωση η πρόθεση μου δεν ήταν ούτε να μειώσω εσένα,ούτε το σύστημα σου.Απλα βιαστηκα να ποσταρω σε ένα θέμα που δεν είδα πως είχε ξεκινήσει.

Σου ζητώ συγνώμη λοιπόν για ακόμα μια φορά καθώς δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση.Ελπιζω να την δεχτείς κ να μην κρατάς κακία.
Τώρα είδα αυτά που έγραψες. Νομίζω ότι με τις εξηγήσεις που έδωσες αποδεικνύεται ότι μόνο αγενής δεν είσαι, αντίθετα!!! Απλά, έγινε μια μικρή παρεξήγηση που έδωσε λάθος εντύπωση και νομίζω ότι δεν αξίζει να ασχοληθούμε άλλο. Εξάλλου ούτε παρεξηγήθηκα, ούτε θα μπορουσα να κρατήσω κακία από έναν άγνωστο για κάτι τέτοιο, (άσε που έχεις δίκιο για την παρατήρησή σου)..χαχαχα. Να είσαι καλά και μην το σκεφτεσαι άλλο...Καλό ΣΚ..!
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Πάλι καλά που την τηλεόραση δεν την έβαλε πάνω απτό κουρτινόξυλα.
Ήθελα να ξέρω,πως σηκωνουν τέτοιες φωτό καποιοι
Έχει πανί βιντεοπροβολέα που πέφτει μπροστά. Η TV δεν χρησιμοποιείται για ταινίες.
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Όχι, γιατί τώρα μόλις το πήρα χαμπάρι ότι έχει συμβεί. Λες να έχει αποτέλεσμα?...θα δω
Μεταλλικός θόλος δεν έρχεται με κολλητική ταινία και τα σχετικά. Αφαιρείς το tweeter από επάνω, το λύνεις, βγάζεις τον θόλο και ισιώνεις από πίσω προσεχτικά.
 





Μηνύματα
304
Reaction score
247
Έχει πανί βιντεοπροβολέα που πέφτει μπροστά. Η TV δεν χρησιμοποιείται για ταινίες.
Ακριβως..!
Εντάξει, Σάκη; Βάλε τώρα την τηλεόραση πάνω από το κουρτινόξυλο, κι ανέβασε φωτο να του τη βγείς.
Χαχαχα....καλό είναι να τα αντιμετωπίζουμε όλα με χιούμορ!
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top